Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma ktoś na zbyciu mocowań podpory wału szt2

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Macie kogoś na Pomorzu kto ogarnia przekładkę ?

Opublikowano

Muszę sprawdzić może mam jeszcze jakieś mocowania podpory wału

Opublikowano

Domin w Raszynie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

możesz dać dokładny namiar? rozumiem, że on wszystkie części ogarnia? jaki koszt?

Opublikowano

Domin w Raszynie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

możesz dać dokładny namiar? rozumiem, że on wszystkie części ogarnia? jaki koszt?

Jak dostaniesz info na PW to podziel się proszę. Jestem ciekaw .

Opublikowano

Niestety straciłem wszystkie kontakty z koma :). Napisz do niego ja pw może odpisze. Graty miałem swoje.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to żeśmy się dowiedzieli. gdzie do niego napisać? kogo mam szukać?

Opublikowano

No napisałem przecież napisz do Domina na PW :)

Chyba że ktoś na forum spotów warszawskich Ci poda nr do niego bo napewno ktoś ma.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

jest dwanaście stron różnych dominów na tym forum... :facepalm:

Opublikowano

Hahaha dobra zadzwonię do jednego ziomka i zdobede nr :) wiem że domin miał na składzie komplet 5b Quattro ale nie wiem czy jeszcze ma.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

605 610 006. Proszę bardzo :D.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

ok dzięki

Opublikowano

Oby Ci trakcja sprzyjała :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie. Czy potrzebna jest wymiana koła zamachowego i sprzęgła przy montażu quattro jak kompletny zestaw quattro pochodzi od takiego samej a4 z tym samym motorem.

Opublikowano

Witam, troche lat mineło chciałbym odświezyc temat, sporo jest tu napisane ale jedni piszą ze p&p graaty do przekładki quattro inni ze sa problemy, kilka razy ktos prosil o liste rzeczy do zrobienia ale nikt nie opisał konkretnie. Zabieram sie za przełozenie quattro w 1.8t bfb b6 2004r i mam kilka pytań i prosze o odpiwedz konkret a nie ze juz to było na forum bo kilka lat minelo i moze cos sie zmieniło ( z góry dzieki)

1. z jakiego silnika najlepiej poszukać gratów do przekłądki pod 1.8t bfb od 1.9, 2,5 tdi czy moze 3.0 a moze od jakiegoś 1.8t

2. czy przy zmianie sprzegła na 240mm ze sztywnym kołem musi byc skrzynia o konkretnym oznaczeniu czy podejdzie do każdej, czy moze komplet od awx avj i bedzie ok?

3. Co dokładnie trzeba miec zeby sie za to zabrac i zeby nie było niespodzianek poza ( - Skrzynia Quattro- Bak- Całe sanki tył- Półosie- Mocowania dyfra (wyciete z zapasem z karoserii)- Dyferencjał
- Wał- Wydech dwururowy- Linka hamulca ręcznego)

4. Co z mocowaniem wału czy trzeba rzezbic czy np można dospawac gotowe mocowanie od jakiegos modelu.

5. Jak z wiazka do skrzyni czy podejdzie stara czy musi byc nowa jesli np graty z anglika

6. Czy problem z bakiem zawsze występuje i trzeba ciagnac te 2 kable

7. Czy poza mocowaniem wału i tym problemem z bakiem sa jeszcze jakieś niespodzianki czy wszystko p&p + spawanie wału i kable do pływaka kodowanie i ogień:)

Bardzo prosze o jakas obiektywna odpowiedz chciałbym to za miesiąc zrobic ale musze miec dokłądna liste czesci dla goscia z allegro co sprzedaje graty.

Z góry dzieki za odp. od osób co przeszły temat i juz maja u siebie quattro.

Opublikowano

Komplet od awx będzie ok. Skrzynie bierz z bfb 6 biegów jest najdłuższa. Dospawasz bez problemu mocowanie. Tylko 2 kabelki. :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Komplet od awx będzie ok. Skrzynie bierz z bfb 6 biegów jest najdłuższa. Dospawasz bez problemu mocowanie. Tylko 2 kabelki. :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Czyli bak trzeba kupic z pływakami, pompa paliwa taka sama zostaje?

I to mocowanie to rzezba czy sie kupuje od innego modelu:)

Komplet od awx będzie ok. Skrzynie bierz z bfb 6 biegów jest najdłuższa. Dospawasz bez problemu mocowanie. Tylko 2 kabelki. :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Znasz moze oznaczenie skrzyni od bfb quattro?

Komplet od awx będzie ok. Skrzynie bierz z bfb 6 biegów jest najdłuższa. Dospawasz bez problemu mocowanie. Tylko 2 kabelki. :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

I jesli skrzynia od bfb to jaki dyfer bo czytałem ze przełozenia głowne musza byc takie same?:)

Opublikowano

Kupuj komplet z jednego auta żeby nie było jaj potem ;). Oznaczenie skrzyń poszukaj w temacie spalania w 1.8t jeśli się nie mylę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kupuj komplet z jednego auta żeby nie było jaj potem ;). Oznaczenie skrzyń poszukaj w temacie spalania w 1.8t jeśli się nie mylę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

A pompa paliwa i pływaki tez trzeba dokupic pod quattro?

Opublikowano

Oj nie wiem tego.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kupuj komplet z jednego auta żeby nie było jaj potem ;). Oznaczenie skrzyń poszukaj w temacie spalania w 1.8t jeśli się nie mylę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

A pompa paliwa i pływaki tez trzeba dokupic pod quattro?

I jeszcze pytanko czy mocowanie skrzyni takie samo czy inne w quattro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.