Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Szukam na allegro opon NOKIAN WR D3 195/65/15 do mojej A4 B6 1.9TDI Quattro i z tego co widzę na allegro wszystkie produkcji FINLANDZKIEJ są na rozmiar 205/55/16.

Czy nie było produkowanych 195/65/15 w Finlandii? Czy mimo tego warto te opony wybrać ?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdzę. Ale szczerze mówiąc to wątpię, aby była różnica pomiędzy tymi z Finlandii a Rosji.

Opublikowano

Panowie, a co może być przyczyną objechanych wewnętrznych krawędzi bieżnika w przednich oponach? Tylko przedni, tylne są ok. Obie przednie mają "rozerwane" boki/blok bieżnika.

Opublikowano

Panowie, a co może być przyczyną objechanych wewnętrznych krawędzi bieżnika w przednich oponach? Tylko przedni, tylne są ok. Obie przednie mają "rozerwane" boki/blok bieżnika.

Za niskie ciśnienie w oponach.

Opublikowano

Pokaż zdjęcie. W przednionapędowych autach dzieje się też tak przy ostrej jeździe po betonie. Duży skręt i gdy przód zaczyna płużyć zamiast skręcać.

Opublikowano

Wewnętrzne krawędzie ścinają się przy zbieżności ustawionej tak: / \

Także dobry geometra-mechanik, 30 minut i jakieś 30-40 zł :)

Opublikowano

Jutro zrobię i wrzucę. Dzięki za odpowiedzi! :)

Opublikowano

Witam,

Szukam na allegro opon NOKIAN WR D3 195/65/15 do mojej A4 B6 1.9TDI Quattro i z tego co widzę na allegro wszystkie produkcji FINLANDZKIEJ są na rozmiar 205/55/16.

Czy nie było produkowanych 195/65/15 w Finlandii? Czy mimo tego warto te opony wybrać ?

Ja tu kupiłem:

http://www.motoabc.pl/opona/nokian-wr-d3-195_65r15-91-t/30380

co chwila mają świeże dostawy z Finlandii. 3 tyg. temu były chyba najtańsze na ceneo.pl (z finlandii )

Opublikowano

Ja tu kupiłem:

Opona zimowa NOKIAN WR D3 195/65R15 91 T - motoABC.pl - Opony zimowe. Opony letnie, Felgi, BagaĹźniki dachowe.

co chwila mają świeże dostawy z Finlandii. 3 tyg. temu były chyba najtańsze na ceneo.pl (z finlandii )

Dzięki !!! Chyba tam zamówię ;-) A czy na samej oponie masz gdzieś "Made in Finland' czy trzeba wierzyć, że to Finlandia a nie Rosja? :>

Edytowane przez pscu

Opublikowano

Ja tu kupiłem:

Opona zimowa NOKIAN WR D3 195/65R15 91 T - motoABC.pl - Opony zimowe. Opony letnie, Felgi, BagaĹźniki dachowe.

co chwila mają świeże dostawy z Finlandii. 3 tyg. temu były chyba najtańsze na ceneo.pl (z finlandii )

Dzięki !!! Chyba tam zamówię ;-) A czy na samej oponie masz gdzieś "Made in Finland' czy trzeba wierzyć, że to Finlandia a nie Rosja? :>

Tak mam Made In Finland na boku opony oraz dot chyba 2414. Polecam ten sklep. Wszystko przyszło ok w 2 dni. Najpierw zadzwoń czy jeszcze mają i czy dostaniesz takie jak w ofercie.

Edytowane przez yobwok

Opublikowano

Tam jakiś kolega wyżej polecił Yokohama-y. Musze pilnie kupić i zamontować opony bo to się jeździć już nie da na letnich. Czy te konkretne http://www.motointegrator.pl/produkty/1305223-yokohama-wdrive-v905-19565r15-91t będą dobre?

Widzę też, że dorzucają darmowy montaż.... Ktoś może wie na czym to polega?

Możliwe że wspólpracują z wybranymi gumistami w całej PL i tam trzeba zamontować

Opublikowano

Polecam Michelin Alpin jeżdze 2 sezon w sniegu jak i błocie po sniegowym rewelacja :)

Opublikowano

Który alpin bo jest ich troche.

Ja mam alpin A5 i na razie rewelacja, cicho komfort ok bo to 225/50R17, jak na śniegu to nie wiem

Opublikowano

Michelin alpin 225\50/17 złego słowa powiedzieć nie mogę ;)

wysłane z mojego Sony Xperia Z2

Opublikowano

Nexen Winguard Sport ma ktos jakies opinie na temat tych opon? chce w rozmiarze 205/50/17

Opublikowano

Jak ktoś szuka 215/50 R17 i chce z rantem, to continental ContiWinterContact TS830P ma mega dużą osłonę felgi:

cc71304665ee.jpg

f7f06e59e4ea.jpg

Opublikowano

Cena ?

Opublikowano

Byłem w FeuVert i tak przy okazji obejrzałem conti i nokiany, cen nie patrzyłem. Nokian w 215/50/17 (takie mam) nie ma w ogóle rantu a 235/45/17 już ma dość ładny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.