Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A co z podswietleniem??

Sprawdź czy przewody od magistrali CAN są w odpowiednich pinach w kostce.

dokładnei CAN steruje podświetleniem w RNS musis zlooknąć czy jest wpiete jak na schematach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co z podswietleniem??

Sprawdź czy przewody od magistrali CAN są w odpowiednich pinach w kostce.

A mozliwe, ze sa wogole nie podlaczone??

Vagiem nie moge wogole polaczyc sie z navi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z podswietleniem??

Sprawdź czy przewody od magistrali CAN są w odpowiednich pinach w kostce.

A mozliwe, ze sa wogole nie podlaczone??

Vagiem nie moge wogole polaczyc sie z navi...

mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pociagnac Can do Navi?

Jest gdzies opis na forum?

Sorrki ale tu jest ponad 50 str. i poprostu nie znajde czasu na przeczytanie wszystkiego...

Z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie wprowadzic w blad, ale chyba trzeba polaczyc 7pin(chyba zielony) w obd z k-line w rns-e, moze ktorys z kolegow to potwierdzi,(nie chcialbym zebys cos spieprzyl).pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzales moze swojego RNS-a w innym aucie? czy wszystko jest ok? zeby miec pewnosc ze to nie wina samego sprzetu?

ja moge sprawdzic to polaczenie ale nie wczesniej niz na wtorkowym spocie bo wczesniej nie bede mial mozliwosci.moze wczesniej ktos sie wypowie.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Sprawdzalem u ojca w aucie gdzie sam montowalem RNS-E i tam jest OK.

Wogole w 3 autach instalowalem RNSe i zawsze bylo OK.

NIestety tutaj bylo jakies syfne radio i lekki balagan w kablach...[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 18:59_________________________________________________Czy instrukcje ponizej:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html;msg249891#msg249891

Moge zastosowac do RNS-E??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu.Założyłem u siebie RNS low line (bns 5.0 wygląda prawie jak rns-e,nie ma kolorowego wyświetlacza) ,wcześniej miałem chorus'a 1din .Problem w tym,że nie mogę się teraz połączyć z autem przez VAG ,dopiero jak odepnę kostkę od radia to łączy się bez problemu.Spotkał się ktoś z takim czymś ?jak rozwiązać ten problem?dodam,że nie mogę zakodować auta pod navi bo mam zwykły kabel vag i nie łączy się z navi,ale nazwy stacji i tytuły mp3 wyświetlaja mi się na Fis'ie,podświetlenie i sterowanie stacyjką też działa.

Przez pewien czas miałem concerta 2din i nie było żadnych problemów,jedynie nie dało się połączyć Vag'iem z kanałem 56 czyli z radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS od A do Z a u mnie jest od A do MP3... dostałem od kolegi płytke mp3 włozylem do navi i o dziwo mi ja odtwarza dzwonilem mowi ze same mp3 nagrane sa...musze to jeszcze sprawdzic na kompie jakie maja rozszerzenie te pliki bo jestem w szoku :blink: komus sie zdarzylo cos takiego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem RNS-e i próbowałem połączyć się z telefonem ale telefon nie wykrywa mi navi czy to oznacza że niema ona wbudowanego bluetootha? Jeśli tak to w jaki sposób rozpoznać navi która ma wbudowanego bluetootha? o ile takowe w ogóle są :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem RNS-e i próbowałem połączyć się z telefonem ale telefon nie wykrywa mi navi czy to oznacza że niema ona wbudowanego bluetootha? Jeśli tak to w jaki sposób rozpoznać navi która ma wbudowanego bluetootha? o ile takowe w ogóle są :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32362.0.html;highlight=bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlaczylem juz podswietenie :) Forum jest nieocenione... :good:

Pytanie z innej beczki.

Kodu juz nie musze wbijac bo go navi pamieta.

Co mam zrobic aby navi wlaczala sie po przekreceniu kluczyka w stacyjce??

Za kazdym razem musze wlaczac ja recznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH. prosze o rade . mam zamontowana navi i stary klimatronic w starym przed liftowym tunelem . kupilem wszystko po lifcie i chcialbym tez zmienic klimatronic ten pod navi nr. 8DO 820 043Q JEST ON Z 99 ROKU czy musze sciagac jakies kody czy odpali normalnie . druga sprawa to wylaczniki czy jak je podlaczyc bo chyba maja inne kostki miedzy innymi awaryjne ,przeciwmgielne,tylnia szyba. bo widzialem ze koledzy z forum przkladaja na po lifcie. z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku (multitronic + rns-e) kodowanie STG 17 wygląda tak:

ch 60 --> 1031

ch 61 --> 3331

ch 62 --> 21

bez tego nie ma wyświetlania biegów oraz strzałek z navi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...