Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest grubo :naughty:

będzie grubiej, Bose next mod :kawa:

phi:decayed: zakładaj jakieś solidne Audio a nie tam popierdółki, albo chociaż głosniki z B6 bosse:wink: tamte przynajmniej graja na poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządne audio to kilka tysiaków, mam porównanie jak gra Bose w drugiej B5 na podwórku(bardzo duża różnica), tym bardziej że nie mam w ogóle subba w bagażniku, melomanem nie jestem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz dobrze że mnie posłuchałeś bose będzie o niebo lepiej grać niż ori a za taką kasę to może 2 dobre głośniki kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz dobrze że mnie posłuchałeś bose będzie o niebo lepiej grać niż ori a za taką kasę to może 2 dobre głośniki kupisz.

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz dobrze że mnie posłuchałeś bose będzie o niebo lepiej grać niż ori a za taką kasę to może 2 dobre głośniki kupisz.

:polew::polew::polew:

Ty sie śmiej a z początku nie byłeś pewien:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że miałem wahania, ale dobrze gadasz że za kasę co dostałem cały komplet Bose miałbym 2 dobre głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że miałem wahania, ale dobrze gadasz że za kasę co dostałem cały komplet Bose miałbym 2 dobre głośniki

To co się durnowato śmiejesz:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na przód mozesz wrzucic dwa przednie bose z B6 16cm, z pewnoscia poprawi to brzmienie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że miałem wahania, ale dobrze gadasz że za kasę co dostałem cały komplet Bose miałbym 2 dobre głośniki

To co się durnowato śmiejesz:decayed::decayed::decayed:

bo ja słucham tylko swojego głosu sumienia :decayed:

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:21 ----------

A na przód mozesz wrzucic dwa przednie bose z B6 16cm, z pewnoscia poprawi to brzmienie:wink:

to pewnie będzie stageII

wzmacniacz nie będzie miał problemów uciągnąć dwie 16stki z B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by zobaczyć specyfikacje jednego i drugiego:naughty: bose z B5 mam gdzieś w instrukcji auta rozpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra furka :good:a takie fotele jak masz, śnią mi się po nocach :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy jak to bose bedzie gralo z twoim radiem.... bo w sumie jak zalozylem do siebie do sedana i przekodowalem radio na bose to duzej roznicy nie bylo w porownaniu do serii.... dlatego zaczalem kombinowac i dopiero jak w radiu wylaczylem bose zaczelo to fajnie grac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy jak to bose bedzie gralo z twoim radiem.... bo w sumie jak zalozylem do siebie do sedana i przekodowalem radio na bose to duzej roznicy nie bylo w porownaniu do serii.... dlatego zaczalem kombinowac i dopiero jak w radiu wylaczylem bose zaczelo to fajnie grac...

luzik:wink: wyjdzie w praniu, na pewno będę Cię atakował jak będę miał pytanie bo widziałem że też montowałeś Bose:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego twierdze że najlepiej dobre radio włozyć, seryjne głsniki dopiero wtedy grają, a mity typu że radio zestrojne z głśnikami jest idealnie można sobie wsadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego twierdze że najlepiej dobre radio włozyć, seryjne głsniki dopiero wtedy grają, a mity typu że radio zestrojne z głśnikami jest idealnie można sobie wsadzić...

Dokładnie, ja po kupnie auta przez 2 tyg. miałem ori Concerta i grało lipnie, już miałem w planach zmieniać głośniki ale coś mnie podkusiło i najpierw zmieniłem radio na Alpine i różnica jest kolosalna na concercie miałem marny bas a teraz jest super i ogólnie dużo czyściej gra.Oczywiście mówie tu o zwykłych głośnikach a nie Bose :wink4:

żeby nie było OT to progi ą :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy jak to bose bedzie gralo z twoim radiem.... bo w sumie jak zalozylem do siebie do sedana i przekodowalem radio na bose to duzej roznicy nie bylo w porownaniu do serii.... dlatego zaczalem kombinowac i dopiero jak w radiu wylaczylem bose zaczelo to fajnie grac...

luzik:wink: wyjdzie w praniu, na pewno będę Cię atakował jak będę miał pytanie bo widziałem że też montowałeś Bose:decayed:

ja ogolnie za duzo problemow nie mialem.... bo wszystko mialem z tego samego rocznika, takze tylko wywalilem stara wiazke zalozylem nowa, pozpinalem wszystkie wtyczki (wszystko p&p) i dzialalo, jedyny problem to przekodowanie radia, na aucie pomimo dolozenia k-busa nie chcialo sie polaczyc, ale po wyciagnieciu na stale bez problemu kabel sie laczyl z radiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update, wpadły nowe hamulce tył Ferrodo + łożyska Fag, banan jeden wymieniony bo sobie stukał, nowe przeguby lobro, kiera obszyta na nowo u Raggi:naughty:

no i wczoraj dostałem w prezencie Misia przekupnisia :decayed:

obraz363g.jpg

obraz361n.jpg

obraz364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...