Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Cor72z

w 100% popieram to co napisał Spiidy: "to moze ustalmy ze pierwsza niedziela miesiąca robimy spot na castoramie o 15 a trzecia sroda miesiąca robimy spot na wałach pod teatrem o 20 i niema pisania bede lub niebede poprostu kto moze niech przyjezdza."

Jesli chodzi o 10.09 ja bardzo chetnie, proponuje waly chrobrego o 18 (jeszcze jest jasno)

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi kompletnie od poniedzialku do piatku nie pasuje, tak wiec pozostaje tylko weekend...[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________Jakis czas temu pisalem o comiesiecznych spotach w pierwsza niedziele miesiaca, lub jak ktos wyzej napisal w srodku tygodnia dla tych co nie moga w weekend, tylko znalezli sie tacy co to skrytykowali. Chyba hondy sa bardziej zorganizowane i maja czesciej te spoty, a tu nie dosc ze raz w miesiacu to jeszcze dogadac sie nie mozna i frekwencja kiepska.

Godz 15 to dla niektorych pora obiadowa, moze tak 17??

Byli by chetni na spot 10 tego miesiaca??

popieram z tymi hondami , byłem w civicklubie i spoty były co srode i co niedziele o 20 i zawsze troche aut było..

to co widzimy się 10.09 na wałach i wtedy na spocie ustalimy juz do konca sztywne terminy spotów wiec kto wpadnie ten ma prawo głosu jakie dni zostają :gwizdanie:

ale godzine wolał bym jednak około 19-20 bo na 18 moge sie nie wyrobić.. a jasno tam bedzie napewno :)

ja pisalem do wielu osob na gg i kazdemu ze spot bedzie 10.09 o 20 na wałach i teraz kurde kazdemu pisac ze zmiana.. eh ;>

plakatrl.jpg

"Bmw Klub Szczecin serdecznie zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na kolejną zbliżającą się imprezę ,,Bmw On Asphalt - Herbst" kolejne spotkanie w miłym towarzystwie jak zwykle odbędzie się na lotnisku w Makowicach!! Dnia 17.10.2010(niedziela) Pogoda została już zamówiona, przygotowania do zawodów i świetnej rywalizacji idą pełną parą więc nie może nikogo z Was zabraknąć. Rozpoczynamy rano na Wałach Chrobrego stamtąd o godzinie 08:00 wyjeżdżamy na parking pod Realem na Słonecznym następnie kolumną o godzinie 08:30 wyruszamy do Makowic. Nie zabraknie zawodów i wspaniałej rywalizacji!! Wstęp 10 zł"

Konkurencje:

1. Motorsport Tor

2. 1/4 mili (system pucharowy) + (drogą losowania) lub jeżeli będzie dużo samochodów podział na klasy wg silnika.

nie robimy list ;p staramy sie przywrócic spoty które beda organizowane co jakis okreslony czas , w okreslonym miejscu, bez list , bez umawiania sie itp poprostu bedzie znana godzina i dzien i kto moze ten wpada a teraz w sobote uzgodnimy szczegóły :hi:

ps. napiszcie do innych na gg zeby przyjechali :)

ps2. bierze ktoś vaga? [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 00:01_________________________________________________kurde .. spojzalem na wypowiedź djwoda i zacząłem pisac o sobocie.. powiedzcie mi czy tam był błąd w miesiącu i widzimy sie w niedziele czy było ok i widzimy sie w sobote bo pisalem na gg do ludzi ze chodzi o sobote a teraz moja dziewczyna czyta forum i mi mowi ze cos jest nie tak ..

Nie sobota, tylko niedziela 10.10.2010

Niech ta niedziela zapoczatkuje regularne spotkania, nawet data jest ciekawa :kox:

spiidy za gapowe sie placi :wink4:, poprawiaj ze spot w niedziele. Godzina 20:00 nie jest przypadkiem za pozno?? Moze tak na 19??

spiidy a zeby rozwiac Twoje watpliwosci:

Godz 15 to dla niektorych pora obiadowa, moze tak 17??

Byli by chetni na spot 10 tego miesiaca??

Czyli chodzilo o spot 10 bierzacego miesiaca :wink4:.

Nawiasem piszac bystra masz kobiete :rolleyes:.

a widzisz denveco , arczito pisał o sobocie i ja tak przepisalem ;) sory za zamieszanie a na gg osobom ktore mi odpisaly napisalem sprostowanie.. ;)

arczito ale w sobote niektorzy pracuja a tak niedziela jest wolna. No i prawdopodobnie jak dobrze pojdzie to ta niedziela zapoczatkuje comiesieczne spoty. Bedzie dobrze, dasz rade :cool1:

spiidy a jak wysylales info odnosnie niedzielnego spotu?? Chodzi mi o niedziele ale na ktora i gdzie??