Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki również. było bardzo miło. Zadra, czekamy na fotki ;) Frekwencja powoli nam rośnie ;) (...no i wszystko by było jeszcze fajniej gdyby nie ten zawiany śmietnik straży wiejskiej :/ na basenie górniczym)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Również dzięki za spota i do następnego :)

Opublikowano

Bartek, odnośnie tej firmy regenerującej pompy wspomagania: zobacz LAUBER (pierwsza pozycja w googlach) powodzonka

Opublikowano

Oooo dzięki wielkie za ta firmę, pewnie z czasem się do nich odezwę

Opublikowano

Frekfencja rośnie - Fakt

P1350631.jpg

P1350629.jpg

P1350633.jpg

Opublikowano

Cysiek zobacz jaka jest data dodania tego (2011)

Opublikowano

standardowe pytanie kto będzie w poniedziałek na spocie?

Opublikowano

ja w poniedziałek odstawiam auto na warsztat więc odpadam

Opublikowano

Powinienem być.

Tony2 może teraz uda nam się zrobić te włączniki :decayed:

Opublikowano

zadra ale patrz na datę z plakatu i ta impreza się odbyła tak jak na plakacie

Opublikowano
zadra ale patrz na datę z plakatu i ta impreza się odbyła tak jak na plakacie

Sorki, moje niedopatrzenie :decayed:

Opublikowano

Na 90% będę jutro

Opublikowano

mnie niestety nie będzie. trochę z żoną muszę pomieszkać ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś się dzisaj wybiera na spota??

Opublikowano

kurde widzisz kologo byłem w okolicy a nie zajrzałem na forum w pracy to bym podjechał

Opublikowano

e9l3.jpg

Podział na klasy [osobowe] :

D1 [diesel NORM] - do 2000 cm3 z doładowaniem lub bez, zasilanie olejem napędowym, napęd dowolny

D2 [diesel PLUS] - od 2001 cm3 doładowaniem lub bez, zasilanie olejem napędowym, napęd dowolny

K1 [street MINI]- do 1600 cm3 wolnossące, napęd dowolny

K2 [street NORM] - 1601 -2000 cm3 wolnossące, napęd dowolny

K3 [street PLUS] - 2001 - 3000 cm3 wolnossące, napęd dowolny

K4 [street MAX] - od 3001 cm3 wolnossące, napęd dowolny

T1 [turbo FWD/ RWD] – bez względu na poj. skokową z doładowaniem, napęd przedni i tylni

T2 [turbo AWD] – bez względu na poj. skokową z doładowaniem, napęd 4x4

Podział na klasy [motocykle] :

M1 [street NORM] – do 750 cm3

M2 [street PLUS] – pow 751 cm3

Klasa OPEN :

pozostałe pojazdy bez względu na poj,. skokową silnika takie jak : ciągniki siodłowe, autobusy, traktory,maszyny budowlane.

21.07.2013 Lotnisko Kluczewo k/Stargardu Szczcińskiego Start g.10:00

Pomiar czasu, pełen Legal

Opublikowano

Ciekawa opcja zajade bo bede wracał z Bydgoszczy koło 15:00 wiec po drodze mam

Opublikowano

Jak w starówce impreza była zmiana koła na czas to załapałemm sięe na słit focie z moja :decayed:

Opublikowano

ja od tygodnia czekam na auto bo oddałem na naprawę klimy :( mam nadzieję że do 21 ogarną i wpadnę na ten jarmark :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.