Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

namiar na Karola jest w dziale polecane warsztaty - elektrocar .... :decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jest możliwe, że w Bex-ie FWD jest skrzynia z quattro? Pózniej zrobie zdjecie, ale jak ostatnio ogladalem to wyglądało tak, jakby tylko ta czesc do której przykreca sie wał była odkrecona (niw wiem jak to się fachowo nazywa :D)

nie jest możliwe :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Panowie jest możliwe, że w Bex-ie FWD jest skrzynia z quattro? Pózniej zrobie zdjecie, ale jak ostatnio ogladalem to wyglądało tak, jakby tylko ta czesc do której przykreca sie wał była odkrecona (niw wiem jak to się fachowo nazywa :D)

nie jest możliwe :)

Specu a ile Ci zajęło zamontowanie kompletu ? w jeden dzień podejdzie to zrobić ?

Opublikowano

Kwestia jak się będziesz uwijał. W 2-3 osoby spokojnie do ogarnięcia przez jeden dzień, my z boberkiem bez stresu w weekend sobota niedziela ogarnęliśmy.

Największa zagadka to jak montować stelaż pod podporę wału. U siebie spawałem nowe mocowania z nierdzewki do nadwozia.

Opublikowano
Kwestia jak się będziesz uwijał. W 2-3 osoby spokojnie do ogarnięcia przez jeden dzień, my z boberkiem bez stresu w weekend sobota niedziela ogarnęliśmy.

Największa zagadka to jak montować stelaż pod podporę wału. U siebie spawałem nowe mocowania z nierdzewki do nadwozia.

czyli jednak nie jest to takie proste plug and play ?

Opublikowano

Poza pomysłem na mocowanie podpory wału do nadwozia to klocki lego :)

Opublikowano

Koszt montażu ktoś już zna?

Opublikowano
Koszt montażu ktoś już zna?

Specu a na kanale da rade to zamontowac ? czy musi być podnośnik ?

Opublikowano

Da się, ale z kanału to będzie dużo bardziej pracochłonne i niewygodne.

Opublikowano
Da się, ale z kanału to będzie dużo bardziej pracochłonne i niewygodne.

no tak też myślałem własnie :kwasny:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam

Wie ktoś może graty z 1.9 tdi AVF B6 podejdą bez problemu do B7 2.0tdi BNA? Najbardziej chodzi mi o zbiornik i pompki?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tanio w ... Jeszcze jakiś czas temu same gratyy kosztowały koło 4500 zł. Pozostaje jeszcze kwestia esp i abs...

Opublikowano

tak tanio ze az mi to podpada :decayed:

Opublikowano

Nie przesadzaj.

Opublikowano

nie ma nic za darmo :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

mam AVB i będę wrzucał quattro od 2.5 tdi. Powiedzcie proszę jaki zestaw sprzęgło-dwumas podejdzie do takiego zestawu. Czy mam szukać od AVF? Czy rozrusznik musi być też od AVF czy od 2.5 tdi? O ile wiem od AVB nie podejdzie.

Opublikowano

sprzeglo zostaje o srednicy 228mm gdyz wieksze jest montowane na 8srub do walu a w avb masz tylko na 6

zamontuj sprzeglo od AWXa

wyjatkiem jest gdy wrzucisz calosc dwumas i sprzeglo od AVFa 130km 6 biegow

Opublikowano

Czy do 2.0 Bpw podejdzie skrzynia od 2.5 quattro? Mogę kupić skrzynie,wał,bak i podpore wału za 800zl - sanki dyfer i polosie juz mam.

Opublikowano

też patrzyłem na ten zestaw, ale koles sie nie odzywa.

Słuchajcie, macie jakieś warsztaty, które się tego podejmą?? Jaki koszt roboty??

Abs i esp podobno zostaje stary

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Ewentualnie mam jakieś graty od 1.8T Q b6, potrzebuje od 1.9Tdi jak by ktoś miał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.