Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

hmm..... no niby ok. tylko ja kompletnie nie znam prawobrzeża. musiałby się wypowiedzieć ktoś z tych rejonów. no i zależy jeszcze jaka liczba ludzi się przychyli do tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem eh :decayed: szmaragdowe fajna miejscówka ale mało miejsca na auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech się wypowiedzą osoby z prawego brzegu Jordanu gdzie są jakieś fajne miejscówki :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dziewoklicz przy podjuchach

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

albo np ulica żaglowa w Dąbiu tam na mapie widzę że jest plaża i jakięś miejsce wolne może parking tylko jeszcze tam nie byłem, może jest ktoś z Dąbia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo np ulica żaglowa w Dąbiu tam na mapie widzę że jest plaża i jakięś miejsce wolne może parking tylko jeszcze tam nie byłem, może jest ktoś z Dąbia??

Plaża jest otwarta w wybranych godzinach i płatna. Parkingu nie ma, jest ślepa ulica.

Ja proponuję spotkać się TUTAJ :) Pod Mostem Pionierów w tym miejscu jest wyłożony płytami dziurawkami parking, którego z satelity nie widać* ;) Będzie poniekąd w połowie drogi dla tych z miasta i tych spoza ... a do tego dojazd ładną wylotówką, więc nie trzeba kluczyć wąskimi uliczkami.

* - parking można zobaczyć z poziomu Street View

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na Dziewokliczu ze 3 lata, ale jeśli w tym czasie nie wymienili płyt na parkingu to nie jest do dobra miejscówka tylko dosłownie dziura :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby "z terenu" wjeżdzające do Sz-na od strony Goleniowa /Stargardu szybciej Struga i Gdańską do centrum np. na Wały przelecą niż na Dziewoklicz... poza tym ten parking to ruina ... Na prawobrzeżu zostają praktycznie parkingi przed marketami np top shopping czyli średnie miejscówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witka Pany dodam swoich parę uwag otóż z tego względu że pracuje w Szczecinie od poniedziałku do piątku do godz.17tej a mam do domu 40km to nie opłaca mi się czekać do tej 19tej a tym bardziej turlać się jeszcze raz na Szczecin więc proponuje jednak sobotę lub niedzielę i niech to będzie parking przy CCH GRYF lub okoliczne duże parkingi czy to kauflandu czy lerłan w każdym bądź razie niech to będą chociaż okolice struga aby ci z poza szczecina nie musieli się jeszcze dodatkowo wbijać w miasto..... :wink::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może niech każdy zainteresowany spotem napisze jakie dni tyg. i pory mu pasują to się dojdzie do jakiegoś konsensusu. Mi teoretycznie każdy dzień może pasować.

Jako miejscówkę proponuję pod mostem pionierów albo wały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi za bardzo nieopłaca się kolibać do centrum i dlatego najdalej to eskadrowa pod pionierów a najlepiej jakiś parking na struga godzina może być 17:30-18:00 dzień tygodnia dowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...