Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie cb zmiesci sie do schowka pod kierownica?


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wyglada to tak:

zdj281cie0054hq.jpg

zdj281cie0069qg.jpg

jest dziurka, ale w nieszczesliwym miejscu, bo nie da sie zamontowac trojkata :neutral:

chyba zamontuje tam antenke do navi, a od CB pojdzie na bok na zaczepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore magnesowke, nie zawsze potrzebuje cb i moge ja wtedy schowac. antenka 60 cm wyrzucana na dach w razie potrzeby to dobra sprawa (ciekawe czy podczas jazdy bedzie to mozliwe? )

Jak się ktoś postara to wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy za korzystanie z CB nie ma jakis opłat??

i ktos kto ma juz magnesówke i uzywa jej w kombi to mógłby mi jakąs polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych opłat. A co do magnesówki to mam u siebie w sedanie na tylnej klapie magnesówkę ale tak powyżej 160km/h to juz prawie odpada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MDM, zakupisz dobra magnesowke to i 200 bedziesz mogl przekroczyc. :razz:

dobra ewirze, ale doradzie jakąs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik3sz przeciez Ci podal jakie i chyba dobre. No chyba, ze chce zeby Ci szybe wybila

koledze z klubu bym tego nie zrobił - warunek - prawidłowo umieszczona antena magnesowa - środek dachu poprzecznie, końcówka dachu - wzdłużnie - okolice anteny od radia w Avancie, - gwarantuje - polatałem już ponad 200 km/h z tymi dwoma modelami na magnesie ...

spadające anteny to Midland 18-244, H-tec, i jeszcze kilka tanszych modeli ...

jezeli chcesz upewnic sie do rzeczowosci moich wypowiedzi zajrzyj na stronke mojej firmy:

http://www.cbserwis.republika.pl/ - dawno nie aktualizowana stronka ale jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden wchodzi bez problemu i jest calkowicie niewidoczny dla takich ktorzy moga go szukac:)))))

No tak Uniden wchodzi superowo. Montujecie go na dołaczonym uchwycie czy jak? i skąd tam można zasilanie pociągnąć? Bo antene to myślę przeciągnąć do badażnika - chyba podłogą raczej, nie? Aha! i macie do tego jakiś fajny patent na zamocowanie gruchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Ja kupiłem taniego Sunkera z anteną hustler IC100 i jak na razie jestem zadowolony, fajnie zbiera, dobrze nadaje i bardzo dobry głośnik ma, ogólnie fajny zestaw za bardzo malutką kasę czyli do 300 zł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na zestawie Uniden 520 i President Florida. Radia nie muszę chwalić, chyba w tej cenie nie ma nic lepszego na naszym rynku. Co do anteny, to jej długość (45cm) i super magnes sprawiają, że jakoś przy 180-190 antena mi nie spada... :cool:

Radyjko mam zamontowane tak jak Murzyn. Jest ok.

Polecam zestaw dla tych, którzy chcą mieć bdobrej jakości informację z danego odcinka drogi i nie chcę łapać zbędnych śmieci. :smiley:

:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...