Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wobec tego ta antena na dachu (płetwa) nie jest wogóle podciagnięta do radia ?? Czy taka antena będzie ok? http://allegro.pl/antena-gps-fakra-mfd2-rns-e-rns510-vw-audi-nowa-i1526196799.html Wydaje mi się ze z prostą wtyczką była by lepsza, ale nie wiem czy taka wystepuje.. :mysli:

Tak wystarczy taka antena, wtyczka też jest ok :wink4:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myslę ze taka z prostą końcówką bedzie lepsza, bo gniazdo jest bardzo na boku i kątowa troszkę uwadza.... http://allegro.pl/gps-antena-do-mercedes-audi-vw-rns-e-turan-mfd2-i1547204748.html

Nic nie zawadza, końcówka kontowa jest skierowana ku dołowi :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś może mi powiedzieć skąd w łatwy sposób pobrać sygnał Gala na potrzeby RNS-D ?

Opublikowano

Czy ktoś może mi powiedzieć skąd w łatwy sposób pobrać sygnał Gala na potrzeby RNS-D ?

z licznika... :mysli: :mysli:

Opublikowano

Czy ktoś może mi powiedzieć skąd w łatwy sposób pobrać sygnał Gala na potrzeby RNS-D ?

z licznika... :mysli: :mysli:

Dostałem informacje od Dominika że z zielonej kostki w liczniku tylko z którego pinu ?

Opublikowano

w b7?

Opublikowano

w b7?

B6 chociaż w B7 pewnie jeden pierun

Dominik wszelkie znaki na niebie mówią że jest to pin 21 w zielonej kostce zegarów , ale tak jak pisałem najlepiej jeśli Bartek by to potwierdził :cool1:

Opublikowano

Złącze wielostykowe 32-stykowe, zielone

1 - Zacisk 58d

2 - Zacisk 30

3 - Zacisk 15

4 - wolne

5 - Wejście prędkościomierza

6 - Wyjście prędkościomierza 2

7 - Potwierdzenie poduszki bezpieczeństwa

8 - Kierunkowskaz prawy

9 - Niedobór płynu hamulcowego

10 - Kierunkowskaz lewy

11 - Kierunkowskaz przyczepy

12 - Magistrala CAN napędu Low

13 - Magistrala CAN napędu High

14 - Zacisk 61 / kontrola ładowania

15 - wolne

16 - Ciśnienie oleju 2

17 - Zacisk 58s

18 - Zacisk 31 obciążenie

19 - Zacisk 31 obciążenie

20 - wolne

21 - Wyjście prędkościomierza 1

22 - Kontrola systemu ABS

23 - Przewód K

24 - Magistrala CAN napędu, ekran

25 - Przełącznik pokrywy zbiornika paliwa

26 - Magistrala CAN-diagnoza Low

27 - Magistrala CAN-diagnoza ekranu

28 - Magistrala CAN diagnoza High

29 - LWR

30 - Zamek pasa bezpieczeństwa

31 - Brzęczyk zewnętrzny

32 - Zużycie klocków hamulcowych

Opublikowano

a ja juz tyle razy zadawalem to pytanie i dalej nie mam zadnej info z rns-e na liczniku. Radio mi sie nie wylacza, mam k-line z klimy - laczy sie z vagiem, nie zamienialem przewodow high i low(czy cos to da?) jak odpale auto w gornej czesci mam tylko ok a pozniej gasnie 1/3 gorna czesc fis, i ani radio ani cd z rns nie wyswietla na fisie. Zamienic te hihg i low czy co??

Opublikowano

a ja juz tyle razy zadawalem to pytanie i dalej nie mam zadnej info z rns-e na liczniku. Radio mi sie nie wylacza, mam k-line z klimy - laczy sie z vagiem, nie zamienialem przewodow high i low(czy cos to da?) jak odpale auto w gornej czesci mam tylko ok a pozniej gasnie 1/3 gorna czesc fis, i ani radio ani cd z rns nie wyswietla na fisie. Zamienic te hihg i low czy co??

Napisz na pw jeśli będę w stanie to pomogę.

Po za tym jeśli pomyliłeś przewody Can high i low to zmiana jest jak najbardziej wskazana (jeśli było wcześniej dobrze i zamienisz przewody i podłączysz odwrotnie nic się nie stanie, wtedy nie będzie komunikacji po can)

Opublikowano

a ja juz tyle razy zadawalem to pytanie i dalej nie mam zadnej info z rns-e na liczniku. Radio mi sie nie wylacza, mam k-line z klimy - laczy sie z vagiem, nie zamienialem przewodow high i low(czy cos to da?) jak odpale auto w gornej czesci mam tylko ok a pozniej gasnie 1/3 gorna czesc fis, i ani radio ani cd z rns nie wyswietla na fisie. Zamienic te hihg i low czy co??

może to gupie pytanie ale ważne :przebiegly:

czy przewody które dołożyłeś do licznika od radia są skręcone ze sobą w taki ala warkoczyk????

Opublikowano
  • Autor

Jak co mam RNS-E od A6 do sprzedania - info w dziale sprzedam :wink4:

Opublikowano

czesc

ma ktoś moze schemat wyciecia tunelu srodkowego pod montaz RNS-e?

Opublikowano

Czy RNS z np. Seta Exeo to "nowe" RNS-y?

Da się je zamontować do A4 B6/B7?

Opublikowano

Czy RNS z np. Seta Exeo to "nowe" RNS-y?

Da się je zamontować do A4 B6/B7?

Da sie :) ja mam z A3/TTRS :wink4:

czesc

ma ktoś moze schemat wyciecia tunelu srodkowego pod montaz RNS-e?

schematu takiego to nie ma dopasowujesz i tyle :wink4:

Opublikowano

gdzies mi sie obiło o uszy ze podobno jakis schemat istnieje ale juz nie wiem

przy wycinaniu samemu mozna tam cos zknocic?

Opublikowano

Można sknocić, jak wytniesz za mocno to będzie widać dziurę. Kiedyś był szablon ale niestety już nie ma (link wygasł). Może ktoś ma na kompie i wrzuci na serwer.

Opublikowano

gdzies mi sie obiło o uszy ze podobno jakis schemat istnieje ale juz nie wiem

przy wycinaniu samemu mozna tam cos zknocic?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142028.0 poczytaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.