Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

etka mi nic nie znalazla,na ten num. K 1799 02

to przejaja w takim razie od czego one sa?

Czy możesz napisać jaki numer był tego zestawu wahaczy?

Druga sprawa to taka czy kupowałeś to jako zamiennik czy oryginał, bo na wahaczu widać znaczek Audi :mysli:

[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 17:31_________________________________________________nie mam numeru zestawu bo wszystko bylo w osobnych woreczkach, obecnie udalo sie dojsc do ladu z zawieszeniem czesc nowych czesc poprzednich wahaczy i da sie jezdzic geometria znow idealna :cool1: ale kosztowalo mnie to nie malo $
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje doświadczenia ż wahaczami to "polskie drogi" są prawdziwym poligonem testowym dla tego typy zawieszenia, tu w Angli w ciagu roku zrobiłem 20tyś km. a wahacze nie były nowe i nie mam żadnych problemów z zawieszeniem, w Polsce ,hmm jeżdziłem Passatem i być może przyczyną było wymienianie wahaczy pojedyńczo , ale niektóre (np.Hans Pries, Meyle, potrafiły sie wybijać po 2tyś km)ogólnie nigdy nie udało mi sie nabyć wahaczy TRW i Lemforder a takie były założone orginalnie, i one wytrzymały najdłużej, i te uważam za najtrwalsze (sa jednocześnie najdroższe) kompromisem miedzy ceną a jakością okazały sie wahacze Febi,taki złoty środek, ale tak naprawdę zawieszenie wielowahaczowe zastosowane w samochodach Vw group nie nadaje sie na polskie dziury,hiba że ktoś lubi często odwiedzać warsztat i ma zasobny portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje wymienic prawy przedni dolny...koles na przegladzie powiedzial ,ze jak nie wymienie to gorny sie zepsuje.

Zadzwonilem dzisiaj do kolesia co regeneruje wahacze za ten moj to wola sobie

95zl regeneracja

Jesli mam wymontowanego i przyniose do niego ( w "reklamowce")

a jesli zajade moim TDI to 95 regeneracja+ geometria 60zl + wymontowanie 50zl (ciekawe czy tez wmontowanie bedzie wolal 50zl)

Musze robic ta geometrie??? Czy tez wtedy jak bedzie cos nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie bedziesz mial przestawionej kiery w bok to nie ma sensu robic geometri,chyba ze bedziesz miał zmieniane koncówki drazków to wtedy potrzeba,co do regeneracji to jest roznie jedni sobie chwala inni wola wymienic na nowy wahacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje wymienic prawy przedni dolny...koles na przegladzie powiedzial ,ze jak nie wymienie to gorny sie zepsuje.

Zadzwonilem dzisiaj do kolesia co regeneruje wahacze za ten moj to wola sobie

95zl regeneracja

70 zł tyle biorą koło wawy, po 50 górne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uzywki kupione na allegro ktos wkladal:)

kup, załóż i pochwal się nam, ciekawe jak na tym wyjdziesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uzywki kupione na allegro ktos wkladal:)

kup, załóż i pochwal się nam, ciekawe jak na tym wyjdziesz :polew:

ja wkładałem złomiarzowi do kontenera :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje wymienic prawy przedni dolny...koles na przegladzie powiedzial ,ze jak nie wymienie to gorny sie zepsuje.

Zadzwonilem dzisiaj do kolesia co regeneruje wahacze za ten moj to wola sobie

95zl regeneracja

70 zł tyle biorą koło wawy, po 50 górne

kolego, mozesz podac jakies namiary na ten warsztat/sklep? nie orientujesz sie czy wysylaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wahacz znajduje sie na dole z przodu po prawej stronie??

Prosty czy tkzw. banan?

w A4 B5 sa po 2 dolne wahacze na kazde kolo

dolny prawy przedni - tzw "prosty"

dolny prawy tylni - tzw "banan"

o ktory ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, mozesz podac jakies namiary na ten warsztat/sklep? nie orientujesz sie czy wysylaja?

Zielonka koło Warszawy tel: 22/ 781-81-38, ale chyba nie wysyłają[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 09:03_________________________________________________ale robią megakox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazlem warsztat w Szczecinie http://www.vacom.pl/# zajmujacy sie regeneracja wahaczy, facet regeneruje 6 z 8 nie regeneruje dolnych prostych wahaczy, daje gwarancje na rok, a koszt to 360zl za komplet zregenerowanych 6 wahaczy. Czy ktos slyszal o tej firmie, moze ktos u nich cos regenerowal? lub ewentualnie jakis warsztat zajmujacy sie regeneracja w okolicach gorzowa, tj szczecin, poznan zielona gora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnosta pokazywal mi luz na wahaczu po prawej stronie na dole... i zwroocil uwage ze ...przy tym samym kole przy drugim wahaczu nieco wyzej jest spoko (niepamietam jak on wygladal wiec pytam)

A jeden regeneruja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...