Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zamontowałem w weekend rns-e. Wszystko zagadało tak jak trzeba, tylko radio zaczęło słabiej odbierać. Wcześniej miałem CHORUSA i zet-ka odbierała idealnie a teraz słabiutko cyka.

Co to może być?

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:20 ----------

Mam prośbę, czy ktoś z kolegów mógłby wkleić zdjęcie z dołożonym RNS-E ale bez zmiany popielniczki na 2din? Zastanawiam się czy nie wyglądało by to nawet ładniej gdyby rozebrać ten chrom z klimatronika, następnie trochę podciąć panel i znowu go tam założyć pozostawiając stara popielniczkę?

W sobotę właśnie tak zrobiłem, jutro strzelę fotkę, to Ci pokażę.

Wygląda to całkiem ok. Między klimatronikiem a popiołką jest 1,5 cm dziura.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o cholera a co to?

znajdę coś o tym na forum?

Opublikowano
o cholera a co to?

znajdę coś o tym na forum?

Wystarczy wpisać to słowo w Przeszukaj wątek a znajdziesz odpowiedz , masz na pasku carbon .

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

O coś takiego :wink:

http://www.naviservice.com.pl/?item=32&t=1333386142

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź

Pozdrawiam

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

o cholera a co to?

znajdę coś o tym na forum?

Wystarczy wpisać to słowo w Przeszukaj wątek a znajdziesz odpowiedz , masz na pasku carbon .

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

O coś takiego :wink:

http://www.naviservice.com.pl/?item=32&t=1333386142

Mam połączone rns-e z anteną radiową taką przejściówką:

http://www.naviservice.com.pl/?item=118&t=1333392155

Jeśli zamienię tą przejściówkę na taką jak w linku od Ciebie będzie hulać?

Opublikowano

Wlaśnie jaka jest różnica miedzy 1 a drugim?

Opublikowano
Wlaśnie jaka jest różnica miedzy 1 a drugim?

Funkcja DIVERSITY sprawia, że adapter automatycznie rozpoznaje i wybiera najsilniejszy sygnał radiowy.

Opublikowano

Czyli na takim czymś z tego zestawu radio nie bedzie śmigać jak należy? http://allegro.pl/show_item.php?item=2211412374

Opublikowano
Czyli na takim czymś z tego zestawu radio nie bedzie śmigać jak należy? http://allegro.pl/show_item.php?item=2211412374

Wszystko zalezy jakie miałes wczesniej radio oraz jaki był wzmacniacz antenowy .

Opublikowano

Miałem a w sumie jeszcze mam concert II

Opublikowano
Mam prośbę, czy ktoś z kolegów mógłby wkleić zdjęcie z dołożonym RNS-E ale bez zmiany popielniczki na 2din? Zastanawiam się czy nie wyglądało by to nawet ładniej gdyby rozebrać ten chrom z klimatronika, następnie trochę podciąć panel i znowu go tam założyć pozostawiając stara popielniczkę?

U mnie wygląda to tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b99244e248100e7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/303715ec40d37dd4.html

Opublikowano

połapałem temat, radio gada tak jak trzeba.

Dzięki za podpowiedzi dla wrclaguna.

Pozdrawiam

Opublikowano

hej koledzy, ma ktoś może fotkę podciętego tunelu 1din ?

Opublikowano

wielkie dzięki wrclaguna

Opublikowano

Panowie jak uruchomić funkcje przybliżania zakrętów na połowie ekranu. Niby mam tą opcje zaznaczoną ale jakoś nie działa.

Opublikowano
Panowie jak uruchomić funkcje przybliżania zakrętów na połowie ekranu. Niby mam tą opcje zaznaczoną ale jakoś nie działa.

..włącz punkt na mapie i zadziała zdaje sie:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Przybliżanie zakrętów ? O powiększaniu skrzyżowań to wiedziałem ale o tym to nie... :whistling:

Opublikowano

Dzieki domin79 działa jak należy:)

alvaro chodziło mi o powiekszenie skrzyżowania na lewej połowie ekranu jak juz dojeżdżasz do niego.

Opublikowano

panowie mam problem z polaczeniem sie vagiem z rns-e,dodam ze wczesniej byl concert II I laczyl sie bez problemu a teraz nie ma szans z polaczeniem sie z kanalem 56 i 57 i nie moge zmienic kodowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.