Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wydobywa się olej z tłumika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem wydobywa się olej z tyłu młotnika

Opublikowano

mocno ubywa oleju? jesli tak to pewnie turbo wywala olej w komin, szykuj sie do regeneracji turbo.

Opublikowano

nie konieczne suszarka... miałem podobny przypadek i u mnie przyczyną był.. filtr oleju :wink4:

Opublikowano

kolego ile tego oleju :cool1:

Opublikowano

kolego ile tego oleju :cool1:

mnie pytasz? :cool1:

Opublikowano

pawel2 :decayed:

Opublikowano

nie konieczne suszarka... miałem podobny przypadek i u mnie przyczyną był.. filtr oleju :wink4:

Siema

Dobra a tak na poważnie to turbina mówi pomału ze juz ma dość i musisz niestety ją wymienić albo zregenerować tylko ze z tym bywa różnie.

Pozdro

ZC

Opublikowano

nie konieczne suszarka... miałem podobny przypadek i u mnie przyczyną był.. filtr oleju :wink4:

Siema

Dobra a tak na poważnie to turbina mówi pomału ze juz ma dość i musisz niestety ją wymienić albo zregenerować tylko ze z tym bywa różnie.

Pozdro

ZC

:good:

Opublikowano

ta.. najlepiej wymienić turbinę.. a co jeżeli to nie turbina?

Chłopaku, jak dużo jest tego oleju i gdzie się osadza/zbiera? Jaki silnik ma apetyt na olej?

Chodzi Ci o to, że masz zafajdaną końcówkę wydechu czymś podobnym do oleju?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podpinam się pod temat. Po przejechaniu około 900 km poziom oleju spadł z max do min. Czy to turbina czy inna przypadłość? Proszę o podpowiedź.

Opublikowano

Podpinam się pod temat. Po przejechaniu około 900 km poziom oleju spadł z max do min. Czy to turbina czy inna przypadłość? Proszę o podpowiedź.

Moze byc duzo przyczyn,kopci?? Moze byc turbo,rownie dobrze mozesz miec wyciek,albo pierscienie

Opublikowano

Podpinam się pod temat. Po przejechaniu około 900 km poziom oleju spadł z max do min. Czy to turbina czy inna przypadłość? Proszę o podpowiedź.

zajrzyj pod auto czy nie ma wycieku. zwroc uwage na wyglad spalin w czasie jazdy oraz na biegu jalowym. niebieski dym znaczy pali olej.

przyczyny. uszczelniacze zaworow, zapieczone pierscienie zgaraniajace, lub turbina.

najczesciej przyczyna jest turbina.

Opublikowano

kopci na biało. Zresztą przy tak panujących mrozach trudno ocenic spaliny bo wszystkie wygladaja identycznie

Opublikowano

kopci na biało. Zresztą przy tak panujących mrozach trudno ocenic spaliny bo wszystkie wygladaja identycznie

w takim razie to para...

wydaje mi się że najzwyczajnej Ci tego oleju po prostu tyle zjada :gwizdanie:

Opublikowano

nie konieczne suszarka... miałem podobny przypadek i u mnie przyczyną był.. filtr oleju :wink4:

A co do tego ma filtr oleju ????

Opublikowano

Pewnie miał na myśli filtr oleju dziurawy lub niedokręcony . Filtr powietrza to zgoda

Opublikowano

Pewnie miał na myśli filtr oleju dziurawy lub niedokręcony . Filtr powietrza to zgoda

bingo

Opublikowano

Pewnie miał na myśli filtr oleju dziurawy lub niedokręcony . Filtr powietrza to zgoda

bingo

No chyba że tek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.