Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy słyszał ktoś o wachaczach firmy optimal, jeśli tak to czy warto w nie inwestowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na febi zrobilem 15 tys jezdzac po samym praktycznie miescie, obym tyle zrobil na ms to bedzie dobrze

chyba żartujesz... 15 tys.??? :confused4:

a ja wczoraj wymieniłam stare na febi... :blink: :blink: :blink:

słyszałam, że czasami trafia się na złą partię.... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dolanczam do grona testujących wahacze MS jak narazie przejechałem około 5 tysi i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie moze zaufanego sprzedawce allegro kompletnego zawieszenia mastersport, od ktorego warto kupic zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dystans na "master sport to równiez 15tys" i naprawde jezdze delikatnie, mysle że dużo zależy od samego montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dystans na "master sport to równiez 15tys" i naprawde jezdze delikatnie, mysle że dużo zależy od samego montażu

ale to po 15 tysiącach rozleciały się wszystkie wahacze na raz? co było z tymi master sport? pękały gumy, miały jakiś luz czy cały wahacz pekł na pół? na czym teraz jeździsz, ew. jakie pojedyńcze wkładałeś zamiast tych uszkodzonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zastanawiam co zalozyc . Czy kupowac ryginaly Lema od kolegi TOM czy febi. Chociaz skusiłbym sie tez na mastery ale troche mnie odstraszaja wypowiedzi kolegów typu" jak sie dobrze przejedziesz to po 10 km padną" :blink: Chociaz niektórzy znowu zrobili sporo km na masterach .Kazdy jezdzi inaczej kazdy jezdzi po innych drogach i nie wiadomo faaktycznie ile wytrzymuja.A jak strzeli caly wachacz na jakiejs przypadkowej "dziurce" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dystans na "master sport to równiez 15tys" i naprawde jezdze delikatnie, mysle że dużo zależy od samego montażu

dokładnie, dużo zależy od montażu, ja wstawilam w zeszłym tygodniu Febi cały zestaw, przejechałam póki co 1000 km i poki co jestem bardzo zadowolona

zobaczymy jak dalej, bo jezeli jak niektórzy mówią na MS można przejechac 15kk, a inni mówią,że Febi się sypią po 15, to jaki sens płacić 3 razy tyle?? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie racja, jak wymieniałam, to miałam lemy z 99 roku, które wytrzymały w Polsce 3 lata, bo tyle czasu jest moj audik w Polsce, a wiadomo,że niemczech jest troche inaczej

tutaj wszystko się będzie sypać szybko... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

wiadomo, że się dziury omija, ale wszystkich tak czy siak się nie da.... zawsze jakiejś się nie zauważy

albo te studzienki kanalizacyjne :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja audi jest z 2000 roku i ma nalatane 240kkm po Belgii i zawiecha nie była wymieniana

ja wczoraj wymieniłem całe zawieszenie w sumie co sie dało to wymieniłem na Lemfordera

zrobilismy tak to dobrze ze jak sprawdzalismy geometrie to miesciło sie w tolerancji :naughty:

elementy gumowe wachaczy zostały lekko dokrecone na aucie jak stało, nawet na nie dokreconych wachaczach przejechałem 20 metrów i pozniej na stanowisko i dokrecanie na maxa

elementy takie jak sworznie zostały dokrecone już wczesniej też mocno jak auto wisiało

to akurat nie przeszkadza bo jest to element kulisty

zobaczymy ile wytrzymaja te wachacze na zawieszeniu gwintowanym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tak serwis sobie liczy za załozenie wahaczy??

~~40zł za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tak serwis sobie liczy za załozenie wahaczy??

~~40zł za sztuke

mnie całość, łącznie z końcówkami drążków i łącznikami wyszła 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...