Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiesz w którym pliku i co dopisać?  Indeks na sw230?  Da się teraz wrócić to pl menu czy już przepadło i trzeba wgrywać? Ktoś ma pliki do wypalenia? 

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Menu już przepadło.

Opublikowano
35 minut temu, krzysiekvtec napisał:

Powiesz w którym pliku i co dopisać?  Indeks na sw230?  Da się teraz wrócić to pl menu czy już przepadło i trzeba wgrywać? Ktoś ma pliki do wypalenia? 

W wersji ...192 taki "myk" nie działa z zmianą wersji softu w pliku indeksu.

Opublikowano

Ciulowo nagrana płyta albo laser do czyszczenia. Ewentualnie te 2 rzeczy na raz :)

Opublikowano
13 godzin temu, turzol napisał:

Ciulowo nagrana płyta albo laser do czyszczenia. Ewentualnie te 2 rzeczy na raz :)

A da radę w ogóle wgrać mapy które mają soft 0650 bedąc na sofcie 0750 ?
to chyba downgrade trzeba by zrobić co ?

 

Opublikowano

No oczywiście ze trzeba zrobic downgrade

Wysłane z galaxy S5

Opublikowano

Co może być przyczyną, że nagle przestały grać przednie głośniki ? Bezpiecznik od radia cały. Gdy go wyciągam i ponownie wkładam to słychać takie ,,puknięcie'' w przednich głośnikach, natomiast po włączeniu tylko tył działa. Nie pomaga też reset nawigacji.

Opublikowano

Wiązki sprawdziles dokładnie?

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Tak. Podpiąłem głośnik bezpośrednio pod wyjście radia i cisza. Czyżby końcówka mocy ?

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

Chyba na to wyglada

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

To czy można, gdzie i za ile kupić końcówkę mocy oraz czy da się to samemu wymienić ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przyczyna znaleziona, usterkę powoduje zmieniarka. Tylko pytanie dlaczego , skoro jest z końcówką D ? Czy wpływ może mieć to, że masa jest podłączona do obudowy radia ? Poza tym wszystko działa.

Edytowane przez r7adek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam. mam pytanie bo nie moge nigdzie znaleźć... jak wchodze w ukryte menu rns-e (engineering mode) następnie przechodze do Audio/Tuner--->Radio testmenu3. I zmieniam Equalizing change na numer np. 3. to jak to zapisać zeby tak juz było na stałe bo jak wyłączę radio i po paru minutach włączam to znowu wraca do pozycji 1. ?? dodam ze rns-e było od nowości w samochodzie i ze jest wgrane pl napisy wersja softu 750. podpowie ktoś? :)

Opublikowano

Panowie orientujecie sie czy mapy 2017 beda wydane do b7 ? Bo na allegro juz sie pojawily ale w opisie jest tylko b8. Czyzby koniec wsparcia map dla b7 rns-e???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
23 godziny temu, gados82 napisał:

Panowie orientujecie sie czy mapy 2017 beda wydane do b7 ?
 

Prawdopodobnie już są:

https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/navigation-update-8p0060884cm-11?category=8052:904_ASOS:Category

Opublikowano

230 ojro, ekhm!

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Mapy 2017 już się pojawiły :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

witam 

Mam taki problem ze nawigacja nie widzi oryginalnej płyty z mapami tylko wyświetla ze dysk jest zle włożony, lecz gdy włoże zwykła płyte CD to normalnie czyta, czytałem raz ze moze byc to zuzyty laser czy moze to ktos potwierdzić lub postawić inna teze.

Na dołączonym zdjeciu widnieje dane jakie mi wyświetla gdy wcisnę CAR, wydaje mi sie ze jest tych informacji troche za mało 

A na drugim jest bład, co on moze oznaczac 

DSC_0638.JPG

DSC_0637.JPG

Opublikowano
Dnia 1.03.2017 o 21:50, Robert0392 napisał:

witam. mam pytanie bo nie moge nigdzie znaleźć... jak wchodze w ukryte menu rns-e (engineering mode) następnie przechodze do Audio/Tuner--->Radio testmenu3. I zmieniam Equalizing change na numer np. 3. to jak to zapisać zeby tak juz było na stałe bo jak wyłączę radio i po paru minutach włączam to znowu wraca do pozycji 1. ?? dodam ze rns-e było od nowości w samochodzie i ze jest wgrane pl napisy wersja softu 750. podpowie ktoś? :)

odpowie ktoś mi ?

Opublikowano

Wyczyść laser bo może być brudny i powodować że jest problem z odczytem DVD. A błąd jest od kodowania rns-e a nie napędu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.