Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam taki błąd na VAGu:

Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.LBL

Controller: 8E0 959 433 AR

Component: Komfortgerát T85 1512

Coding: 06996

Shop #: WSC 06325

1 Fault Found:

00956 - Key 2

35-10 - - - Intermittent

Kiedyś próbowałem włączyć pokazywanie limitu prędkości na RNS E, ale mam raczej starszą wersję. Pytanie czy to ma jakiś związek z tym błędem ? Jeśli nie, to czego on dotyczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chińskie krzaczki pokazują się w przypadku trefnego softu. Ludzie żyjący z naprawy tych navi wypuszczają soft który celowo ma uszkodzić navi są to tzw dywersje. Tylko ori płytka lub vimhack jak napisał domin79. Płytka ori musi być z lat 2006-2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki błąd na VAGu:

Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.LBL

Controller: 8E0 959 433 AR

Component: Komfortgerát T85 1512

Coding: 06996

Shop #: WSC 06325

1 Fault Found:

00956 - Key 2

35-10 - - - Intermittent

Kiedyś próbowałem włączyć pokazywanie limitu prędkości na RNS E, ale mam raczej starszą wersję. Pytanie czy to ma jakiś związek z tym błędem ? Jeśli nie, to czego on dotyczy ?

Z navi nie ma nic wspólnego, błedy z navi masz w grupach 37, albo 56.

Coś z pilotem od centralnego:wink:, klik--->00956 - Ross-Tech Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...tylko od czego ten pilot ? Mam tylko pilot do centralnego zamka, chyba że o kierownice multi chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o pilota od centralnego, najprawdopodobnie rozkodowany klucz nr2:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...tylko od czego ten pilot ? Mam tylko pilot do centralnego zamka, chyba że o kierownice multi chodzi ?

Musisz zakodować klucz nr 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...tylko od czego ten pilot ? Mam tylko pilot do centralnego zamka, chyba że o kierownice multi chodzi ?

Odłączałeś aku i MK zgubił info dot. drugiego kluczyka. Jeśli masz drugi klucz to włóż go do stacyjki, przekręć na zapłon - wciśnij dowolny przycisk po czym wyłącz zapłon, wyciągnij klucz i sprawdź czy działa. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek czy Ty ogarniasz temat przyuczenia kluczyka do licznika chodzi o imo:whistling:

Nie, nie bawiłem się nigdy tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...tylko od czego ten pilot ? Mam tylko pilot do centralnego zamka, chyba że o kierownice multi chodzi ?

Odłączałeś aku i MK zgubił info dot. drugiego kluczyka. Jeśli masz drugi klucz to włóż go do stacyjki, przekręć na zapłon - wciśnij dowolny przycisk po czym wyłącz zapłon, wyciągnij klucz i sprawdź czy działa. Koniec OT.

Dzięki, sprawdzę to przy najbliższym weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiem jak to zrobić ale nie wiem który kanał adaptacji się te wartości wpisuje:whistling:

Jak chcesz przyuczyc immo to laczysz sie z licznikiem, login, wpisujesz pin immo, pozniej wchodzisz w adaptacje i kanal 21. Wpisujesz ilosc kluczy do zaprogramowania i pozniej test i save. Wyciagasz kluczyk i wkladasz nastepny. Przy ostatnim kluczu kontrolka immo zgasnie i mozna odpalic auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiem jak to zrobić ale nie wiem który kanał adaptacji się te wartości wpisuje:whistling:

Jak chcesz przyuczyc immo to laczysz sie z licznikiem, login, wpisujesz pin immo, pozniej wchodzisz w adaptacje i kanal 21. Wpisujesz ilosc kluczy do zaprogramowania i pozniej test i save. Wyciagasz kluczyk i wkladasz nastepny. Przy ostatnim kluczu kontrolka immo zgasnie i mozna odpalic auto.

Dzięki cwiara właśnie chodziło mi który kanał w adaptacjach:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 05:43 ----------

Mniej więcej wiem jak to zrobić ale nie wiem który kanał adaptacji się te wartości wpisuje:whistling:

Jak chcesz przyuczyc immo to laczysz sie z licznikiem, login, wpisujesz pin immo, pozniej wchodzisz w adaptacje i kanal 21. Wpisujesz ilosc kluczy do zaprogramowania i pozniej test i save. Wyciagasz kluczyk i wkladasz nastepny. Przy ostatnim kluczu kontrolka immo zgasnie i mozna odpalic auto.

Dzięki cwiara właśnie chodziło mi który kanał w adaptacjach:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Przepraszam za OT kluczyk przyuczony:banan::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu szukam rozwiązania mojego problemu i nie daje rady. Nie mogę swojego rnse zaktualizować do najnowszych map. Cos musiało być grzebane bo wersja softu to X---. Jak włoże płytkę z softem to mam komunikat software update i nr wersji softu, ale nic się nie dzieje. Zmieniałem również na kanale 97 z 0 na 1i dalej to samo, zero reakcji. Sam napęd jest w porządku. Proszę o pomoc.

20130420_192448.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby napisać czy w nowych mapach na rok 2013 jest już odcinek autostrady A4 Szarów - Brzesko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek jest, ani nawigacja nim nie prowadzi. Czyli tak jak by nie był jeszcze aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu szukam rozwiązania mojego problemu i nie daje rady. Nie mogę swojego rnse zaktualizować do najnowszych map. Cos musiało być grzebane bo wersja softu to X---. Jak włoże płytkę z softem to mam komunikat software update i nr wersji softu, ale nic się nie dzieje. Zmieniałem również na kanale 97 z 0 na 1i dalej to samo, zero reakcji. Sam napęd jest w porządku. Proszę o pomoc.

http://s7.postimg.org/siv53ju2f/20130420_192448.jpg

Nikt nie miał takiego problemu? No nie mam już pomysłów dlaczego tak się dzieje. Zezwalam na downgrade a navi ani drganie. Może potrzebuje jakiejś starszej wersji map żeby ruszyć? Chociaż mam sam soft w wersji 0080 który teoretycznie powinien ruszyć ale u mnie niestety nic się nie dzieje, poza napisem software update 0080....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek jest, ani nawigacja nim nie prowadzi. Czyli tak jak by nie był jeszcze aktywny.

Dzięki! Mam nadzieje że już po zjeździe z A4 na Brzesko już potem poprowadzi mnie normalnie do celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...