Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła Warszawska mówi, że bez sensu, bo za 3 - 4 miechy polecą Ci pozostałe i będziesz tylko musiał płacić dodatkową kasę za wymianę. :no:

Przynajmniej mnie coś takiego spotkało. :embarrassed:

Ale jeśli planujesz w najbliższym czasie pozbyc się samochodu to jet to jakieś rozwiązanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dwa przednie górne z lewej i prawej strony do wymiany. Mechanik polecił aby wymienić po dwa z prawej i lewej strony bo inaczej to nie ma sensu ale delikatnie dal do zrozumienia ze najlepiej wszystkie. Najpierw myślałem nad master sport dużo pozytywnych opinii, później febi bo niby lepsze, tylko ze trochę o nich poczytałem i okazalo sie ze najlepiej to LEMFORDERA.

Co myślicie o wymianie tylko samych górnych wahaczy???

FEBI to strata pieniędzy, a raczej duże ryzyko. Trafiają się sztuki o zaskakująco niskiej trwałości. Jeżeli nie chcesz inwestować dużej gotówki, to MS jest dobrym wyjściem. Sam próbowałem 2x wymieniać tylko te, które wskazuje mechanik do wymiany. Owszem, była cisza, ale przez 2-5tkm i od nowa stuki, najlepiej wymieniać komplet, wtedy masz spokój na dłużej i oszczędzasz na robociźnie i czasie bez auta do dyspozycji (mniej wizyt w warszacie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś zadowolony z Febi??

ja na razie mam przejechane na nich 2,5kk zobaczymy co dalej....

zaryzykowałam, bo nie chciało mi się czekac na lemy... ciekawe ile mi wytrzymają... :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś zadowolony z Febi??

ja na razie mam przejechane na nich 2,5kk zobaczymy co dalej....

zaryzykowałam, bo nie chciało mi się czekac na lemy... ciekawe ile mi wytrzymają... :kox: :kox: :kox:

ile placilas za komplet jesli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1450 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ze wszystkim, tj. końcówkami, łącznikami i śrubami, ale tom77 pewnie ma taniej...

tylko mi sie czekac nie chciało, bo musialam miec sprawne auto przed trasa :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam WSZYSTKICH ,A CO MYSLICIE O wahaczach FIRMY RUVILLELUB Teknorot CENOWO ZBLIZONA DO FEBI. NIE DOSZUKAŁEM SIE JESZCZE KOMENTARZY W INTERNECIE NA ICH TEMAT ALE MOZE KTOS NA NICH JUZ JEZDZI.

link do nich

http://moto.allegro.pl/item649610137_teknorot_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_superb.html,

http://moto.allegro.pl/item643381997_wachacze_kpl_audi_a4_a6_passat_b5_b6_ruville.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1450 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ze wszystkim, tj. końcówkami, łącznikami i śrubami, ale tom77 pewnie ma taniej...

tylko mi sie czekac nie chciało, bo musialam miec sprawne auto przed trasa :kox: :kox:

Dzięki za uświadomienie mnie, nic innego nie pozostaje ja wymiana całości. Tylko ciekawe kiedy MS będą dostępne :kwasny:

dzwonilem do MS w tamtym tygodniu i mowili ze od tego maja byc dostepne, trzeba dzwonic i pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam WSZYSTKICH ,A CO MYSLICIE O wahaczach FIRMY RUVILLELUB Teknorot CENOWO ZBLIZONA DO FEBI. NIE DOSZUKAŁEM SIE JESZCZE KOMENTARZY W INTERNECIE NA ICH TEMAT ALE MOZE KTOS NA NICH JUZ JEZDZI.

link do nich

http://moto.allegro.pl/item649610137_teknorot_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_superb.html,

http://moto.allegro.pl/item643381997_wachacze_kpl_audi_a4_a6_passat_b5_b6_ruville.html

szczerze??

nie ryzykowalabym, i wybralabym Febi albo Lemfordera!! :good: :good:

poza tym od kiedy w a6 jest to same zawieszenie co w a4?? czy moze sie myle :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie kolego strzała_123 ,w a6 byly od 97 roku czyli od budy c5

no dokładnie w a6 od 97 roku a w a4 nawet od 94 bo wtedy już wyszły pierwsze modele, chodziło mi o to od kiedy wyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

skuszony pozytywnymi opiniami na temat wahaczy MS postanowiłem wpakować również do mojej furmanki(tak się prowadzi po roku na wahaczach MS). Wahacze okazały się wtopą na całej linii, sparciałe gumy w tulejach, do których przykręcony jest amortyzator, rozwarstwione gumy w tulejach tylnych wahaczy dolnych, luźne sworznie w górnych i fatalne prowadzenie samochodu, to skutki taniości MS. Ale jak to mawiają, kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy. ;( :wallbash:

P.S. Wahacze były zamontowane tak jak powinny (dokręcane, po rozbujaniu stojącego na kołach samochodu). Nie zrobiłem na nich nawet 15tkm

Pozdrawiam

fidziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po co przepłacac?

http://www.allegro.pl/search.php?string=a4&us_id=7378184&country=1

już zrobiłem z 20km albo lepiej i lux, teraz mam jeden ori do wymiany dony i kupie tez taki. Skoro sie spisuja to po co przepłacac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem swoje MS-y to sprzedawca dał mi gwarancję na 3 lata lub 80 000.

czyżbym tylko ja miał gwarancję.

Słyszałem z wiarygodnych źródeł że MS rozpatruje gwarancję (2 miesiące rozpatruje co prawda) ale robi to, i oddaje kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem swoje MS-y to sprzedawca dał mi gwarancję na 3 lata lub 80 000.

czyżbym tylko ja miał gwarancję.

Słyszałem z wiarygodnych źródeł że MS rozpatruje gwarancję (2 miesiące rozpatruje co prawda) ale robi to, i oddaje kasę.

gwarancje na zawieszenie heh, ciekawe. Moze od wad fabrycznych a nie mechanicznego zuzycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

owszem, gwarancja niby jest, tylko problem w tym, że trzeba je wykręcić, wysłać i czekać, co oczywiście wiąże się z dosyć sporymi kosztami i unieruchomieniem samochodu, na co niezbyt mogę sobie pozwolić(dojazdy do pracy). Może też trafiłem jakiś feralny komplet, ale cóż bywa i tak. Dostałem nauczkę i jeśl jescze będę wymieniał(póki co próbuję sprzedać moją A4) to tylko i wyłącznie na Lemförder.

P. S. Jak teraz tak patrzę, to moje stare wahacze ori wyglądają lepiej niż MS po roku.

Pozdrawiam

fidziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...