Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde Sławek ciężka sprawa. Masz bak od 2.5, pompe i pływak miałeś w komplecie czy dokupowałeś bo bak miałeś bez osprzętu ?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bak miałem kompletny z osprzetem zdjety z anglika i jak mam pełny zbiornik to chodzi a jak jest mniej niz połowa nie chodzi i teraz trzeba to wszystko połaczyć w baku ten przelew ale jak mam go połaczyć co mam zaslepić :/ kazdy tylko mówi teorie a zadnej praktyki :/ pływak po stronie pompy nie było jest załozony od innego audi ;)

Edytowane przez slawek9106

Opublikowano

Mam możliwość zakupienia kpl. od 3.0 TDI B7 w dobrej cenie.

Wie ktoś do jakich silników to podejdzie?

Głównie chodzi chyba tylko o skrzynie.

Opublikowano

Do diesli pewnie większości.

Opublikowano

Ktoś coś "oświeci " z pinem wpinanym do licznika??

Opublikowano

Slawek9106 co Ty wlasciwie masz zalozone? Bak od 1.9 i 2.5 tdi powinien miec i zasilanie i powrot po stronie pasazera. Jesli masz inaczej to szukaj kompletny bak od 1.9 tdi quattro, zmuana samej pompy nic nie pomoze. Wnioskje po Twoim opisie ze teraz najwidoczniej masz cos wyrzezbione i jue bedzie to dobrze dzialalo

Slo filtr paliwa poszukaj w Etce, ja nie moge teraz sprawdzic.

Opublikowano

OE 8E0 201 511G filtr paliwa z A4 b6 Q AVJ 2001

Opublikowano

bak mam kompletny od 2.5 quattro tylko wkład pompy mam od 1.9 oski powrót jest za kierowca a zasilanie za pasażerem . masz racje Bobikos gosciu co to robił stwierdził ze on w dieslach nie siedzi i nie wie dlatego sam próbuje sie czegos dowiedzieć i jakos to połaczyć by wszystko działało! nadmienie ze ten gosciu co mi to robił jest pod nikiem NOSB


mam do kupienia cały kompletny bak od b7 2.0 tdi bedzie pasował ?

Opublikowano

Edytowane przez slo

Opublikowano

Ja przy awarii filtra paliwa miałem wahe w filtrze weglowym może to jest trop .

Opublikowano

Wie ktoś jak jest realizowany powrót paliwa w 1.8T / 1.8TQ ?

Edytowane przez slo

Opublikowano

Chłopaki ten przewód zaznaczony na czerwono jest po prostu przerwany?

http://zapodaj.net/e1a8aa2a6cb02.jpg.html

Czy coś jeszcze na nim brakuje, trójnik bo zgłupiałem

http://zapodaj.net/930dc7eead727.jpg.html

Opublikowano

to chyba odpowietrzenie, ale po co jest ten trójnik to nie wiem.

Tylko że ten wąż wpada do jakiejś białej plastikowej puszki obok wlewu paliwa. Co to jest ?

Druga strona leci w okolice filtra powietrza do filtra węglowego


dla potomnych:

6sub9hY.jpg

Edytowane przez slo

Opublikowano

slo ten rysunek jest także w 2.5 quattro?

Opublikowano

raczej tak

Opublikowano

Ten rysunek nie jest dla 2.5 quattro bo w tdi zasilanie i powrot jest po stronie pasazera. Pisalem juz o tym.

Opublikowano

ale ja mam właśnie tak podłączone jak na tym rysunku i patrzyłem w innym 2.5 też miał tak samo

Opublikowano

Panowie jakby ktoś szukał przekładki do 1.8t to mam taki zestaw.

Opublikowano

6 biegów z bfb?

Opublikowano

5 biegów z BFB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.