Skocz do zawartości
IGNOROWANY

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!


kosiniak

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: :kox:

tylko te felgi mi nie leza,wiem ze to ori m3,ale sa jakies takie nijakie, moze zmiana na wzor m3,ale ten nowszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby czemu nie widzi? to sa fotki 600/900, mi sie one same zmiejszaja?

Zmniejszane się tylko w mechaniźmie wyświetlania na forum, do klienta lecą i tak w rozdziałce 3264 x 2448 i ważą ok 2MB każde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby czemu nie widzi? to sa fotki 600/900, mi sie one same zmiejszaja?

Zmieniejsza je przegladarka podczas wyswietlania. Waga kazdego ponad 3MB i jest wysylana. 30 sec, wtedy timeout i jak jerst tyle zdjec to tylko do polowy sie wyswietlaja.

Nie ma znaczenia, jak ustawisz, zeby sie wyswietlaly. Musisz je zmniejszyc siakism programem graficznym!

Pozdro i smaczengo jaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze wrzucisz do power pointa i w nim zapiszesz i waga sie znaczaco zmniejsza, te foty to sie kilka min otwieraja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cargo przyjechal kiedys koles ktory objezdzal wszystko co startowalo golfem jedyneczka z 3.5l silnikiem z bmw :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nijako... wrzuc zeby lepiej gwizd i świst i przyspieszenie bylo widac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam mam, slaba jakosc ale narazie musi wystarczyc bo operatorowi padl aku. w kamerze zanim zaczal nagrywac hahaa

[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:44_________________________________________________Wykresik z dzisiejszego dyno :)

kosiniak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...