Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kto je robił :gwizdanie: Furka w realu prezentuje się naprawdę fajnie :wink4: Wrzuć filmik jak się za***iście kręcą felgi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko wygląda ten felunek :>

mocna ściema szyb by sie przydała :cool1:

dzieki :naughty: sciemy szyb niebedzie jak bym sie decydowal to wszystkie 30% czyli najslabiej ale niejestem zwolennikiem takich zeczy [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 15:39_________________________________________________

Ciekawe kto je robił :gwizdanie: Furka w realu prezentuje się naprawdę fajnie :wink4: Wrzuć filmik jak się za***iście kręcą felgi :slina:

Filmik wrzuce ale musze po ucinac dwie pozdostalem Audice heh dzieki :notworthy: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 15:40_________________________________________________Nowe foty nowe lampki :naughty:

Pe06r.jpgPe2BA.jpgixhKJ.jpgPef4i.jpgx52N0.jpgixzcJ.jpgx57Mi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większa gleba + wywalenie chromów :gwizdanie:

ale w nocy auto na drodze prezentuje się fajnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nachodza mnie dziwne pomysly... co myslicie nad takimi kolarami felg w B5??

1EjDS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nachodza mnie dziwne pomysly... co myslicie nad takimi kolarami felg w B5??

1EjDS.jpg

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nachodza mnie dziwne pomysly... co myslicie nad takimi kolarami felg w B5??

1EjDS.jpg

:gwizdanie:

tak wiem twoje zdanie juz znam :tongue4: w Komis ja dac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, lepiej pomyśl nad jakimś ori 18" i zderzaczki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby autko mialo czarny kolor to ladnie by to wygladalo, a tak to jakos tak dziwnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi te twoje tylnie to sa takie jak moje czy te ciemniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon47 jak będziesz miał możliwość to ustaw się na kreskę (ze zdrowym) 2.8 30V 193KM też w ośce, ciekawy jestem wyniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon47 jak będziesz miał możliwość to ustaw się na kreskę (ze zdrowym) 2.8 30V 193KM też w ośce, ciekawy jestem wyniku :naughty:

Jak mialem serie to sie ustawilem z 2.8 174KM:) I mam świadkow ze 2.8 dostalo baty :tongue4:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 15:14_________________________________________________

bardzo ta fela mi sie podobala :gwizdanie: ale kupilem rok temu Borbety i mi sie podobaja i juz niebede zmienial [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 15:15_________________________________________________New Foto

ohhjA.jpgohmiS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem powiedzieć - zrywaj chrom na metry. Szczególnie ten z boków drzwi bo kiepsko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon, ściągaj te sreberka z auta :wink4:

Jak Kowi sciagnie chlapacze i hak :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...