Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie mi czy w ogóle nie ma możliwości otworzenia filmu DVD na standardowmym RNS-E w jakikolwiek sposób, nawet po dokupieniu zewnętrznego napędu nawigacji z MMI czy tunera TV > 4D0 919 146 D ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby ktoś chciał to na dniach będę mieć panel klimatronika pod navi do B6.

masz numer vag tego panela ja chyba mam od B7 bo jak wlaczam ogrzewanie tylnej szyby to mi odbija i nie dziala :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś już próbował zmienić wiatrak w RNS-E na wydajniejszy?

W jakim celu?

Żeby się tak nie grzał, bo ma to czasem zły wpływ na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN nie takie rzeczy się już robiło :wink4: wystarczy że płytka nie jest ryśnięta i już dobrze działa.

Co do wiatraczka to chciałem już go w filtr pyłkowy wyposażyć, ale mija się to z celem, bo on wyciąga ciepłe powietrze z RNSa a nie wdmuc**je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wysoka temperatura czytnikowi nie służy.

W drodze powrotnej z Cro w Austrii zacząłem mieć problemy :kwasny: Wyłączyłem na godzinę (na autobahnie trudno się zgubić), później już było OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pod ręką zawsze mam płytkę czyszczącą ale ostatnio DVD się troszkę mocniej porysowało i już był poważny problem z odczytem.

Rozglądam się za tym wiatraczkiem ale zapomniałem go zmierzyć jak ostatnio czyściłem laser ;)

http://www.allegro.pl/item778915851_qoltec_4x4_wentylator_chillfan_40x40_40mm_4cm_w_wa.html - może to podejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie czy istnieje coś takiego jak RNS-E w wersji high?? jak w aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=794226868 - czy to tylko wymysł sprzedającego?

Tak istnieje, wersję high można przerobić żeby działała opcja SDS w radio i navi. Jak dobrze pamiętam to malik gdzieś opisywał takiego moda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie czy istnieje coś takiego jak RNS-E w wersji high?? jak w aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=794226868 - czy to tylko wymysł sprzedającego?

Tak istnieje, wersję high można przerobić żeby działała opcja SDS w radio i navi. Jak dobrze pamiętam to malik gdzieś opisywał takiego moda ;)

a czy oprócz tego różni się czymś od standardowych wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie czy istnieje coś takiego jak RNS-E w wersji high?? jak w aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=794226868 - czy to tylko wymysł sprzedającego?

Tak istnieje, wersję high można przerobić żeby działała opcja SDS w radio i navi. Jak dobrze pamiętam to malik gdzieś opisywał takiego moda ;)

a czy oprócz tego różni się czymś od standardowych wersji?

z tego co się orientuje to tylko kwestia softu i kodowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda sprawa z wiatraczkiem w RNS-E? Chodzi mi o to czy się kręci cały czas, czy jak RNS-E osiągnie odpowiednią temperaturę? Bo próbowałem podłączyć inny i coś niechce się kręcić, nawet ten ori z RNSa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam coś zepsute :kwasny: jest tam jakiś bezpiecznik czy cokolwiek? Bo napięcie na pinach z wiatraczka mam 0,30V..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w aucie mialem zamontowane jakies nieoryginalne radio.

Teraz po wpieciu RNS-E przez przejsciowke nie mam niestety podswietlenia przyciskow i navi nie trzyma mi pamieci.

Za kazdym razem musze wbijac kod PIN.

Co mam z tym fantem zrobic :kwasny:?

Niestety mam tylko wolne niedziele wiec nawet nie mam kiedy podjechac do jakiegos magika.

Moze pomozecie mi jakos?

Pleaseee :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z kablami jest poprzestawiane, zaczął bym od tego czy zasilanie radia jest cały czas po wyłączeniu kluczyka, można to sprawdzić próbnikiem czy zwykłą żarówką. Kiedyś miałem przypadek nowego radia które było uszkodzone i nie trzymało pamięci a wszyscy męczyli kostkę zasilającą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z kablami jest poprzestawiane, zaczął bym od tego czy zasilanie radia jest cały czas po wyłączeniu kluczyka, można to sprawdzić próbnikiem czy zwykłą żarówką. Kiedyś miałem przypadek nowego radia które było uszkodzone i nie trzymało pamięci a wszyscy męczyli kostkę zasilającą :)

Oczywiscie to sprawdze.

A co z podswietleniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z podswietleniem??

Sprawdź czy przewody od magistrali CAN są w odpowiednich pinach w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...