Skocz do zawartości
IGNOROWANY

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!


kosiniak

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: Auto godne pozazdroszczenia. Nie lubie takich ekstrawagancji jak pomarańczowa skora i tapicerka, ale co z tym poczac w TAKIM aucie :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :kox: :kox:

Pewnie wpadnie zaraz taki jeden i powie, że " to nie jedzie " :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :good: ale tych znaczków M3 to ma naje.... :decayed:

Normalnie ma znaczkow :mysli: :mysli: jak to m3 . A co ma miec ? Nie widze tu przerostu tresci nad forma ...jak co w poniektorych przypadkach :naughty: :naughty: .

raggaman moze i to "nie jedzie" ale... to jest STOCK :decayed: poki co ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jechałem M3 ale widziałem i wcale nie podskakują na ulicy, dobry gwint ma regulację twardości i można ustawić wg. upodobań - taka mała dygresja była z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tu brakuje Pozia - króla ciętej riposty :naughty:, bo tymczasowo wszyscy się podniecają :laghing2:

Żeby nie było OT - piękna maszynka - BMW ma jednak coś w sobie pociągającego - czy zwą go dresowozem, czy nie :good: Tylko to RWD, a nie AWD :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męskie nie męskie, realistą być trzeba :kox:

Kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia auta :naughty: Pozawijasz się nieco wokoło, to zrozumiesz :gwizdanie:

Tylny napęd jest rewelacyjny dla ogarniętego kierownika, ale na zaspy i zimę niestety mocnego z tyłem jeszcze nie widziałem. Ostatnio wypychałem sąsiada z 535 d, zrobionym ładną moc :cool1:

Zgadnij jaki napęd powiedział, że następny kupi :polew:

Niemniej jednak ja zabawy z FWD nie widzę :good: dobry wybór - szerokości życzę zarazem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval RWD z kontrolą trakcji w śniegu to shit, ja nie mam w Lexie i się jeszcze nie zakopałem pomimo automatu, często widzę FWD jak wyjchać nie mogą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie podobnie jak rs4 :) poki co........... :gwizdanie:

No i rwd ..,czyli niezła karuzela :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.1 sek w ta czy w ta... wazne ze lamie kregoslup

kolniez juz kupiles czy masz silna szyje i pancerne mocowanie zaglowkow ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...