Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a te dwie pozostałe to piątka i moja srebrna piatka, czarna na czarnych felach z srebrnymi gwiazdami to moja::) i to były C4 :) a poza tym jak widzicie owczarka niemieckiego to juz na bank ja :D

Czyli siem mineli ;) A Tych jednosladow tam troche bylo wiec napewno byl by problem z rozpoznaniem klubowicza A4 a ten zapewne na jednosladzie wlepki klubowej na pupie nie ma :decayed:

noooo to fajnie ze się nie odłączyłeś :D tylko stałeś przy swoich, ta zdrada mogła Cię wiele kosztować :)[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 12:45_________________________________________________No to jak Panowie zmienia się coś w liście :) do Koszalina :)???

1. Drift Koszalin - Martinez z terrorystką na 100%

2. Drift Koszalin - piatek na 100%

3. Drift Koszalin - Osam na 100%

4. Drift Koszalin - Majkel na 99%

5. Drift Koszalin - Laura i Lukas

6. Drift Koszalin - Baryła

piątek potwierdza, będzie czekał na Was na parkingu na drodze nr 6 jakieś 5km za Płotami o godzinie 7.10. zabierzcie ze sobą kocyki żeby można było usiąść i dużo picia :>

przyjąłem, zanotowałem, wykonałem :D 7:30 wyjazd z Nowohgardu spod lideeelosa :)

no niestety trzeba się poświecić, wiem że to bardzo wcześnie i ze będziemy trochę tam siedzieć ale sądzę ze jak przyjedziemy tak rano to zasiądziemy sobie na trybunach. jak byłem 2 lata temu to impra trwała tak do 15 więc sądzę że trochę posiedzimy. ja postaram się wziąć lodówkę na zimne napoje, co do ciepłego jedzenia to będzie na miejscu

Dla mnie takie poświecenie to nie poswiecenie. Ja tez wole wyjechać wcześniej, mieć super miejscówke niz potem stac w kolejkach w gorączce a na koncu nic nie widzieć bo takie tłumy. Tak czy siak 7:30 robie wypad z ND nawet sam i lecie piatek po Ciebie i odbieram cię o 8:00.

witam , prosze mnie dopisac na liste do Koszalina.

wylatuje ze Świnoujscia o 7 rano wiec planuje dojechac kolo 9.30 do Koszalina.

Widze ze lecicie droga nr 6 a ja nad samym morzem wiec moze ustawimy sie juz na miejscu tylko jakies namiary na kom. prosze wyslac na PW

koledzy ze Szczecina..potrzebuje odebrać paczkę z ul.Jagiellońskiej :)

jeśli ktoś jest w stanie pomóc to proszę pisać pw. :) dzięki

ja jestem za , narazie potrzebuje jeszcze kierowce ze wzgledu na noge ale mozna by było je przywrócic :)