Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dojeżdżałem z meblami po całej Polsce, Radziejów, Aleks Kujawski, Ciechocinek to do Yorka. Do Torunia też dojeżdżałem kilka razy do KLEO na Skłodowską, tam to się zawsze w korku nastałem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz to trzeba sie jakos spotkac..... teraz to ogolnie caly torun przejechac w godzinach popoludniowych jest przeyebane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Londynie teraz żyje... To było dwa lata temu, a zazwyczaj trafiałem po 16 na Toruń, że do tej pory nic z tym nie zrobili... Dobra nie róbmy OT w wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Londynie teraz żyje... To było dwa lata temu, a zazwyczaj trafiałem po 16 na Toruń, że do tej pory nic z tym nie zrobili... Dobra nie róbmy OT w wątku :wink:

a nie robili obwodnicy Torunia? moją B5 kupiłem w Toruniu:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kojarzę, to bardziej w stronę Gniezna od Radziejowa rozkopywali, Torunia nie kojarzę, żeby coś grzebali. Generalnie Skłodowska w godzinach szczytu była przejebana, pod sklep średnio 40-45 minut mi zajmowało dojazd jak już wbiłem się w Skłodowską... :facepalm: porażka straszna, później wyjechać też był Meksyk, bo nikt Cie nie wpuści, osobówką to jeszcze wskoczysz jakoś na chama, ale ciężarowym to tylko błaganie na CB, żeby któryś wpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obwodnica niby jest ale jak ktos musi na centrum/przez most to porazka.....

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

oki konczymy ot :decayed:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ide dalej walczys z listwami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale cisza w temacie po za wymianą oleju nic się w tym aucie nie dzieje:decayed:

Olej-slonecznikowy-1395-big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadasz cały czas coś się dzieje, obecnie wpadły nowe końcówki wydechu, w piątek jadę na Euro a potem będzie dalej się coś działo

1338727912_by_pablito1_inner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no widzę że coś innego teraz rezasz:decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadasz cały czas coś się dzieje, obecnie wpadły nowe końcówki wydechu, w piątek jadę na Euro a potem będzie dalej się coś działo

Fajne to masz:naughty:

fotoprikoly1111.jpg

:decayed::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadasz cały czas coś się dzieje, obecnie wpadły nowe końcówki wydechu, w piątek jadę na Euro a potem będzie dalej się coś działo

Fajne to masz:naughty:

http://www.capa.me/uploads/posts/2012-05/fotoprikoly1111.jpg

:decayed::polew::polew::polew:

Na żywo robi jeszcze szerszą robotę

:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładki maluj

przecież napisałem że poszedł cały zderzak w kolor:wink:, przód też będzie zrobiony (ale z tym mi się nie spieszy bo jest mało widoczna dokładka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...