Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a zostaw podłączony tylko jeden z CANów

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam , od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem rns

wszystko pięknie ładnie tylko mój telefon łączy sie z ori BT lecz ja w głośnikach nic nie słyszę o co cho??? w poprzednim radiu concertII nie było tego problemu ktoś pomoże??? ;(

Opublikowano

witam , od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem rns

wszystko pięknie ładnie tylko mój telefon łączy sie z ori BT lecz ja w głośnikach nic nie słyszę o co cho??? w poprzednim radiu concertII nie było tego problemu ktoś pomoże??? ;(

przekodowales navi??? no i bt w razie potrzeby mniemam ze micro masz prawidlowo podlaczone i ze tak bylo ze starym radiem ze smigalo na tych ustawieniach -- jedynie co sprawdz jakie masz ustawienia bt bez sdsa powinny byc 0001811

rnse jest zalezne od wypasu w aucie bose itp jak bedziesz mial vaga 908 to tam pieknie wyswietla dostepne komendy wystarczy sobie powybierac co masz i powinno smigac no i w rnse poustawiaj w setup glosnosci

Opublikowano

niestety nie kodowałem jeszcze narazie podłączyłem tak na szybko bo klimatronika szukam.

"rnse poustawiaj w setup glosnosci " - czy mógłbys jaśniej bo nie bardzo kumam co mam zrobić

Opublikowano

niestety nie kodowałem jeszcze narazie podłączyłem tak na szybko bo klimatronika szukam.

"rnse poustawiaj w setup glosnosci " - czy mógłbys jaśniej bo nie bardzo kumam co mam zrobić

jak nie przekodowales to nie ma prawa chodzic jesli ma inne kodowanie to chyba jasne

w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i sds

najpierw przekoduj wlasciwie navi bo jak byla z auta ktore mialo bose albo jakas inna konfiguracje to nie bedzie chodzilo i finito!

Opublikowano

niestety nie kodowałem jeszcze narazie podłączyłem tak na szybko bo klimatronika szukam.

"rnse poustawiaj w setup glosnosci " - czy mógłbys jaśniej bo nie bardzo kumam co mam zrobić

jak nie przekodowales to nie ma prawa chodzic jesli ma inne kodowanie to chyba jasn

w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i s

najpierw przekoduj wlasciwie navi bo jak byla z auta ktore mialo bose albo jakas inna konfiguracje to nie bedzie chodzilo i finito!

ziomek i to wystarczy bez rozcinania kabli jakiś przełączeń?

Opublikowano

od kodowania trzeba zacząć

Opublikowano

niestety nie kodowałem jeszcze narazie podłączyłem tak na szybko bo klimatronika szukam.

"rnse poustawiaj w setup glosnosci " - czy mógłbys jaśniej bo nie bardzo kumam co mam zrobić

jak nie przekodowales to nie ma prawa chodzic jesli ma inne kodowanie to chyba jasn

w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i s

najpierw przekoduj wlasciwie navi bo jak byla z auta ktore mialo bose albo jakas inna konfiguracje to nie bedzie chodzilo i finito!

ziomek i to wystarczy bez rozcinania kabli jakiś przełączeń?

zaczynasz od d*py strony zrob kodowanie a potem postuj czy cos ci dziala lub nie bo tak zasmiecasz temat wydaje mi sie ze we wczesniejszych wypowiedziach jasno sie wyrazilem???

Opublikowano

antena x2

Opublikowano

opcja "szukaj" na tym forum to porażka a temat rzeka wiec przepraszam ze zapytam jeżeli już było wcześniej Czy kupując RNS-E z US potrzeba jakiś specjalnych kodowań lub innych zabiegów??

Opublikowano

opcja "szukaj" na tym forum to porażka a temat rzeka wiec przepraszam ze zapytam jeżeli już było wcześniej Czy kupując RNS-E z US potrzeba jakiś specjalnych kodowań lub innych zabiegów??

zmiana softu. robilem cos takiego

Opublikowano

opcja "szukaj" na tym forum to porażka a temat rzeka wiec przepraszam ze zapytam jeżeli już było wcześniej Czy kupując RNS-E z US potrzeba jakiś specjalnych kodowań lub innych zabiegów??

RNS-E z US sprzętowo różni się tylko jednym napisem na klawiszu multimedialnym. Poza tym to dokładnie taki sam sprzęt. Oczywiście żeby działała u nas poprawnie trzeba ją odpowiednio przekodować. W przeciwnym razie nie będzie czytać płyt z mpami europejskimi i nie będzie odbierać wszystkich stacji FM.

Opublikowano

ok a czy jest gdzieś jakiś pełny opis jak przerobić navi w fisie B7 na RNS-E i czy każda RNS-E Będzie obsługiwać SDS-A i BT

Opublikowano

jak przerobić? PRzecież to dwa oddzielne urządzenia.

Obsługiwać BT będzie jeśli dokupisz moduł BT i podłączysz.

SDS też będzie działał, zależy od wgranego softu.

Opublikowano

nie do końca precyzyjnie się zapytałem mam już ori BT oraz Multi kierownice Do tego navi w fis-ie obsługiwana takim pokrętłem kolo łokietnika. A teraz chce zainstalować RNS tak żeby obsługiwał wszystko.

Opublikowano

nie do końca precyzyjnie się zapytałem mam już ori BT oraz Multi kierownice Do tego navi w fis-ie obsługiwana takim pokrętłem kolo łokietnika. A teraz chce zainstalować RNS tak żeby obsługiwał wszystko.

Taka operacja jest jak najbardziej możliwa.

Opublikowano

Witam . jakiś czas temu posiadałem w swoim Audi A4 B6 nawigacje RNS-D ale ostatnio skradziono mi ja wraz z zmieniarką.. :/

teraz chciałbym kupi nową i czy jest możliwośc zamontowania zamiast RNS-D nowszą RNS-E ? oraz czy opłaca sie taka zamiana, czy nie bedzie problemów z tym.

Auto mam z 2003 r.

dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

bez problemu, trzeba tylko przełożyć CANy i zamontować adapter ISO2 oraz antenowy

Opublikowano

Dziś kurierem przyjechała do mnie RNS miała być z przejściówką ale chyba coś nie wyszło :wallbash: Dos talem takie coś trochę chyba wybrakowane

Z tego co widzę to brakuje dwóch złączy w tej kostce. Da się coś z tym zrobić czy można tym tylko w szpaki rzucać ????

ThUjJ.jpg

Najgorsze ze skasował mnie za to 45zl :gwizdanie: :wallbash: jak by nie było przejściówka jest :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.