Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak odblokują mu możliwość oglądania filmów przez czytnik w samej nawigacji no to szacun :kox: Nie istnieje na dzień dzisiejszy taka opcja :wallbash:. Jest możliwość oglądania filmów ale tylko przez zewnętrzne źródło. Czytnik nawigacji jak sama nazwa mówi służy do odczytu płyt nawigacyjnych. W bonusie można posłuchać Mp3 i audio-cd i to tyle.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jest sprawa bawiłem się dzisiaj trochę i chciałem zmienić sobie logo startowe w RNS-E wersja softu 0650 no i postępowałem zgodnie z opisem tutaj zamieszczonym w kanale 018 zmieniłem wartość 0 na 3 zapamiętałem i teraz się okazało, że w momencie włączania navi nic się nie pojawia żadne logo tylko od razu zaczyna grać co mogłem pokiełbasić nawet jak teraz w kanale 018 zmieniłem na 0 to dalej jest to samo :confused4:

Opublikowano

nie moze tak byc. Może nie poczekales aż navi wygaśnie.

Zrestartuj navi. po restarcie pokazuje sie logo.

Restartuje sie trzymajac przez 10 sekund przyciski radio i setup

Opublikowano

Już działa podziękował :hi:

Opublikowano

Panowie ja mam taki problem.

Dostałem 2 płyty z navi od usera miodzio i płyty nie działają w mojej navi.

Wkładam płytkę, czyta, czyta, po chwili pokazuje, że nie może odczytać płyty albo żebym włożył płytę..

Soft chyba 0650

Dodam, że zwykłe płyty audio czyta.

Opublikowano

Panowie ja mam taki problem.

Dostałem 2 płyty z navi od usera miodzio i płyty nie działają w mojej navi.

Wkładam płytkę, czyta, czyta, po chwili pokazuje, że nie może odczytać płyty albo żebym włożył płytę..

Soft chyba 0650

Dodam, że zwykłe płyty audio czyta.

Napisz do usera miodzio o co kaman :cool1: moze zle nagrana .

Albo wgraj softa 750 :)

Opublikowano

Żebym ja wiedział jak wgrać nowszego softa :P

Opublikowano

Panowie ja mam taki problem.

Dostałem 2 płyty z navi od usera miodzio i płyty nie działają w mojej navi.

Wkładam płytkę, czyta, czyta, po chwili pokazuje, że nie może odczytać płyty albo żebym włożył płytę..

Soft chyba 0650

Dodam, że zwykłe płyty audio czyta.

moze brudny laser i nie chce czytac nagranych dwuwarstowych u mnie jest podobnie zacznie czytac i jak sie plyta nagrzeje wywala blad

Opublikowano

Żebym ja wiedział jak wgrać nowszego softa :P

zadnych specjalnych zdolnosci nie trzeba, musisz tylko miec plytke z nowszym softem niz ten ktory jest wgrany. plytke wrzucasz do nawigacji i sama robi upgrade. nie wiem jaki soft masz ale jesli chcesz fabryczny (bez dodatkow typu polski jezyk w RNS) to po prostu wrzucasz nowe mapy - na nich jest nowy soft

Opublikowano

czasem tylko trzeba eksperymentować z płytkami lub nagrywarką

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pytania 2

Czy V-speed RNS-E musi być podłączony a jak juz tak to do czego ?

Czy po adaptacji na BOSE i podłączeniu BOSE wzmacniacza głośników na RNS-E pojawia sie jakiś napisa ?

:hi:

Opublikowano

Pytania 2

Czy V-speed RNS-E musi być podłączony a jak juz tak to do czego ?

Czy po adaptacji na BOSE i podłączeniu BOSE wzmacniacza głośników na RNS-E pojawia sie jakiś napisa ?

:hi:

podłączeniu BOSE wzmacniacza głośników na RNS-E pojawia sie jakiś napisa ?

tak pojawia sie BOSE wzmacniacz podlaczony i wywala piekne kolorowe sloneczko i mruga do Ciebie :))) :decayed: :decayed:

-- nie ma czegos takiego chlopie to nie a8 :)))

Opublikowano

wie ktoś może, dlaczego mi sie vag nie chce połączyć z radiem ani navigacją??

Opublikowano

Pytania 2

Czy V-speed RNS-E musi być podłączony a jak juz tak to do czego ?

Czy po adaptacji na BOSE i podłączeniu BOSE wzmacniacza głośników na RNS-E pojawia sie jakiś napisa ?

:hi:

Dzięk

podłączeniu BOSE wzmacniacza głośników na RNS-E pojawia sie jakiś napisa ?

tak pojawia sie BOSE wzmacniacz podlaczony i wywala piekne kolorowe sloneczko i mruga do Ciebie :))) :decayed: :decayed:

-- nie ma czegos takiego chlopie to nie a8 :)))

Opublikowano

wie ktoś może, dlaczego mi sie vag nie chce połączyć z radiem ani navigacją??

Ja tak miałem w avancie jak była źle podpięta linia diagnostyczna w wiązce.

Opublikowano

wie ktoś może, dlaczego mi sie vag nie chce połączyć z radiem ani navigacją??

Ja tak miałem w avancie jak była źle podpięta linia diagnostyczna w wiązce.

albo wcale jej nie ma, u mnie nie bylo, to wzielem z klimatronika, jest jeszcze mozliwe ze slaby program/ kabel z rns nie polaczy

Opublikowano

hmm to tak kiedys mi sie laczylo z radiem ale teraz sie nie laczy adapter musialem zmienic bo robil zwarcie ale jest jeszcze jedna kwestia a mianowicie podczas odczytu bledu z radia bylo ich klika miedzy innymi pisalo tam shareware version cos tam

Opublikowano

temat ma troche stron i niestety nie znalazlem dokladnej odpowiedzi na pytanie :/

mianowicie mam okazje zakupic rns-e model 8E0 035 192 P z roku 2009 ,

z tego co wyczytalem jest to wersja north america, czy sa tego jakies zagrozenia ?

Opublikowano

8E0 035 192 P

Tak to jest wersja na USA :) inny przycisk jest na MEDIA oraz w radyjku sa inne czestotliwosci .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.