Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy moduł haka z b7 z końcówką A da się podłączyć z modułem pdc z b6 z końcówką A?

A po co chcesz łączyć te moduły? No chyba że chodzi Ci o to czy można podłączyć CAN do modułu haka z modułu PDC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 13 jest napisane że montując moduł z b6 trzeba dodać 3 przewody dodatkowo haka albo cos źle zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 13 jest napisane że montując moduł z b6 trzeba dodać 3 przewody dodatkowo haka albo cos źle zrozumiałem

Możesz podłączyć przewody z sterownika haka do PDC albo odwrotnie, zalezy co masz w aucie a co dokladasz. Jak nie masz nic to ciagniesz przewody do przodu auta i też będzie ok. Po prostu niektóre przewody można połączyć z jednego modułu do drugiego aby ułatwic sobie montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pdc przód i tył chyba ori lecz przy wstecznym zaczyna piszczeć lecz jak sie cofa i jest sie blisko nic " nie gada " próbowałem wejść przez VCDS i nie da sie odczytac w Parkt Assist i nie da sie wejść i sprawdzić jaki moduł jest włożony, za słaby VCDS czy jakiś inny problem ?

VCDS 11.11 jak sie nie myle jak sprawdzić jakieś sugestie? pozdro .

Oryginalne PDC, czy dokładane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pdc przód i tył chyba ori lecz przy wstecznym zaczyna piszczeć lecz jak sie cofa i jest sie blisko nic " nie gada " próbowałem wejść przez VCDS i nie da sie odczytac w Parkt Assist i nie da sie wejść i sprawdzić jaki moduł jest włożony, za słaby VCDS czy jakiś inny problem ?

VCDS 11.11 jak sie nie myle jak sprawdzić jakieś sugestie? pozdro .

Oryginalne PDC, czy dokładane?

Jak to poznać? :-) Raczej ori bo przycisk od pdc przód jest powycierany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że może ktoś dokładał i zapomniał o podpięciu k-line, ale wygląda to na fabrykę. Czy Twoim kablem możesz się z innymi modułami połączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w inne wejść w B8 wszystko hulało na nim, jutro podeśle foto a może się uda w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam instalację pod 8 kanałów. Znalazłem zderzak w kolorze pod PDC z przodu, ale do wersji na 4 kanały. Czy jest możliwe wywiercenie otworów pod dodatkowe dwa czujniki z przodu ? Czy są zaznaczone otwory w zderzaku ? Czy z takim nawiercanymi otworami czujniki działają prawidłowo ? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś źle rozumiesz. 8 kanałów oznacza 4 czujniki z przodu i 4 z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy sterownik o numerze 8E0919283E jest 8 kanałowy? Czy obsługuje PDC przód + tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

zbieram graty do złożenia PDC do b6 na przód i tył i brakuje mi instalacji która idzie od tyłu do przodu.Wiecie jaki jest numer ori.takiego adaptera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez przypadek pierwszą stronę klikniesz to parę zagadek się wyjaśni, jaki moduł i ogólnie jakie części . A wiązke sam robisz, kupujesz kable, taśmę, piny i do dzieła

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy sterownik o numerze 8E0919283E jest 8 kanałowy? Czy obsługuje PDC przód + tył?

Tak obsługuje przod i tył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić czy ten adapter będzie pasował do b6 bo chcę kupić ori. 8E1 971 065 C - wiązka elektryczna (adapter)

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje się dowiedzieć dwóch rzeczy a mianowicie:

1. Czy sterownik PDC 8E0919283 z a6 c5 bedzie pasował do audi a4 b7 czy lepiej kupić 8E0919283E

2. Chce kupić moduł 8 kanałowy ale podpiąć tylko sam tył (przód może w przyszłośći) stąd pytanie czy na 8 kanałowym module będzie chodził sam tył bez żadnych problemów, błędów?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...