Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

[/color]

Pozdro dla kolegi z bordo sedana :decayed: ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie :hi:

Również pozdro :wink: W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum :grin:

To widzę że z ZSD jest już nas dwóch :)

[

3 :wink:

A Twoja była A4 jeszcze śmiga na klubowych ramkach?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowa A4B5 Avancik na klubowych ramkach ZS----- widzianaw Szczecinie(Arkońskie) na światłach Chopina i śledzona :grin: do Wiosny Ludów.

pozdro i do zobaczenia na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote widziane audi a4 b5 tablice ZDR w Bialuniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dziś kolega na ulicy Zaleskiego. Czarny sedan z klubowymi ramkami i naklejkami na przednich drzwiach. Wydech dwururka a kierowca w okularach. Pozdrawiam. Stałem obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziany srebrny B6 avant s-line z bixami na stacji diagnostycznej na ul. Kupieckiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj az oczy ze zdumienia przecieralem jak Gik po moim Choszcznie jezdzil hehehe pewnie teraz chleje bo na wesele przyjechal z tego co widzialem :grin:

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 17:30 ----------

Dzisiaj 9.30 na przyjaciół żołnierza w eryka skrecalo b6 zpl .... Czarna , pozdro

Jechałem za Toba na niebiesko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę po regatach coś około 1.30-2.00 nad ranem na S3 widziane srebna B6 1.8T. awancior na FZA

Szkoda że nie starczyło mi kucy żeby trzymać cały czas Twoją prędkość:decayed::hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj az oczy ze zdumienia przecieralem jak Gik po moim Choszcznie jezdzil hehehe pewnie teraz chleje bo na wesele przyjechal z tego co widzialem

A jeździł :P na razie do Choszczna szybko nie pojadę. Bo szykuje mi się mała mechanika ze swoim autkiem na miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowej B5 z klubowymi ramkami widzianą na parkingu przy B16 ;) Akurat do swojej wsiadałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj tez sie mijałem na szosie polskiej miedzy 16 a 17 z granatowa B5 Avant na klubowych ramkach... kilka razy już ja widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na outlecie granatowy avant b5 taxi

I wczoraj z dzikiem na zakupach w Jysk na prawym wieszaków :grin:

Na tosta zapraszał ale wolałem szaszlyka :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jeździ granatowym kombi po Pomorzanach? Kilka dni temu z rana pozdrawiałem na Powstańców Wlkp., ale nie kojarzę twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.10 - 15:50 na podjuchach w kier. zdroj granatowy b5 avant (TAXI) ZS 9574Y z wlepą 3D A4 na klapietylnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje czarne b6 avant na klubowych ramkach stało dzisiaj na ulicy Nowomiejskiej przy Pizzerii w Świdwinie w godzinach 12 i 20? :naughty:

Któregoś razu w świdwinie koło rynku też chyba widziałem to auto bo opis się zgadza, blachy miało ZGY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto u nas ma czarne/granatowe b6 avant na polickich blachach ? Mrugałem w sobotę na kopernika, na naruta zrównałem się z kolegą a on nic.

A i jeszcze a4 b6 sedan na blachach PZ parkuje na parkingu strzeżonym na Piastów koło wydziału mechanicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto u nas ma czarne/granatowe b6 avant na polickich blachach ? Mrugałem w sobotę na kopernika, na naruta zrównałem się z kolegą a on nic.

A i jeszcze a4 b6 sedan na blachach PZ parkuje na parkingu strzeżonym na Piastów koło wydziału mechanicznego

Ten avant to zdaje się tropico

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...