Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja przełożyłem front w 10 min :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:46_________________________________________________ale Wrclaguna ma nową opcję w climatroniku z regulacją jakości powietrza :cool1:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrclaguna roboty ale wg mnie i tak szybciej jest przełożyć front jak bawić się z przekaźnikami :decayed::wink4:

zgadza sie ze szybciej :wink4: ale ja musialem zmienic climatronic ze wzgledu na deficyt paneli z B6 pod czujnik jakosci powietrza :decayed:

Opublikowano

Panowie, ma ktoś może tą instrukcję docinania tunelu zapisaną na dysku? Bo link wygasł a szykuję się na moda :):hi: :hi:

Opublikowano

Panowie, ma ktoś może tą instrukcję docinania tunelu zapisaną na dysku? Bo link wygasł a szykuję się na moda :):hi: :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142028.0 poczytaj :przebiegly:

Opublikowano

A widzisz, a widziałem link w pierwszym poście to nie pomyślałem o innym topicu, dzięki :hi:

Opublikowano

No przeciez mowilem ze przywioze Tobie tunel do przymiarki :tongue4:

W 1.5 godz zalozymy i bedziesz jezdzil i lansowal sie :decayed:

Ach ta dzisiejsza mlodziez wszystko chce na wczoraj :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

What is the Lords :cool1: :?:

Podlaczalem u siebie do RNS E interfejs orginalny pod IPod i nie kumam co to za ikonka mi wyskoczyla :arrow2: AMI

img60290.jpg

Opublikowano

pewnie że wczytuje sobie mp3 z ipoda... albo czeka aż podłączysz ipoda żeby wgrać sobie spis utworów?

Opublikowano

Ty masz nowy RNS?

Opublikowano

Ty masz nowy RNS?

Bystrzacha :tongue4:

Opublikowano

ile takie cuś? Bo pisałem kiedyś do Kobry ale nie raczył odpisać.

..może za malutki jestem żeby z nim gadać. :gwizdanie:

Opublikowano

na ALLEGRO widzilem kiedys za 3000 PLN do tego panel z A4 ( ciezko dostac :kwasny: ) i menu u cobry7 adamooo dal gdzies 4000 PLN :cool1:

Opublikowano

siemian chcesz nowego rnse 750 do 800euro koles mi zalatwi nowke jak bys chcial mialem zakladac u siebie ale odpuszcze bo moze pudlo wymienie na jakis mocniejszy

Opublikowano

narazie odpuszcze. Ale w przyszłości kto wie.. A powiedzcie mi jak jest z działaniem TV tunera, BT itd... z nowym RNS-E?

Opublikowano

What is the Lords :cool1: :?:

Podlaczalem u siebie do RNS E interfejs orginalny pod IPod i nie kumam co to za ikonka mi wyskoczyla :arrow2: AMI

no wiesz... zakładam że AMI to Audi Media Interface

Opublikowano

What is the Lords :cool1: :?:

Podlaczalem u siebie do RNS E interfejs orginalny pod IPod i nie kumam co to za ikonka mi wyskoczyla :arrow2: AMI

no wiesz... zakładam że AMI to Audi Media Interface

teraz to juz zatrybilem :decayed:

A powiedzcie mi jak jest z działaniem TV tunera, BT itd... z nowym RNS-E?

wszystko pasuje i dziala OK zwlaszcza rozdzielczosc jest o wiele lepsza :good:

Opublikowano

kurcze musze obczaić jak to wygląda na żywo w jakimś autku

Opublikowano

Mam pytanko, czy navigation plus z a6 rozni sie z ta z a4?

Chce przerobic sobie tunel z 1din na 2din i wsadzic navi plus, od a6 jest duzo, a od a4 b5 wcale ;/ Niby jak wsadze ta z a6 beda szparki bo jest wezsza.

Prawda to? czy nie i smialo kupowac ta od a6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.