Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze nie 195/55/15 , wg mnie to chyba najlepszy standart zimowy.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś dowiadywałem się o oponki Nokian WR D3 205 55 R16. Sprzedawca poinformował mnie że mają tylko te produkowane w Rosji. Ktoś miał je może? Mogą odbiegać jakościowo od tych z Finlandii? Podobno firma otworzyła niedawno nową produkcję w Rosji.

Opublikowano
szkoda ze nie 195/55/15 , wg mnie to chyba najlepszy standart zimowy.

chyba 195/65R15 :wink:

Opublikowano

właśnie o tym myślałem :wink:

Opublikowano

Sprzedałem wiele kompletów made i RUSSIA marki Nokian i nie spotkałem się ze złym zdaniem użytkowników. Conti czy GY od dawna tak robi.

Co prawda Goodyear produkowany w Chinach nie wiele ma wspólnego z wersją europejską.:kwasny:

Opublikowano
Top 15 opon zimowych wg Auto Świat

1. Continental Winter Concact TS 850

2. Semperit Speed Grip2

3. Bridgestone Blizzak LM-32

4. Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3

5. Falken Eurowinter HS449

6. Goodyear Ultra Grip 8

7. Michelin Alpin A4

8. Dunlop SP Winter Sport 4D

9. Hankook Winter i*cept RS

10. Uniroyal MS plus 66

11. Fulda Kristall Control HP

12. Firestone Winterhawk 2 Evo

13. Nokian WR D3

14. Klebber KrisalpmHP2

15. Maxis Pres Snow MA-PW

Wg ich oceny tylko te opony mają najlepsze wyniki podczas hamowania na drodze mokrej jak i na śniegu. Testowanych bylo.42 rodzaje opon. W przyszlym tygodniu napisza ktore z tych top 15 sa najlepsze.

Nadszedł czas na wynik końcowy testu opon wg gazety Auto Świat. :decayed:

NR

1-Continental Winter Concact TS 850

2-Bridgestone Blizzak LM-32

3-Michelin Alpin A4

4-Hankook Winter i*cept RS

5-Semperit Speed Grip2

6-Dunlop SP Winter Sport 4D

7-Goodyear Ultra Grip 8

8-Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3

9-Nokian WR D3

10-Fulda Kristall Control HP

11-Falken Eurowinter HS449

12-Firestone Winterhawk 2 Evo

13-Klebber KrisalpmHP2

14-Uniroyal MS plus 66

15-Maxis Pres Snow MA-PW

Miałem Micheliny Alpin A4 i bez rewelacji. Coś jak Dębica.

szkoda ze nie 195/55/15 , wg mnie to chyba najlepszy standart zimowy.

15'' w A4 B6 ?

fuuujjj.... jak to paskudnie wygląda !!

Opublikowano

a ja że lubię testować nowe rzeczy i pomimo tego że wcześniej jeździłem na vredestein snowtrack 3 z których byłem bardzo zadowolony to wziąłem dziś Dunlop Winter Sport 4D 205/60 R16, no niestety nie mogę ocenić bo jeszcze nie jeździłem ale układ bieżnika ma naprawdę obiecujący.

jakby co mogę podesłać jego zdjęcie ;)

Opublikowano

Dziś wleciały nowe Nokiany WRA3 205/55/R16 do drugiego auta chyba pójdą Uniroyale MS Plus 66 też w tym rozmiarze..

wrażenia po przejechaniu 100km WRA3 zdecydowanie cichsza niż WRD2 reszta to zima będzie dobrym sprawdzianem

Opublikowano

15'' w A4 B6 ?

fuuujjj.... jak to paskudnie wygląda !!

Ma się dobrze jeździć a nie dobrze wygladać :decayed:

Opublikowano

Brać Fulda Montero 3 195/65/15, czy zejść z szerokością? No nie ukrywam, że nie chcę wywalić za dużo kasy na opony :(

Opublikowano
Brać Fulda Montero 3 195/65/15, czy zejść z szerokością? No nie ukrywam, że nie chcę wywalić za dużo kasy na opony :(

Ten rozmiar co podałeś to standard i węższych nie ma sensu kupować.

Opublikowano

195/65/15 jest odpowiednia, będziesz wygodnie jeździł po zimowych koleinach. Na większej szerokości juz tego komfortu nie będziesz miał.

Opublikowano

Panowie wielka promocja opon zimowych w tym rozmiarze - chyba się opłaca

Zakupy grupowe Groupon - ogromne zniżki na zakupy i usługi

195/65/15 jest odpowiednia, będziesz wygodnie jeździł po zimowych koleinach. Na większej szerokości juz tego komfortu nie będziesz miał.
Opublikowano

dobre ceny jak widzę..

Opublikowano
195/65/15 jest odpowiednia, będziesz wygodnie jeździł po zimowych koleinach. Na większej szerokości juz tego komfortu nie będziesz miał.

Nie, chcę węższą nie szerszą :decayed: Nie mam kasy żeby wywalić klocka na opony.

185/70/15 może?

Głównie to błoto pośniegowe i mokry asfalt, czasami ubity śnieg.

Opublikowano
195/65/15 jest odpowiednia, będziesz wygodnie jeździł po zimowych koleinach. Na większej szerokości juz tego komfortu nie będziesz miał.

Nie, chcę węższą nie szerszą :decayed: Nie mam kasy żeby wywalić klocka na opony.

185/70/15 może?

Głównie to błoto pośniegowe i mokry asfalt, czasami ubity śnieg.

To kup tańsze opony a nie rozmiar który jest niezalecany do tej budy... :facepalm:

Opublikowano

Em skąd miałem wiedzieć, że 185/65 jest be? :grin:

Chyba wezmę BFGoodrich G-Force Winter 195/65/15... Dobra to opona?

A i opony.com.pl to dobry sklep?

Opublikowano

Pozwolę sobie wkleić tutaj propozycje z wątku prezesa bo uważam że to bardzo dobre ceny

Rozmiar195/65 r15:

1.Firestone Winterhawk 2 EVO 91T = 185zl

2.Dębica FRIGO 2 91T = 180zl

3.Barum Polaris 3 91T = 190zl

4.Sava Eskimo S3+ 91T = 190zl

5.Uniroyal MS Plus66 91T = 195zl

6.Kleber Krisalp HP2 91T = 200zl

7.Fulda Krist Montero3 91T = 195zl

8.BF Goodrich G-force Winter 91T = 200zl

9.Bridgestone LM30 Blizzak 91T = 195zl

10.Vredestein Snowtrac3 91T = 215zl

11.Goodyear UG8 91T = 230zl

12.Michelin Pilot Alpin A4 91T = 250zl

13.Nokian WR D3 91T = 210zl

14.Conti Winter Contact TS850 91T = 245zl

+30zł przesyłka za 4 sztuki więc po cholerę szukać jakichś sklepów internetowych i zastanawiać się czy są dobre czy nie...

Przelicz sobie sam :wink:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Tak się na szukałeś najtańszych a tu masz za lepszą cenę Nokiany i święty spokój :wink:

Opublikowano

Nokiany, które pływają w zakrętach? Tak przynajmniej wyczytałem z opinii o nich.

btw. jak ten Grupon działa cały? Jakiś kupon muszę mieć żeby te opony kupić czy co?

A i gdzie ten temat prezesa?

Opublikowano
Em skąd miałem wiedzieć, że 185/65 jest be? :grin:

Chyba wezmę BFGoodrich G-Force Winter 195/65/15... Dobra to opona?

A i opony.com.pl to dobry sklep?

Miałem nowe 1 sezon.Dobre na normalne warunki drogowe ciche i dobrze hamują,dość słabo spisują się na śniegu i lodzie.

Przypadkowo kupiłem całkiem dobre opony testowe Bridgestone Blizzak LM-32 :grin:

Zobaczymy jak jest naprawdę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.