Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najnowsza 2014

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to nie wiem, na starszych mapach wiem ze to nie smigalo

Opublikowano

a jak masz w ustawieniach źródła TMC ? masz do wyboru źródło czy tylko jak ja "auto" ?

Opublikowano

Sprawdzil bym ale fura stoi u mechanika :/

Opublikowano

:( może jak odbierzesz to sprawdź i napisz ok :)

Opublikowano

Haha, za szybko to to nie bedzie ;)

Opublikowano

Mam problem z brakiem info z radia/mp3/cd na Fis'ie, info z nawigacji pokazuje się normalnie,

ori BT tak samo jest.

Zauważyłem jedną rzecz, jeśli odpalę radio ręcznie po przekręceniu kluczyka( wyłączenie na zapłonie-->wyciągniecie kluczyka-->odczekanie aż navi wyłączy się całkowicie--> przekręcenie kluczyka--> odpalenie navi ręcznie)info pojawia się ale tylko do momentu aż pojawi się dźwięk, i znika...

Raz była sytuacja że po odpaleniu nie było dźwięku i wtedy info też się pokazywało cały czas, aż do resetu.

W liczniku jest jeszcze wsad z angola, can'y podpięte dobrze na 1000%, żadne kodowanie zegarów nie pomaga.

Jakieś sugestie?

Opublikowano

Panowie co może być przyczyną nie pokrywania się strzałki na mapie z aktualną drogą, mianowicie jest on przesunięty pare metrów od drogi którą aktualnie jadę.

U mnie był wlasnie tez ten problem. Ale jak miałem sprawdzic ilośc satelity to pokazywało mi 8 i sie naprawilo.

Wczoraj znów zaczęło mi swirowac, i sprawdziłem- tez pokazuje 8 satelit.

Strzałka czasami pokazuje jakbym do tylu jechał. Obraca sie i zbacza z trasy. Zaczęło mi sie to dziać po gradobiciu. Czy jest możliwe zeby antena dostała?

Jak to jest z ta kalibracja? Gdzie to mozna ustawić ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy jak w RNS-E zmienić język lektora, np. z angielskiego na niemiecki??

Opublikowano

Orientuje sie ktos jak to jest ze zmiana RNS D na RNS E ? Pasuje p&p w sensie elektrycznym ?

Opublikowano

Orientuje sie ktos jak to jest ze zmiana RNS D na RNS E ? Pasuje p&p w sensie elektrycznym ?

różnią się kostkami, musisz przejściówkę kupić

Opublikowano

Nie, jeden kabelek trzeba zmienic z tego co pamietam chyba kline

Opublikowano

To w koncu musze kupic przejsciowke czy zmienic jeden kabel ? Ktos takie cos robil taka przekladke z D na E ?

Opublikowano

Jak jest tam quadlock tez to jaka inna przejsciowka?

Opublikowano

Jak jest tam quadlock tez to jaka inna przejsciowka?

No wlasnie przecie to nie stare a4 przed liftem to je tez 2din przecie :/ jak wyciagne bd patrzyl. Chcialem zrobic rozeznanie co na mnie czeka. To mowisz kolego jeden kabel tylko jak cos ?

Opublikowano

Ja z tego co pamietam to kline przekladalem u goscia ale pogoogluj bo tam kline nie byl oznaczony na naklejce rns-d

Opublikowano

Oki bd dzialal to bd szukal poki co dzieki wielkie :)

Opublikowano

w rnsd jest zwykłe iso eee.jpg

erse quadlock images.jpg


zupełnie inne złącza


concert III jest na quadlocku :wink: i przy zmianie concerta na rnse trzeba przepiąć przewody

Opublikowano

Hmmmmm, ja juz nie wiem kurde pamiec ma zawodna jest ;p najlepiej wytargaj i zobacz co jest z tylu :)

Opublikowano

Bartek na pewno w "D" jest zwykłe iso tak jak w concertach :wink:, dopiero concertIII dostał quadlocka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.