Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki poszukuje uzywek oponek: 12.5 r20 (1200-20, 1300-20, 12,5-20, 335/80r20) bieznik nie musi być idealny, chodzi o to żeby oponki nie miały z 12lat bo guma wtedy jest ostro popękana:kwasny:.

Gdzie moge dostać takie oponki w Szczecinie, Statgardzie Szcz, lub gdzieś w okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ależ tu cicho!!!!

może jakaś lista na śniatowo??

1. Cysiu

2.

3.

4.

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 17:08 ----------

widzę że dużo ludzi się wybiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki poszukuje uzywek oponek: 12.5 r20 (1200-20, 1300-20, 12,5-20, 335/80r20) bieznik nie musi być idealny, chodzi o to żeby oponki nie miały z 12lat bo guma wtedy jest ostro popękana:kwasny:.

Gdzie moge dostać takie oponki w Szczecinie, Statgardzie Szcz, lub gdzieś w okolicach ?

Spróbuj tam:

Wulkanizacja

Mieszka I 80

Szczecin

(teren Wutechu)

pytaj o Piotrka

lub tam:

Ler-Opony, Szczecin, ks. Warcisława 30

pytaj o Rafała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom :wink: masz zresztą info w którymś z tematów w naszej grupie.

Ja na pewno odwiedzę Wilcze Laski 12.05 :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 kwietnia niedziela 1/4 mili makowice legalne z pomiarem czasu, wyjazd ze szczecina spod reala na słonecznym o 9:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.05 Wilcze Laski :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką propozycję: widziałem już niejedne wpisy ludzi z zachodniopomorskiego że chętnie by się spiknęli od czasu do czasu, ale jakoś nic u nas się nie dzieje, nigdy nikt nie ma czasu albo jak już jest inicjatywa to nie wiadomo czemu sypie się w finale.

podpatrzyłem na jednym z forów innej marki że chłopaki spotykają się regularnie nawet dwa razy w tygodniu i to już od bardzo długiego czasu (i zawsze ktoś przyjeżdża). trzeba przyznać że dosyć prężnie działają. miło by było pobudzić do życia i grupę VW w Szczecinie.

proponuję ustalić termin oraz miejsce spotów raz w tygodniu. nie będzie to ani za często żeby się znudziło ani za rzadko żeby ludzie zapomnieli o grupie. poniedziałek przestanie nam się w końcu kojarzyć z "...o ja p@$#&@lę, znowu w poniedziałek do roboty...", tylko z miłym poniedziałkowym wieczornym spotem na którym będziemy mogli pogadać o pierdołach, pochwalić się nowymi modami w furkach czy też wymienić się jakimiś doświadczeniami

niech to będzie poniedziałek godzina 19:00 na Wałach Chrobrego (a dokładnie na ul. Admiralskiej (tam jest zawsze sporo miejsca))

wsp. geograficzne: 53°25'50,5'' 14°34'00,6''

mapka:

8d769e97729d8de2.jpg

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ale pod warunkiem że będzie to np słoneczne bo dygać do samego centrum to mi się nie opłaca a tak byłoby chyba sprawiedliwie gdyż ja bym przejechał 40km a ludzie z centrum 10-15 ale miastem i wtedy dla ludzi ze Stargardu i okolic też byłoby wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...