Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam pisałem o "co drugim tygodniu" potem tez pisalismy o dwuch spotach w miesiacu a dzisiaj jak by byl wychodzilol by ze co tydzien wiec chyba nie wypali.. chociaz mi to ryba bo zawsze moge jak narazie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to mam jeszcze inną propozycje , spoty co tydzien w srody/czwartki a raz w miesiącu w pierwszą niedziele ognisko w godzinach południowych i wtedy ci którzy mieszkają dalej lub nie pasuje im w tygodniu beda mogli zaplanowac sobie wypad na szczecin na ognicho :naughty:

trzeba to jakos ustalic szybko i poprzesylac tym ktorzy forum nie sledzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie spoty sa organizowane co kazda pierwsza niedziele miesiaca, oczywiscie dla tych co pasuje im weekend. Jesli bedzie wieksze zapotrzebowanie to oczywiscie mozna organizowac spoty co tydzien w niedziele. A Ci co nie moga w srodku tygodnia to niech organizuja sobie swoje w dni robocze. Co do niedzielnych spotow to miejscowka jaka okazala sie idealna jest juz ustalona.

Mozna by bylo organizowac dwa razy w miesiacu czyli w pierwsza i trzecia niedziele miesiaca. Uwazam ze taka ilosc spotow byla by optymalna, nie za czesto i nie za rzadko.

Proponowal bym teraz spot 24.10.2010r. godz 18 na kostce brukowej na samym dole pod teatrem letnim na walach chrobrego. Co cala reszta na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

proponuje powtorzyc spotkanie z poprzedniej niedzieli i spotkac sie ponownie w ta niedziele o 20:00 na wałach chrobrego na kostce brukowej (zjezdzie) po prawej stronie patrzac na odre.

kto jest chetny niech wpada, nie robimy zadnej listy itp.

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postaram się wpaść ale nie wiem jak to jeszcze będzie bo ostatnimi czasy strasznie zaganiany jestem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to umawiamy sie w czwartek o 19 ( bo tylko taka propozycja godziny padła :)) ? i miejsce to wały chrobrego na kostce (na zjezdzie z wałów)?

jezeli wiekszosci udzielającej sie na forum pasuje to potwierdzcie i napisze do tych co sie nie udzielają a mam ich na gg :) [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 10:48_________________________________________________I jak tam panowie spocik w czwartek ? bo cos nikt nic nie pisze :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...