Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no myśle ze jak ktoś mówi ze bedzie to nie rzuca słów na wiatr i bedzie :) a więc do 18 :hi:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj bywaja tacy co rzucaja slowa na wiatr, nie mowiac juz o naglych przypadkach takich jak awaria naszych pociech :) Ale z tego co widze zapowiada sie calkiem licznie. Aura iscie wiosenna, zatem do 18 :rolleyes:

Opublikowano

Usprawiedliwienie - nie wiem czy na 18 dotrę... -będę jak przyjadę...

Opublikowano

Wpadnę, skilluję kilka audiczek i będzie sympatycznie :evil:

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam Panowie.... :thumbdown: Nie wpadnę dopiero wstałem a wczoraj popiłem i nie mam kierowcy :( Wybaczcie :wallbash: Wstawcie jakieś zdjęcia...

Opublikowano

olej lał się po bruku tak dobrze było ... :D

Cor żałuj że byłeś nieobecny:P

Opublikowano

pokażcie foty :) co za olej sie lał :mysli:

Opublikowano

Hehe oj śmiesznie było i kolega w VW dał powód do śmiechu rozwalając miske :) ogolnie frekwencja i atmosfera dopisała :)[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 19:54_________________________________________________http://img266.imageshack.us/img266/2577/zdjcie0209.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/4427/zdjcie0777.jpg

http://img37.imageshack.us/img37/912/zdjcie0776u.jpg

Opublikowano

ten dym to olejek parowal ;P >>?? :)

Opublikowano

śmiechu bylo co nie mało z tym OIL :polew: trzeba to powtuzyć :evil:

Opublikowano

OIL byl dobry heh;) mily zlot. Moze nastepnym razem chociwel? tam jest miejsce do grilla i poswirowania autami :>

Opublikowano

jezeli chodzi o samego grilla to ja jeszcze raz proponuje ognicho na głębokim :) jest ładne miejsce itp itd:)

Opublikowano

i dla nie których blisko ja wole lotnisko na chociwelskiej bo mi tam bliżej i wtedy miałbym tyle samo co ludzie ze szcz

Opublikowano

dokładnie ustalmy miejsce gdzie każdy będzie miał w miare jednakowy dystans do pokonania :)

Opublikowano

no mi to jest obojetne gdzie, czy chociwelska czy glebokie. Dostosuje sie

Opublikowano

na tych spotach zawsze jest tak ze ktoś musi wracać na krawacie do chaty...??

Opublikowano

Było zacnie :]

dsc00069aw.jpg

dsc00066ch.jpg

Audi A4 1,6 101 KM palenie laczka :)
Opublikowano

Było zacnie :]

nie widziałeś zacnego spota jeszcze ...

BTW - nie zazdroszcze gryfyniakom ... taki kawał jechali zeby postac przy aucie i popatrzec na jednego idiote jak rozwala 14 miske olejowa - spoty w takim miejscu i przy takiej pogodzie mijaja się z celem

Opublikowano

kolego <b>leo</b> a więc Twoim zdaniem jakie miejsce i jaka pogoda powinna być aby odbył się spot ?

Opublikowano
  • Autor

kolego <b>leo</b> a więc Twoim zdaniem jakie miejsce i jaka pogoda powinna być aby odbył się spot ?

Właśnie ??? może poczekamy do Lata?? :polew::mysli: Może coś zaproponuj .....

Dużo was było :> [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:49_________________________________________________

olej lał się po bruku tak dobrze było ... :D

Cor żałuj że byłeś nieobecny:P

Aaaaaaa bo zapiłem wczoraj... :wallbash: Kto miskę urwał.....? Dziku byłeś swoja A4 ??? bo nie widzę na zdjęciach..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.