Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może twój soft t0751 bo ktoś mu dał taki index i nie chce pójść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może twój soft t0751 bo ktoś mu dał taki index i nie chce pójść...

Soft na 100% dobry bo miałem go u siebie gdy miałem starszą nawke

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

mapki mam od Bartka (barrowiec1) wiec inna nagrywarka oraz inne płytki

a soft pl od michała (miszka)

Jeżeli chodzi o soft do starszej nawi to nie ma różnicy na jakiej nagrywarce i jakiej CD go nagrasz ważne żeby poprawnie i nie ma bata musi iść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie dam spokoj lecz kusi mnie chec wiedzy co robie zle hehe. Michal a plytke dobrze wypalilem (tak jak opisalem kilka postow wyzej?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 z rns-e szósty rok. Czasem nie mi szwankował i wyczyściłem laser. Wszystko działało przez jakieś 2 miesiące a teraz praktycznie w ogóle nie czyta mi płyt z nawigacją (żadnych, mam oryginał audi, mam też wypalaną). Czasem odpali nawi lecz po kilku kilkunastu minutach nie widzi płyty i wyskakuje komunikat. Gość od nawi powiedział że to od dużych upałów. Powiedział też że napęd do wymiany (ok 650zł). Jak myślicie? Jest tak jak mówi i muszę szykować sie na wiekszy wydatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 z rns-e szósty rok. Czasem nie mi szwankował i wyczyściłem laser. Wszystko działało przez jakieś 2 miesiące a teraz praktycznie w ogóle nie czyta mi płyt z nawigacją (żadnych, mam oryginał audi, mam też wypalaną). Czasem odpali nawi lecz po kilku kilkunastu minutach nie widzi płyty i wyskakuje komunikat. Gość od nawi powiedział że to od dużych upałów. Powiedział też że napęd do wymiany (ok 650zł). Jak myślicie? Jest tak jak mówi i muszę szykować sie na wiekszy wydatek?

Max 150 złociszy i po robocie :wink:

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana lasera załatwi sprawe bez sensu wymieniać napęd ale to nie koszt 150 zł bo najtańszy laser to koszt 200 plus wymiana jeśli ktoś sam nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno się na tym nie znam i nie wiem gdzie szukać, więc interesuje mnie ktoś w Warszawie kto mi to zrobi za rozsądną cenę. Jeśli znacie kogoś to polećcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, jak najlepiej ustawić navke? rano śmigam trasę Anglia-Polska, przejście Niemcy-Polska będzie w Świecku. jak wiadomo od razu nie mogę ustawić sobie adresu docelowego w Pl i po drodze podmienić płytkę, pozostaje mi znalezienie adresu przejścia w Świecku po stronie Niemieckiej?

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...