Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tu proponuje 5-go wrzesnia prawie dwa tygodnie przed by kazdy mogl sobie jakos zorganizowac troche czasu, a tu ni z gruszki ni z pietruszki ktos wyskakuje ze sroda. za***iście. Organizacja po ch....u, nie ma co i to jeszcze srodek tygodnia. VVybieracie chyba specjalnie taka pore zebym ja nie mogl byc. Mi do spotow pasuja tylko weekendy i zadne inne wtorki, piatki, srody, poniedzialki czy czwartki. Tylko i wylacznie soboty lub niedziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jak tu mozna pojawic sie na spocie jak wybieraja srodek tygodnia jak by weekendow od tego nie bylo gdzie kazdy wolny od pracy :wallbash: Nie chcecie mnie ja, to wiem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty nerwowy :> zaproponowałem srode bokiedys ktos pisal ze srody pasuja i sie wiekszość zgadzała a w niedziele juz mnie nie bedzie niestety:(

a do tego wszystkiego mam nieszczelnosc kolo egr-a bo sie go pozbylem i chyba nieswoim autem wpadne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denveco akurat ktoś zaproponował środę i okazało się że wielu osobom pasuje..... jak będzie kolejny zlot to zrobimy w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trochę mniej uczestników niz w planach ale dobre i to :) Poniżej fotogaleria ;)

dsc00204n.jpg

dsc00205j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja dojechalem pol godziny pozniej i to jeszcze jako pasazer:( na nastepny spot, po 17tym mam nadzieje ze juz swoim autem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zajechalem o 19 bo nie wiedzialem na ktora byl w koncu spot ustalony, ale nikogo nie bylo, a ja musialem łamac sie łamańcem zeby wyjechac z tej uliczki spowrotem na Europejska. A nie bylem swoja bestia tylko FH12 :naughty:. Mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie to weekend :gwizdanie:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta

A oto tresc z bmw

BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30

Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot:

pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam smiley

Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31a tu jest mapka

http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta

A oto tresc z bmw

BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30

Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot:

pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam smiley

Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31a tu jest mapka

http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg

ja jadę, wyjazd wspólny jest jak pamiętam o 8:30 rano spod reala na słonecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha piknie kurna piknie :) to ja też sie pisze:) a jak wezmę 2 auta to dostanę zniżkę :) oczywiście też jade :) tak mi sie wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będę wracał ze zlotu krajowego też na chwilę zajadę myślę że koło 11-12 powinienem się zjawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...