Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

na chociwlu jest calkiem spoko i spotyka sie tam nie tylko bmw;p kiedys czesto były tam spoty róznych marek..

miejsce jak najbardziej :good:

to jak niedziela 18.12.11 pasuje ? powiedzmy 13:00..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mozna poprubowac powysylac PW i jakos inaczej zachecic fajnie by bylo licznie sie wkoncu spotkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiu zrobił byś screen-a z mapy google z tym miejscem zeby kazdy wiedzial gdzie to jest :wink4: ?

ja napisze sms-a bądź na gg do ludzi których mam numery:) przekażcie tez tym których macie.

wysylam wiadomość mniej wiecej taką:

w niedziele 18.12.11 o godzinie 13:00 niedaleko "chociwla" - lotnisko na autostradzie odbedzie sie spot a4, bedzie gril, pogadamy itp itd, wiecej informacji na forum w temacie o spotach od strony 130. spiidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z zach.pom. szukam włąśnie gdzie można bezpiecznie i bezproblemowo usunąć DPFa w Szcecinie lub okolicach. Czy znacie kogoś godnego polecenia. Może Carserwis ? Zależy mi żeby było to zrobione profesjonalnie i jeździć po operacji bez batorego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to jest temat o spotach;p nie zmieniaj tematu bo się rospiszemy o czymś innym niż spot i znowu nie wypali :wallbash::kox:

już lepiej tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116768.765 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z zach.pom. szukam włąśnie gdzie można bezpiecznie i bezproblemowo usunąć DPFa w Szcecinie lub okolicach. Czy znacie kogoś godnego polecenia. Może Carserwis ? Zależy mi żeby było to zrobione profesjonalnie i jeździć po operacji bez batorego.

w zasadzie to jak możesz to przyjedz na spota przy grillu i coś pewnie koledzy wtedy Ci polecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten spocik jest w Szczecinie? ja raczej mimo wielkich chęci nie dam rady, bo do 22 z moją Adą siedzimy w wawie... wiem, że pod mirosławcem się szykuje na pasie pasterka 24.12 , przyjeżdzaja wszyscy chetni zmotoryzowani :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie gadajmy o tak odległuch terminach;p

jak ktos ma to moze jakies suche drewno zabrac lub inne rzeczy przydatne przy gnisku :) ja wezmę pare kawałków drewna..

robimy jakąś liste czy tak poprostu wpadamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiu i co z screenem :tongue4:?

coś nas mało chetnych..

ustalamy minimalną ilość osob i jak nie bedzie tyle to nei robimy spota czy bez względu na ilość osob chetni sie spotykają ? ja na 100% pojade ale miło by było jak by wpadlo chociaz z 5 aut oprócz mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...