Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z kierownicy Multi na FISie wyświtlają mi się tylko kontakty które mam na karcie SIM.

Czy da się ustawić jakoś aby czytał wszystkie kontakty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z kierownicy Multi na FISie wyświtlają mi się tylko kontakty które mam na karcie SIM.

Czy da się ustawić jakoś aby czytał wszystkie kontakty ?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kierownicy Multi na FISie wyświtlają mi się tylko kontakty które mam na karcie SIM.

Czy da się ustawić jakoś aby czytał wszystkie kontakty ?

jaki moduł bt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D ?

https://www.dropbox.com/s/70wpqr71dfspiwn/IMG_20120718_133059.jpg

:(((

C, F, H, N, M, K, Q, S, AA are all working version of RNS-E BT modules

D, E are non comfort units

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D ?

https://www.dropbox.com/s/70wpqr71dfspiwn/IMG_20120718_133059.jpg

:(((

C, F, H, N, M, K, Q, S, AA are all working version of RNS-E BT modules

D, E are non comfort units

Podałeś symbol RNS-E a nie BT... System jest tak zaprojektowany, że zgrywa kontakty tylko z karty SIM. Jedyna możliwość to skopiowanie kontaktów z pamięci telefonu do karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc próbowałem zanim zapytałem, ale coś mi wersja testowa nie idzie ... ale to może być że coś źle robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając FIS odblokowany na niekolorowym wyświetlaczu muszę też zrobić to : ?

5. pozostała kwestia komunikacji zegarów (FISu) z navi ( u mnie FIS był w pełnej wersji - posiadam w prawej manetce przyciski do przełączania funkcji na FISie):

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

To add navigation, add +4 to the current value.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając FIS odblokowany na niekolorowym wyświetlaczu muszę też zrobić to : ?

5. pozostała kwestia komunikacji zegarów (FISu) z navi ( u mnie FIS był w pełnej wersji - posiadam w prawej manetce przyciski do przełączania funkcji na FISie):

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

To add navigation, add +4 to the current value.

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając FIS odblokowany na niekolorowym wyświetlaczu muszę też zrobić to : ?

5. pozostała kwestia komunikacji zegarów (FISu) z navi ( u mnie FIS był w pełnej wersji - posiadam w prawej manetce przyciski do przełączania funkcji na FISie):

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

To add navigation, add +4 to the current value.

tak

Ok dzięki za szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowilem zamontowac u siebie navi RNS-E co bylo bardzo proste zwlaszcza korzystajac z tego manuala, ale jak to zwykle bywa u mnie nie wszystko moze isc pieknie i ladnie... navi zamontowana, zakodowana ale problem jest z antena...

Moje autko to A4b7 Avant i chcac przeprowadzic cala instalacje na tiip-top dokupilem antene na dach tak jak powinno byc niestety jak juz wszystko przyszlo okazalo sie ze antena ma zla koncowke FAKRA badz przedluzka ma zle koncowki FAKRA

W manualu nie ma numeru czesci a temat jest tak obszerny ze nie dam rady go calego przewertowac, tutaj poglad jak to wyglada (linki pod zdjeciami w wiekszej rozdzialce)

Part number anteny to: 8J8 035 503 F (X7W)

qaj7.th.jpg

http://imageshack.us/a/img837/4993/qaj7.jpg

x7pk.th.jpg

http://imageshack.us/a/img708/9016/x7pk.jpg

acw9.th.jpg

http://imageshack.us/a/img23/8481/acw9.jpg

Dla jasnosci NAVI ma FAKRA meska -> przedluzacz ma FAKRA zenska do FAKRA meska -> i teraz mam problem poniewaz moja antena ma tez polaczenie pod telefon wiec sa 2 kable, niebieska FAKRA meska i fioletowa Niby FAKRA zenska ale z przeslona...

Teraz mam pytanie bo nie jestem pewien ktory kabel z anteny to GPS a ktory telefon ? co najlepiej zrobic zeby to dzialalo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieska końcówka to navi :wink: zaraz przy antenie zrób sobie to na sztywno (zlutuj) i będzie smigać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieska końcówka to navi :wink: zaraz przy antenie zrób sobie to na sztywno (zlutuj) i będzie smigać:wink:

Moze lepiej poszukac adaptera Fakra z 2 koncowkami zenskimi ? jakos nie bardzo mi sie usmiecha lutowac przewody antenowe bo chyba wplynie to na jakosc sygnalu... ( czy ten przewod ma taka sama budowe jak kabel antenowy w domu tzn. zyla - izolacja - folia - przewod ekranizujacy - izolacja, czy tylko 2 zwykle kabelki ???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczal sie problem z rns.e

Blad na liczniku 1300,1304,1306-brak komunikacji

Rns nie da sie zglosnic z pokretla i multi kiery

Resetowany i nic

Stacji na radiu nie szuka i nie podswietla jakby slaby sygnal.Antena ok-sprawdzana.

Brak napiecia miedzy canami-sprawdzane probowka 12voltowa(moze tam jest niskie napiecie i taka probowka nie ogarnia)

Czyzby nie bylo canow,albo sie wyczepily z licznika jakos?Ale rns podswietlony,bo cos gra ale nie wiadomo jaka stacja nie mozna wlaczyc kart z muzyka chociaz pokazuje utwor na fisie.Navi tez jest na fisie,ale bez glosu.Czasami cos leniwe chodzi z karty.

Padl rns-e-nawet 3 lat nie ma a kupilem ze wzgledu na trwalosc niby...Cany sa napewno Rns padl zapewne.

Sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ktoś miał może taki przypadek :kwasny: jak tak to jak to ogarnąć bo już głupi jestem a i wk...wia mnie to maksymalnie :facepalm::wallbash:

Po zrzuceniu sobie na kompa odpowiedniej muzyki jak zawsze zrzucam sobie w/w na kartę pamięci która będzie zarzucona do radia (najnormalniejszy RNS-ik Ledowy :wink:) .

Przeglądają muzykę na karcie, która jest jeszcze w kompie widzę wszystkie utwory, które chciałem aby były, natomiast po wrzuceniu karty do radia jest tylko część utworów - czasem większa, czasem mniejsza ale jednak nie wszystkie :facepalm: O co kaman bo mnie szlak najjaśniejszy trafi :question: :question: :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ktoś miał może taki przypadek :kwasny: jak tak to jak to ogarnąć bo już głupi jestem a i wk...wia mnie to maksymalnie :facepalm::wallbash:

Po zrzuceniu sobie na kompa odpowiedniej muzyki jak zawsze zrzucam sobie w/w na kartę pamięci która będzie zarzucona do radia (najnormalniejszy RNS-ik Ledowy :wink:) .

Przeglądają muzykę na karcie, która jest jeszcze w kompie widzę wszystkie utwory, które chciałem aby były, natomiast po wrzuceniu karty do radia jest tylko część utworów - czasem większa, czasem mniejsza ale jednak nie wszystkie :facepalm: O co kaman bo mnie szlak najjaśniejszy trafi :question: :question: :wallbash::wallbash::wallbash:

Poskracaj tytuły bo jak jest za długi to go radio nie widzi:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...