Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

I z jednymi i z drugimi sie nie chce łączyć. A licznik jest prawidłowo Zakodowany i na fisie wyświetla wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy ja mam zgoła inny problem. Po zmianie z concert II na rns próbowałem sie połaczyć VCDS 11.11 i pokazuje bład sterownika. CAN jest połaczony. Ma ktoś pomysła o co kaman
Bardzo możliwe, że jak prawidłowo podłączysz K-line to zadziała i VCDS zobaczy RNS-E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s a tak ludzkim głosem?

Pisząc że masz "błąd sterownika" miałeś na myśli że nie chce połączyć się z RNS-E tak? Z innymi sterownikami nie ma tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co widziałem tam sa tylko w zlacZu CAN h i CAN l

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Z innymi sie łączy bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co widziałem tam sa tylko w zlacZu CAN h i CAN l

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Z innymi sie łączy bez problemu

Ja to widzę tak, że masz zakodowaną w RNS-E diagnostykę przez K-line a nie masz go podłączonego (chodzi o połączenie z gniazdem diagnostycznym). Poszukaj w swoich oryginalnych wtyczkach (czarnej 8-pinowej) kabelka niebiesko/zielonego. Ostatecznie powinien być podłączony do pinu nr 5 w jednej z 2-óch 12-pinowych kostkach RNS-E (na navi masz rozpiskę to dojdziesz do której). Jeśli dokładałeś RNS-E to pewnie albo w adapterze ten kabelek jest pomylony albo nie ma go wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze widze to pin 5 to syngał z tyłu do wzmacniacza czyli do tej z lewej strony diagnoza L. jutro sprawdze i pochwale sie co i jak. a co do skrzyni o której ci pisałem to zero błedów a skrzynia przestała głupieć. Miałem auto u lakiernika i podejrzewam ze troszkę wody za dużo polał przy polerce i zalał wtyczkę skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam zgoła inny problem. Po zmianie z concert II na rns próbowałem sie połaczyć VCDS 11.11 i pokazuje bład sterownika. CAN jest połaczony. Ma ktoś pomysła o co kaman

a czy masz odpowiedni kabel do tej wersji VCDSa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam zgoła inny problem. Po zmianie z concert II na rns próbowałem sie połaczyć VCDS 11.11 i pokazuje bład sterownika. CAN jest połaczony. Ma ktoś pomysła o co kaman

a czy masz odpowiedni kabel do tej wersji VCDSa ??

...skoro łączy mu się z pozostałymi modułami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bart-s miał racje. Adapter nie miał lini k podlacZonej. Wystarczyło ze doloZylem kabel ( biała kostka 12 ponowna pin 5 do starej czarnej kostki kabel żółto zielony i bangla. Jeszcze raz dzieki Bart-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bart-s miał racje. Adapter nie miał lini k podlacZonej. Wystarczyło ze doloZylem kabel ( biała kostka 12 ponowna pin 5 do starej czarnej kostki kabel żółto zielony i bangla. Jeszcze raz dzieki Bart-s

to stawiasz mu piwo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu

ale wysyłka kurierem :grin::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, macie jakiś dobry sposób na te cholerne 3 śrubki szuflady ekranu co go trzymają? Nie idzie tego cholerstwa odkręcić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, macie jakiś dobry sposób na te cholerne 3 śrubki szuflady ekranu co go trzymają? Nie idzie tego cholerstwa odkręcić!

Mam dobre śrubokręty so tego :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, macie jakiś dobry sposób na te cholerne 3 śrubki szuflady ekranu co go trzymają? Nie idzie tego cholerstwa odkręcić!

jak nie masz dobrych śrubokrętów to lepiej tego nie rusz bo obrobisz śrubki i będzie kupa , już tego niczym nie ruszysz i zostanie ci tylko wiercenie. Widziałem już kilka sztuk tak właśnie odkręcanych przez jakiś asów :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...