Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne autko :slina: Plany też konkretne :good:

Opublikowano
  • Autor

Za wiele STOCK, zawias musisz zmienić przed rezaniem mocy, a tak to zajewista black bitch :) może wyrezasz ją na GT-Rkę ?

jezdziles m3 e46? ten zawias jest mega sztywny, na gwincie to juz w ogole musi byc przegiecie!
Opublikowano
:kox: Auto godne pozazdroszczenia. Nie lubie takich ekstrawagancji jak pomarańczowa skora i tapicerka, ale co z tym poczac w TAKIM aucie :hi:
Opublikowano
  • Autor

to nie pomarancz, to braz :)

Opublikowano

Fajna :kox: :kox:

Pewnie wpadnie zaraz taki jeden i powie, że " to nie jedzie " :decayed::D

Opublikowano

Fajna :good: ale tych znaczków M3 to ma naje.... :decayed:

Opublikowano

Fajna :good: ale tych znaczków M3 to ma naje.... :decayed:

Normalnie ma znaczkow :mysli: :mysli: jak to m3 . A co ma miec ? Nie widze tu przerostu tresci nad forma ...jak co w poniektorych przypadkach :naughty: :naughty: .

raggaman moze i to "nie jedzie" ale... to jest STOCK :decayed: poki co ... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jedzie podobnie jak rs4 :) poki co........... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie jechałem M3 ale widziałem i wcale nie podskakują na ulicy, dobry gwint ma regulację twardości i można ustawić wg. upodobań - taka mała dygresja była z mojej strony

Opublikowano

A mi tu brakuje Pozia - króla ciętej riposty :naughty:, bo tymczasowo wszyscy się podniecają :laghing2:

Żeby nie było OT - piękna maszynka - BMW ma jednak coś w sobie pociągającego - czy zwą go dresowozem, czy nie :good: Tylko to RWD, a nie AWD :gwizdanie:

Opublikowano

Starając się nie robić ot to M3 GTR w GT4 jest jedną z najlepiej prowadzących się furek, nawet ASL wymiękka :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko to RWD, a nie AWD :gwizdanie:

no dla niektorych zbyt meskie jest :D
Opublikowano

Męskie nie męskie, realistą być trzeba :kox:

Kwestia przyzwyczajenia i ogarnięcia auta :naughty: Pozawijasz się nieco wokoło, to zrozumiesz :gwizdanie:

Tylny napęd jest rewelacyjny dla ogarniętego kierownika, ale na zaspy i zimę niestety mocnego z tyłem jeszcze nie widziałem. Ostatnio wypychałem sąsiada z 535 d, zrobionym ładną moc :cool1:

Zgadnij jaki napęd powiedział, że następny kupi :polew:

Niemniej jednak ja zabawy z FWD nie widzę :good: dobry wybór - szerokości życzę zarazem :naughty:

Opublikowano

Koval RWD z kontrolą trakcji w śniegu to shit, ja nie mam w Lexie i się jeszcze nie zakopałem pomimo automatu, często widzę FWD jak wyjchać nie mogą :polew:

Opublikowano

jedzie podobnie jak rs4 :) poki co........... :gwizdanie:

No i rwd ..,czyli niezła karuzela :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koval RWD z kontrolą trakcji w śniegu to shit

potwierdzam :)
Opublikowano

No w koncu kosiniak siedzi w jedynym slusznym dla siebie wozie :evil:

Opublikowano

jakos wierzyc mi sie nie chce zeby m3 jechalo jak rs4,no ale pkt patrzenia zalezy od miejsca siedzenia :kox:

Opublikowano

0.1 sek w ta czy w ta... wazne ze lamie kregoslup

kolniez juz kupiles czy masz silna szyje i pancerne mocowanie zaglowkow ?? :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.