Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeden pin przylozylem ale mimo wszystko jak kupywalem concerta 3 to adapter mial mostek na jednym z kabli niby tak mialo byc zeby wszystko chulalo i w sumie to nie wiem skad bym ten kabel i czy robi to jakas roznice przy rns-e . kodowanie poprawne. zrobie zdjecie tej kostki

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

20131215_205659.jpg

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 801,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprawdzałeś czy radio na stole gra normalnie z tą przelotką ? zmostkowany pin tak ma być.

Opublikowano

W b7 chulalo normalnie a u mnie ma juz problem

Nie wiem moze ktos mi powie ktore piny maja byc zamienione

Opublikowano

sprawdź czy przelotka nie ma gdzieś zamenionych pinów na wyjściu głośnikowym bo może jest tam coś namotane i robi zwarcie i zabezpieczenie w navi wyłącza wzmacniacz

Opublikowano

spraedzalem i jak dla mnie wyglada wszystko ok ale jedno co mnie dziwi to ze concert 3 ktory chodzi na tym samy adapterze chula poprawni juz nie wiem o co biega zamowilem nowa kostke zobaczymy czy cos pomoze

Opublikowano

Panowie jaki jest najnowszy oficjalny Soft do RNS-e PU, bo dziś zapodałem navi mapy 2014 i o dziwo nie zaktualizowało mi softu - a przy 2012 i 2013 aktualizowało. Druga sprawa jest taka, że próbowałem spolszczać mojego RNS-e - dlatego musiałem downgreadować soft i wszystko było OK dopóki nie włożyłem płyty z mapami. Soft się zaktualizował i usunął spolszczenie. Macie na to jakiś pomysł. Może wiecie jak przygotować płytkę z najnowszym softem, podmieniając ze starej pliki odpowiedzialne za język.

Opublikowano

adapterantenyradiowejzq7_th_gif.jpgt

Panowie gdzie dokupić taki adapter (może ktoś ma na zbyciu). Zresztą kupił bym też przejscie z Concert II 1DIN na Concert III 2DIN

Opublikowano
Panowie jaki jest najnowszy oficjalny Soft do RNS-e PU, bo dziś zapodałem navi mapy 2014 i o dziwo nie zaktualizowało mi softu - a przy 2012 i 2013 aktualizowało. Druga sprawa jest taka, że próbowałem spolszczać mojego RNS-e - dlatego musiałem downgreadować soft i wszystko było OK dopóki nie włożyłem płyty z mapami. Soft się zaktualizował i usunął spolszczenie. Macie na to jakiś pomysł. Może wiecie jak przygotować płytkę z najnowszym softem, podmieniając ze starej pliki odpowiedzialne za język.

Oficjalnie póki co to SW: 650 było oficjalną wersją. Nie wiem jak w mapach 2014 (na dniach będę mieć).

Czyli co miałeś język PL, włożyłeś mapy 2014 i Ci go wywaliło? Oto chodzi?

A soft z językiem PL to 750 (czyli nieoficjalny).

Opublikowano
Opublikowano

Jak masz diversity to pasuje podłączyć (czyli dwustronne wzmocnione anteny), ale łatwo rozebrać wtyczkę i wstawić do takiej co podałeś, bo jest dziurka na drugie. A żeby sprawdzić czy masz diversity zobacz czy masz wtyczkę z końcówką fakra (w Concert II raczej to było).

Opublikowano
Jak masz diversity to pasuje podłączyć (czyli dwustronne wzmocnione anteny), ale łatwo rozebrać wtyczkę i wstawić do takiej co podałeś, bo jest dziurka na drugie. A żeby sprawdzić czy masz diversity zobacz czy masz wtyczkę z końcówką fakra (w Concert II raczej to było).

Mam wtyczkę żółtą, wpieta była do Concerta II w środku. A mogę kupić przejście na jedną wtyczkę a do drugiego gniazda podpiąć właśnie ta żółtą wtyczkę

Opublikowano
Panowie jaki jest najnowszy oficjalny Soft do RNS-e PU, bo dziś zapodałem navi mapy 2014 i o dziwo nie zaktualizowało mi softu - a przy 2012 i 2013 aktualizowało. Druga sprawa jest taka, że próbowałem spolszczać mojego RNS-e - dlatego musiałem downgreadować soft i wszystko było OK dopóki nie włożyłem płyty z mapami. Soft się zaktualizował i usunął spolszczenie. Macie na to jakiś pomysł. Może wiecie jak przygotować płytkę z najnowszym softem, podmieniając ze starej pliki odpowiedzialne za język.

Oficjalnie póki co to SW: 650 było oficjalną wersją. Nie wiem jak w mapach 2014 (na dniach będę mieć).

Czyli co miałeś język PL, włożyłeś mapy 2014 i Ci go wywaliło? Oto chodzi?

A soft z językiem PL to 750 (czyli nieoficjalny).

Ale chodzi mi o RNS-e PU (ten nowszy z matrycą LED) a nie tego starszego.

Opublikowano

A sorki przeoczyłem to:doh:, wiec w ledowym RNS-E nie pomogę.

Opublikowano
Panowie jaki jest najnowszy oficjalny Soft do RNS-e PU, bo dziś zapodałem navi mapy 2014 i o dziwo nie zaktualizowało mi softu - a przy 2012 i 2013 aktualizowało. Druga sprawa jest taka, że próbowałem spolszczać mojego RNS-e - dlatego musiałem downgreadować soft i wszystko było OK dopóki nie włożyłem płyty z mapami. Soft się zaktualizował i usunął spolszczenie. Macie na to jakiś pomysł. Może wiecie jak przygotować płytkę z najnowszym softem, podmieniając ze starej pliki odpowiedzialne za język.

Oficjalnie póki co to SW: 650 było oficjalną wersją. Nie wiem jak w mapach 2014 (na dniach będę mieć).

Czyli co miałeś język PL, włożyłeś mapy 2014 i Ci go wywaliło? Oto chodzi?

A soft z językiem PL to 750 (czyli nieoficjalny).

Ale chodzi mi o RNS-e PU (ten nowszy z matrycą LED) a nie tego starszego.

Pisz do Kobry - zrobi Ci soft PL i przy okazji odblokuje VIM.

Opublikowano

Jesli odpisze

Opublikowano
Jesli odpisze

To fakt.

Opublikowano

pany mam małe pytanie czy Audi wypuszczało też ledowe rns-e w Audi R8

dzięki

Opublikowano
pany mam małe pytanie czy Audi wypuszczało też ledowe rns-e w Audi R8

dzięki

tak

A3 8P, Exeo, R8, Gallardo, TT 8J - w tych autach miałeś RNS-E 193

Opublikowano
pany mam małe pytanie czy Audi wypuszczało też ledowe rns-e w Audi R8

dzięki

tak

A3 8P, Exeo, R8, Gallardo, TT 8J - w tych autach miałeś RNS-E 193

:hi:

i już mi się kasiorka sama w kieszeni liczy :banan::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.