Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja patriota i wziąłem Frigo HP :naughty:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

decyzja zapadła i zamówiłem Goodyear UltraGrip 8

w czwartek zakładam zimówki

Opublikowano

Do mnie w ubiegły tydzień dojechały Nokiany WR A3 225/40R18 DOT 1313, w ciągu tygodnia cena na oponeo skoczyła o 36zl na sztuce.

Opublikowano

Ja też zakupiłem Nokiany WR A3,tylko 205/55R16 chyba z miesiąc temu.

Opublikowano
Do mnie w ubiegły tydzień dojechały Nokiany WR A3 225/40R18 DOT 1313, w ciągu tygodnia cena na oponeo skoczyła o 36zl na sztuce.

Tomek - mają one kuwa fa rant ochronny czy nie mają w 18"??

Opublikowano
Ja też zakupiłem Nokiany WR A3,tylko 205/55R16 chyba z miesiąc temu.

a co sądzicie o Nokian WR D3 z indeksem H?

Opublikowano
Do mnie w ubiegły tydzień dojechały Nokiany WR A3 225/40R18 DOT 1313, w ciągu tygodnia cena na oponeo skoczyła o 36zl na sztuce.

Tomek - mają one kuwa fa rant ochronny czy nie mają w 18"??

Felga jest 8J i tak to wygląda...

xdh2.jpg

Dla mnie idealnie :wink:

Opublikowano

Czyli coś tam maja - ja muszę u siebie mieć 245/40 niestety, więc felgę na pewno zasłoni przyzwoicie :wink:

Podziękował :hi:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Kupowałeś na oponeo, czy na innym jakimś?

Opublikowano

A jaki koszt dodatkowy gwarancji?

Opublikowano
A jaki koszt dodatkowy gwarancji?

Było pisane już tutaj, nawet na oponeo masz podane.

20zl/szt. na 365dni

Opublikowano

Umknęło mi - rzeczywiście czytałem wyżej kilka postów :kwasny::decayed:

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie jestem na etapie kupna opon Continental 205/55R16 91H w indeksie predkosci H-210 ok 390zl a w indeksie predkosci V-240 ok 500zl może się zdarzyć ze przy bardzo dobrych warunkach(sucho na drodze) w trasie do Austrii od czasu do czasu sporadycznie ale jednak predkosc może oscylować w granicach 190-210 i przez bardzo krotki moment czy jazda z taka predkoscia zaznaczam bardzo rzadko jeżeli w ogóle pogoda na to pozwoli jest bezpieczna na oponach o indeksie H czy myslec o zakupie opon z indeksem V.

Dziekuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Panowie,

-MICHELIN KORMORAN

-NOKIAN WR A3

-UNIROYAL MS PLUS 77

Które najlepsze wg Was?

Opublikowano
Ja też zakupiłem Nokiany WR A3,tylko 205/55R16 chyba z miesiąc temu.

a co sądzicie o Nokian WR D3 z indeksem H?

Ja mam WR D3 z indexem T, dobra opona, jeszcze się nie zakopałem :wink:

Przy 160 po błocie pośniegowym idziesz jak po szynach.

Opublikowano
Przy 160 po błocie pośniegowym idziesz jak po szynach.

Chciałbym to zobaczyć.

Opublikowano

Panowie, ponawiam pytanie:

-MICHELIN KORMORAN

-NOKIAN WR A3

-UNIROYAL MS PLUS 77

Które najlepsze wg Was?

Cenowo podejrzewam, że Micheliny najsłabsze, ale też o średnio 200-300zł tańsze od pozostałych dwóch.

Możecie coś na ich temat powiedzieć?

A może DĘBICA FRIGO 2?

Opublikowano
Panowie, ponawiam pytanie:

-MICHELIN KORMORAN

-NOKIAN WR A3

-UNIROYAL MS PLUS 77

Które najlepsze wg Was?

Cenowo podejrzewam, że Micheliny najsłabsze, ale też o średnio 200-300zł tańsze od pozostałych dwóch.

Możecie coś na ich temat powiedzieć?

A może DĘBICA FRIGO 2?

Wojtek czytamy a nie tylko pytamy.

Opublikowano

Bierz Frigo HP, cichsza od 2.

Komplet 15" już od 800 zł.

Opublikowano
Panowie, ponawiam pytanie:

-MICHELIN KORMORAN

-NOKIAN WR A3

-UNIROYAL MS PLUS 77

Które najlepsze wg Was?

Cenowo podejrzewam, że Micheliny najsłabsze, ale też o średnio 200-300zł tańsze od pozostałych dwóch.

Możecie coś na ich temat powiedzieć?

A może DĘBICA FRIGO 2?

Wojtek czytamy a nie tylko pytamy.

Zgadzam sie. Przede wszystkim poczytaj. Michaly wcale nie najslabsze i nie najtansze (zapewne chodzi ci o model a4). Jak nie chce ci sie czytac pare postow wyzej to wujek google prawde ci powie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.