Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj spokój z Sunny. Semperit będzie bez porównania lepszy. OK - kupisz dwie, a co z drugą osią?

Mam dwie dobre po 6 mm goodyeary z 2011 wiec sezon przelatam

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie na felgę 8J R18 która gumka będzie lepsza (chodzi mi o szerokość) 245 czy może 235?

Opublikowano

225

Opublikowano

Nie no przesadzasz teraz

Opublikowano

205 :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nie no przesadzasz teraz

Na tej feldze mam 225/40-18"

Jutro wrzuce Ci foto.

Opublikowano

pewnie naciągnięte jak kondon :wink: wrzuć popatrzę

Opublikowano

Jest w sam raz, kondon jest przy 205-tkach

4ozpatgr.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Chce zamówić zimówki. Macie jakieś zdanie odnośnie Kormoranów ?

Miałem zamawiać Nokiany bo jeszcze ich nie miałem, i chciałem potestować i porównać do tych co miałem do tej pory. Ale trafiłem na te kormorany w cenie o 100zł taniej za sztukę i zastanawiam się czy jest sens przepłacać.

Wcześniej miałem Continentale, Pirelli, Micheliny, Dębice. Klebery. Żadne d*py nie urywały może poza Michelinami.

Dębica po roku była porównywalna do Michelinów 3 letnich. Także Micheliny chyba z tych wszystkich najlepsze ale drogie strasznie.

W sumie Kormorany to grupa Michelina teraz.

A jeśli brać Nokiany to które ? Bo jest kilka modeli. W+, WR, WR A3, WR D3

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Ja bym nie wziął Kormoranów - to tylko grupa Michelin. Weź Nokiany WR D3.

Opublikowano

Jest w sam raz, kondon jest przy 205-tkach

4ozpatgr.jpg

Hmm faktycznie nie wyglądają najgorzej :huh: ale już za późno dziś przyszły 245 :wink: najwyżej będę strasznie ku.....iał :wink:

Opublikowano

235 mialem wczesniej i wygladalo ...jowo a na 245 bedzie kiła

Opublikowano

Letnie też mam na 245 i nie wygląda źle :) zastanawiam się tylko jak się na takim szerokim laczku będzie po śniegu jeździć. Cóż nie spróbujesz to się nie przekonasz powiedział ktoś kiedyś :wink:

Opublikowano

Im szerzej tym gorzej

Opublikowano

Im szerzej tym gorzej się ze śniegu wygrzebać.

Ale za to lepiej w zakrętach i lepsze hamowanie.

A czemu WR D3 a nie np. WR A3 ?

Zastanawiam się czy zaoszczędzić na indeksie prędkości. do 190kh/h a nie 210km/h.

W sumie nie mam gdzie latać 200 tym bardziej zimą.

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Ale mocniejsza opona.

Opublikowano

No ja już mam podjętą decyzje. Leży ona i czeka w garażu na przerzucenie kompletu :) Traf padł na Conntinental contiwintercontact TS850 do 210km/h w rozmiarze 195/65 r15. z założeniem na felgi i wyważeniem wyniosło mnie to 1152,02 zł. Zobaczymy co to będzie.. trzeba czekać na zimę :)

Opublikowano

Ja dziś byłem i mi założyli nowe Michelin Alpin 5. teraz trzeba tylko na auto wrzucić.

Opublikowano

Panowie, krótka kaszla.... jakie wybrać:

Nokian WR A3 czy WR D3 ? do mojego avanta, preferuje szybką jazdę, miasto 40%, trasa 60% Troche bocznych dróg, mogą być słabo odśnieżone.

Który bieżnik brać? I czy sie nie wyząbkują za szybko w avancie ?

Opublikowano

D3 są cichsze na asfalcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.