Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ktos na insko bierze wiekszego grila ?? bo ogolnie wegla bym wzial i sie dolaczyl do kogos bo poco tyle piecykow rozpalac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z 25 na 26 będe na weselu w Stargardzie to raczej się nie pojawię w Ińsku, wiadomo z jakich powodów :kox:

Martinez z tego co pamiętam to się widzimy w tą niedziele, a tak poza tym to zapraszam wszystkich klubowiczów nad morze :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek nie wiżę:) że tu zawitałeś aż 2 razy :) hehehe w niedziele?? chyba ze pod wieczór bo mam to wesele a potem poprawiny choć w sumie nie wiem czy na poprawinach bede. tak czy siak wpadnę ci lampkę oddać. Chyba ze bedziesz w szczecinie w tygodniu to w szczecie bym ci oddał. Szkoda ze nie będziesz na spocie, jak zwykle dajesz ciała :/ no ale cóż trudno się mówi a tak wogóle to widzimy się w piątek dzień przed spotem u mnie garażówka kropimy wodą święconą motocykle, Maćka i Majkela :) wiec jak coś to stawiasz się w piątek piątek u mnie w garażu :)

Cysiu jaki to jest dystans ??? Mam A6 więc :) nie wiem czy warto heheheh :) sie fatygować :)

Jest jakaś lista? trzeba się zdeklarować ?

kazikboy od nas tez pewnie jakiś grill przyjedzie ale weź swój nie koniecznie musimy go nawet wyciągać, nie mówiąc o rozpalaniu ale jeśli bedzie wiecej ludzi to dobrze mieć zaplecze. Weź swój, my też pewnie weźmiemy. Jak bedzie wiecej ludzi to sie rozpali 2 tak by nikt nie musiał czekać :)

wpisywać sie ludziska na Ińsko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiełem Cysiu, dzięki za info. pozdro. Ok wróciłem i mogę robić zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Pany z tym Ińskiem bo jak zauważyłem to będzie mój berstdej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bert851 no to zajebioza :) w sam raz na urodzinosy :) super okazja by sie spotkać :), poza tym mamy kolejnego zawodnika i kolejna furka nam dochodzi :) tym razem czas na allroada :) i witamy Dawidoff32 dopisuję Cię więc do listy :)

1. Maciej8891 ( jednośladem )

2. Martinez1980 with terrorist Kate like always

3. Cysiu with Asia

4. Sara ( moja audina )

5. Majkel ( również jednośladem )

6. kazikboy

7. Bert

8. Spiidy

9. Aruzzz

10. Cor72z

11. Dawidoff32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...