Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

czarny

pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile?

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

czarny

pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka slow apropo o 2.0 TDI przeklejone skądś tam ( generalnie ogolnie chyba 2.0 tdi jest awaryjne a BLB ma poprostu problem z pompa ktora wymaga wiekszej uwagii co jakis czas)

- 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF,

- 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych,

- 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju,

- 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających,

- 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz).

Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam 2.0tdi-przynajmniej jedzie, w pracy śmigam skodówą 1.9tdi 105ps i stwierdzam,że na dłuższych trasach i podczas wyprzedzania to niezła masakra jest, od 100km/h te auto wogóle nie jedzie, spalanie ok 6, u mnie przy 190ps spalanie w granicach 7,5 przy czym nieporównywalnie inna jazda,mojego mam już prawie dwa lata i bez większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny

pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile?

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

czarny

pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile?

spalanie roznie ;) jak deptam sobie np trase atobana 140-160 poza 120, czyli np trasa opole zakopane tam duzo jazdy( korki) opole i pozniej jeszcze a4 na slask to na 1 baku zrobie 1200 km, a jak deptam na szybko wszystko to 1050 minimum fis pokazuje duzo duzo wiecej ale jak policzyc to srednio na baku niecale 6;)

walki wywalone bez problemow;)

wlasnie malowana maszynka jest :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówisz, że Ci dużo pali ja jeszcze nigdy tyle na baku nie zrobiłem przy kole 18" max co mi się udało to 950km chociaż FIS zawsze więcej pokazuje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówiłem że dużo pali;) fis duzo pokazuje z na glebokiej rezerwie tankuje do pelna kasu licznik i jade do rezerwy to tyle peknie;):kox:

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 07:45 ----------

troszkę fotek dorzucam ;)

sam2797i.th.jpg

sam2801n.th.jpg

sam2816.th.jpg

sam2803t.th.jpg

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

troszkę fotek dorzucam ;)

sam2797i.th.jpg

sam2801n.th.jpg

sam2816.th.jpg

sam2803t.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś małe to koło jak ten wzór to rozmiar większy powinien być :whistling:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Aha i ta dokładka taka coś zwichrowana się wydaje.

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

Aha i ta dokładka taka coś zwichrowana się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kólko 17, wiem treaz ze jak kupować będe to 18 następnym razem;)

a dokładka ta środkowej połce nie ma wąsów musze coś z tym zrobić ale nie mam czasu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...