Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto z W-wy i okolic ma podłączony do RNS-E za pośrednictwem adaptera odtwarzacz DVD?

Miałbym prośbę o sprawdzenie jednej rzeczy, pomóżcie :notworthy:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile jest wersji RNS-E pasujących do A4 B6? Słyszałem o jakiejś nowej z Seata Exeo, można nawet znaleźć ją na allegro. Czy ktoś zna numery części wszystkich produkowanych RNS-E? Jakie są między nimi różnice? Chce zrobić moda i nie wiem czy warto dopłacać do tej nowszej :mysli:

Opublikowano

Ile jest wersji RNS-E pasujących do A4 B6? Słyszałem o jakiejś nowej z Seata Exeo, można nawet znaleźć ją na allegro. Czy ktoś zna numery części wszystkich produkowanych RNS-E? Jakie są między nimi różnice? Chce zrobić moda i nie wiem czy warto dopłacać do tej nowszej :mysli:

O tym myslisz ? http://moto.allegro.pl/seat-exeo-nowa-nawigacja-rns-e-i1605783029.html

Nie wiem czy ktos zakladal :no:

Opublikowano

Bedzie pasowac :) ale menu stawrtowe bedziesz mial z SEAT :decayed:

Na dole RNS E drugi przycisk od lewej w wersji USA ma CD/SD a Europa CD/TV

Opublikowano

Bedzie pasowac :) ale menu stawrtowe bedziesz mial z SEAT :decayed:

Nie można tego zmienić przez VAGa?

Na dole RNS E drugi przycisk od lewej w wersji USA ma CD/SD a Europa CD/TV

Poza tym nie ma jakichś problemów z działaniem navi itp?

Opublikowano

Bedzie pasowac :) ale menu stawrtowe bedziesz mial z SEAT :decayed:

Nie można tego zmienić przez VAGa?

Na dole RNS E drugi przycisk od lewej w wersji USA ma CD/SD a Europa CD/TV

Poza tym nie ma jakichś problemów z działaniem navi itp?

Nie mozesz zmienic przez VAGA na AUDI , spytaj sprzedajacego dokladnie o tego RNS E :wink4:

Opublikowano

Hmm, na audiforum.us wyczytałem, że to nowe RNS-E jest również w A3. Ludzie kombinują tam z przekładaniem tej zewnętrznej ramki żeby przypasować ją do A4. Czy ktoś tego próbował (nawet ze starym RNS-E)? Może to nawet sensowniejsza opcja niż kupowanie od Seata...

Opublikowano

Hmm, na audiforum.us wyczytałem, że to nowe RNS-E jest również w A3. Ludzie kombinują tam z przekładaniem tej zewnętrznej ramki żeby przypasować ją do A4. Czy ktoś tego próbował (nawet ze starym RNS-E)? Może to nawet sensowniejsza opcja niż kupowanie od Seata...

Jezeli chodzi o to .... to tak :) ja mam taka przerobke z A3/TTRS :decayed:

Fotka jak wyglada czcionka i rozdzielczosc

img6209a.jpg

Opublikowano

Pany a podpowie mi ktoś jak ustawić navi aby na wyswietlaczu mieć po lewej pokazana autostrade a po prawej mapę?? wiecie o co mi chodzi?? :)

Opublikowano

Jezeli chodzi o to .... to tak :) ja mam taka przerobke z A3/TTRS :decayed:

Fotka jak wyglada czcionka i rozdzielczosc

Ooo, to na dobrą osobę trafiłem :> Ta nowa od A3/TTRS różni się chyba też gałkami (srebrne)? Miałeś wcześniej starą RNS-E? Uważasz, że warto dopłacać do nowszej? Pytanie jeszcze skąd skombinuje tę ramkę pasującą do A4 :mysli:

Opublikowano

Kto z W-wy i okolic ma podłączony do RNS-E za pośrednictwem adaptera odtwarzacz DVD?

Miałbym prośbę o sprawdzenie jednej rzeczy, pomóżcie :notworthy:

...cuż sprawdzić :mysli:

Opublikowano

Hmm, na audiforum.us wyczytałem, że to nowe RNS-E jest również w A3. Ludzie kombinują tam z przekładaniem tej zewnętrznej ramki żeby przypasować ją do A4. Czy ktoś tego próbował (nawet ze starym RNS-E)? Może to nawet sensowniejsza opcja niż kupowanie od Seata...

Fotka jak wyglada czcionka i rozdzielczosc

img6209a.jpg

GRZESKU jesli mozna po imieniu tak :hi: napisz jakie zalety sa tej rns-e z A3??te z A4 sa gorsze pod jakims wzgledem?

Jezeli chodzi o to .... to tak :) ja mam taka przerobke z A3/TTRS :decayed:

Opublikowano

Skasowałem wszystkie błędy w navi dzisiaj ale dalej mi wyskakuje błąd:

00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 150

Reset counter: 122

Time Indication: 0

Date: 2010.12.19

Time: 13:34:11

Freeze Frame:

Mileage: 655350 km

Count: 65535

Clock: 255:255

Co to może być?

Opublikowano

Skasowałem wszystkie błędy w navi dzisiaj ale dalej mi wyskakuje błąd:

00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 150

Reset counter: 122

Time Indication: 0

Date: 2010.12.19

Time: 13:34:11

Freeze Frame:

Mileage: 655350 km

Count: 65535

Clock: 255:255

Co to może być?

Pisze jak byk po irlandzku ze cos z antena masz nie halo :D sprawdz wtyki w RNS E albo przy tylnej szybie wtyke

Opublikowano

Skasowałem wszystkie błędy w navi dzisiaj ale dalej mi wyskakuje błąd:

00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 150

Reset counter: 122

Time Indication: 0

Date: 2010.12.19

Time: 13:34:11

Freeze Frame:

Mileage: 655350 km

Count: 65535

Clock: 255:255

Co to może być?

..chyba że przesiadłeś sie z chorusa i nie masz anteny diversity wogóle

Opublikowano

A to

Mileage: 655350 km

to rzeczywiste? :shocked:

Opublikowano

To ten od kogo navi mam chyba :P Przesiadłem się z concerta II. Antente sprawdzę as soon as possible :D

Opublikowano

A to

Mileage: 655350 km

to rzeczywiste? :shocked:

Adas omawiane to juz bylo.

Jesli w navi wyskoczy blad to zazwyczaj sie taki przebieg zapisuje.Skad?Nikt nie wie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.