Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja dopiero zobaczylem ze spota chcecie robic.. do 28 moge codzienie o prawie kazdej porze:) poprosze od kogoś o tel lub sesa na 53100561 jak ustalicie kiedy spot bo malo ostatnio jestem na forum. wpadnie ktoś z vagiem na spota::)?

jednak nie dałem rady a nie miałem jak napisać na forum bo nie miałem dostępu do kompa, cały dzień spędziłęm na lotnisku w kluczewie pod stargardem. zwiedziłem wszystkie poniemieckie i poradzieckie bunkry a jest tego na 2 dni łażenia

Panowie, cos klubowe spotkania przymarly. Co myslicie o powrocie do comiesiecznych pierwszo niedzielnych spotach w wybranym miejscu szczecina?? Proponowal bym 5 wrzesien godz 17. Co o tym sadzicie??

na krowie kopytko wpadł bym ale 5 września akurat lece na makowice z bmw klub szczecin i pewnie nie zdązymy wrócić do 17 :/

ja proponuje przed 28 to też sie załapie bo potem bede dopiero 17 wrzesnia :(

np sroda 25

to makowice są otwarte bo ostatnio doszły mnie słuchy że ktoś to lotnisko wykupił i niemożna tan się wbić??

to co sroda pasuje ? powiedzmy 18 na parkingu feuvert , mozemy się również spotkac na krematorium ale parking jest zamkniety bo budują sobie cmentarz wiec mozna stanąc wzdłuz drogi , dla tych którzy nie wiedzą gdzie to jest, dolącze mapke:)

nNBu9.jpg

środa krematorium można spróbować ale nie godzina 18 bo ja np dopiero wteedy kończe pracę, gdzieś 19:30 byłoby dzik albo 20:00

Audi naprawione, wiec w srode moge wpasc na 20.00. Tylko moze zamiast krematorium to lasztownia? Mam tam strasznie daleko i tam zawsze piz*zi :P Ale jak juz koniecznie chcecie krema to w ktorym dokladnie miejscu? Od strony torów czy działek ?

Ok, zatem krematorium Środa godzina 20:00,

Rozumiem że będą na 100 %

1. spiidy

2. TDI99

3. CORNEK (tym razem nie planuje żadnego wypadu w bunkry ;) )

4. Cysiu ??

5. Cor72z ??

6. marecki1978 ??

7. Ossek ??

8. denveco ??

9. Xsystoff ??

Znaki zapytania tam gdzie niewiem czy te osoby wpadną, proszę o uzupełnianie listy :]

Jeżeli około godziny 17 będzie padać, to prawdopodobnie wpadnę, jeżeli jednak będzie ładnie, to będę niestety zajęty.

to niech o 17 pada ale tak do 18 :) co by wyschło do 20 hehe, a z vagiem ktos moze bedzie :>?