Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ciechu20 dużo z tym roboty? trzeba coś jeszcze zmieniać z 5 biegowej skrzyni na 6 quattro? czy pasuje p&p? ile Cie to kosztowało?
Poszło PW :wink:

Taa sam robil... :wink::whistling: Kosztowalo go to 10 dni i 5 nocy :P + 2 flaszki bo tyle czasu czekał na przekładkę że juz nie pamięta ile $$$ na części poszło... Pozdr Krzychu :peace:

Wiadomo że w Elektrocar u Karola, ale już teraz mogę się pochwalić ,że mamy dwie udane przekładki (ta ogarnięta w dwa dni :kox:) za sobą, bo w Karolowym sedanie też już hula Quattro :naughty::naughty:,

czekamy więc na zimę :banan::banan::banan::banan:

Wiem wiem :banan: Podjadę w sobotę rano raz żeby zbadać jak to sie teraz odpycha, dwa - żeby ogarnąć cu żeście jeszcze za dokładki porobili MS... a przy okazji spróbujemy okleić moje lustra zewnętrzne :wink:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Opublikowano
No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro

Opublikowano
No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro

Wiesz może jaki jest koszt? Jakies namiary?

Opublikowano
No właśnie. Czy jest ktoś, jakaś firma, kto zrobi to za kase. Chodzi mi o zgromadzenie części i poskładanie tego do kupy.

Kiedys sie tym interesowalem i wyczytalem na necie ze w Krakowie TTC Tuning rezali quattro

Wiesz może jaki jest koszt? Jakies namiary?

Teraz nie mam pojecia ale napisz do nich @ zapytaniem :wink:

Opublikowano

Aha... a da się te flasze wymienić/przełożyć z mojej skrzyni?

Opublikowano

nie, musisz kupić całe półosie. Elektrocar ma jakieś na zbyciu. na pewno odda w dobrej cenie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak w woli ścisłości Karol czyli Electrocar jest w Raszynie a nie w Wawie :P taka drobna różnica :decayed:

Opublikowano

Zabieram sie za swap fwd na quattro. Brakuje mi skrzyni, walu, baku i ewentyalnie sterownika od ABS. Jak ktos ma to prosze priv. I mam pytanie czy ktos moze mi rozjasnic sprawe mocowania podpory walu? Silnik 2.0tdi BPW .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czytam temat i mam pytanie odnośnie tego problemu, małego problemu z abs-em, czy zmiana pompy na taką z dawcy w którym było quattro rozwiąże problem? w moim przypadku do 1,9tdi avf zastosowałbym pompez 2.0tdiq

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 22:24 ----------

nikt nie wie???

Opublikowano

Zna juz ktos cene przekladki w Elektrocar?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tez sie zastanawiam nad ceną i czy warto to robić bo taniej chyba wyjdzie kupić ori quattro

Opublikowano

Panowie jest możliwe, że w Bex-ie FWD jest skrzynia z quattro? Pózniej zrobie zdjecie, ale jak ostatnio ogladalem to wyglądało tak, jakby tylko ta czesc do której przykreca sie wał była odkrecona (niw wiem jak to się fachowo nazywa :D)

Opublikowano

Wszystko jest możliwe ;d. Pokaż zdjęcie to Ci powiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.