Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Kolegów,

 

Szukam nowych opon zimowych w rozmiarze 195/65 R15, coś do 300zł za sztukę.

 

Autko to brat bliźniak A4, czyli Passat B5 FL, silniczek benzyna 2.0, napęd tylko na przód.

 

Dojazdy do pracy po drodze asfaltowej 100km w obie strony.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Caban, nie rób sobie z nas tutaj juz zartów, ok ?

za 200zł masz Kormorany

Edytowane przez Dev

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
WWW.OPONEO.PL

Opony Laufenn I Fit+ 225/50 R17 98 H XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!


Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tych opon? Ewentualnie polecić coś podobnego na zimę? 
 

Pacjent a4 b8 177km, FWD, jazda mieszana miasto/autostrada. Budżet około 2 koła (chociaż chciałoby się oczywiście jak najmniej). Felgi 17" letnią mam na 225 50

Edytowane przez Riv955

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Muszę zakupić opony zimowe, które polecacie??

Hankook Winter i*cept RS3

Nokian Snowproof 2

czy może coś innego? Budżet około 2k.

Rozmiar 205/50r17

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Vexart napisał(a):

Hankook Winter i*cept RS

Kupiłem już kilka kompletów zimówek Hankooka i złego słowa nie powiem. 

Ostatnio brałem ten model 

 

Screenshot_20241112-170801.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc, Szukam opon zimowych do audi a4 b9. Aktualnie mam kola 18": 8W0601025ED  i letnie opony w rozmiarze 255x40x18. Wg. katalogow, beda pasowaly oponyw rozmiarze 225x45x18".

Macie jakies propozycje na nowy zestaw w budrzecie do 2500zl?

 

1. Pirelli Sottozero 3?
2. PIRELLI Powergy Winter
3. Hankook Winter i*cept evo3?
4?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, wojciech_a4_b9 napisał(a):

 

1. Pirelli Sottozero 3?
2. PIRELLI Powergy Winter
3. Hankook Winter i*cept evo3?

Zerknij na mój post wyżej. Brałbym po raz kolejny Hankooka. Wrzucone są do RSQ8 (evo2) i do R8 RWD i spisują się świetnie nawet w górskich klimatach. 

 

Screenshot_20241122-120213.png

Screenshot_20241122-120411.png

 

Przyjechały właśnie Michały PA5, ale to już inna półka cenowa. Swoją drogą powaliło ich z cenami. 

PXL_20241120_121707245.thumb.jpg.316092c7c740617064072583bfa1694e.jpg

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. jakie oponki polecacie rozmiar 245/40/18 na zime. Tereny górzyste południe polski. Tak do 600-650zlociszy za sztukę :D

Opublikowano

Nokiany

Opublikowano

Siema, ma ktoś doświadczenie z różnicami szerokości opon poszczególnych producentów? Nie od dziś wiadomo, że producenci na swój sposób wymiarują szerokość opony i ten sam rozmiar bywa szerszy bądź węższy.

Konkretnie interesuje mnie rozmiar 225/35/19 i jego faktyczna szerokość (organoleptycznie, niekoniecznie dokładność w mm) w przypadku dwóch dużych graczy, jakimi są:

Hankook Winter i*cept evo3 w330

Michelin Pilot Alpin 5

 

Może ktoś miał lub ma porównanie z oponami innych producentów, nawet letnimi, z Falkenem, Uniroyalem itp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie ciche i dobre opony 205/55/16 na autostradę , max do 400pln za szt?  Już byłem zdecydowany na 

Goodyear Ultra Grip Performance 3
205/55 R16 91H

 

ale znalazłem gdzieś opinie, że są głośne i teraz mam wątpliwości 

Edytowane przez ferdek77

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 22.11.2024 o 12:05, Hugo napisał(a):

Przyjechały właśnie Michały PA5, ale to już inna półka cenowa. Swoją drogą powaliło ich z cenami. 

PXL_20241120_121707245.thumb.jpg.316092c7c740617064072583bfa1694e.jpg

 

Mam możliwość kupić Michelin Pilot Alpin 5 w dobrej cenie, ale są w wersji z homologacją BMW. Czy takie oznaczenie w czymś przeszkadza czy to po prostu dodatkowy aspekt dla posiadaczy nowszych "beemek"?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, lucasek napisał(a):

Mam możliwość kupić Michelin Pilot Alpin 5 w dobrej cenie, ale są w wersji z homologacją BMW. Czy takie oznaczenie w czymś przeszkadza czy to po prostu dodatkowy aspekt dla posiadaczy nowszych "beemek"?

BMW bardzo często stosuje w swoich oponach z homologacją technologię Run-Flat (oznaczaną jako RSC, ZP, RFT). Upewnij się, czy na oponie NIE ma napisów: ZP (Zero Pressure), RFT, RSC lub Run Flat. Jeśli to "zwykła" opona XL (wzmocniona) z gwiazdką będzie OK.

Opublikowano

A co takiego złego w run-flat ?

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, duzy616 napisał(a):

A co takiego złego w run-flat ?

Tylko i wyłącznie kwestia komfortu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.