Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI ECU 120KM


ko3yl

Rekomendowane odpowiedzi

lepsze były by te po org lifcie :>

lepsze byłyby te diodowe po drugim lifcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co ten Twój kolega sobie myślał żeby założyć lampy ala bmw :wallbash:

ja też myślałem o 16, ale przekonali mnie na 17, wiosna masz większy wybór ale i większe ceny :kwasny:

a w oponach niema dużej różnicy cenowej czy 16 czy 17 :cool1:

rób tak byś był zadowolony bo każde Audi ma potencjał do :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale volvem ogolnie jedzie sie nawet na profilu 60 jak taczka a honda jest raczej bardzo twarda, a w a4 ten profil 45 nie jest zly, naprawdę, nie ma wielkiej różnicy między 55 a 45... :good:

Profil 45 czy 55 zależy procentowo od szerokości opony - to tak na marginesie. 205/55/16 to rozmiar popularny, choć niektórzy wolą większy. Lampy przednie kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zatsanawiałem nad 16 a 17. Ostatecznie 17 kupilem, 16 kupisz to szybko ci sie w oczach małe zrobią i bedziesz zalowal i powtarzal dlaczego ja nie kupilem 17 :> ja sobie to tak tłumaczyłem :polew: a w sochaczewie raczej az takch złych dróg bardzo nie ma :)

Rejestracja chyba świadczy o diabelskim wcieleniu autka. kozak :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możesz zapytać kolege, podesłać zdjęcia i o cene dokładna spytać. wiem ze ładniej na 17 wygląda ale profil 45 mi sie nie podoba :tongue4: kolega ma w volvo 45 profil to narzeka drugi w hodzie tez ma 45 i takze narzeka :)

a co do tych oryginalnych to takie miałeś na myśli "Radziu Audi A4" http://img1.aukcjoner.pl/gallery/001589151/7_f.jpg

tak z okolic Sochaczewa jestem a samochód kupiłem od kolegi przerejestrowałem ale blachy zostwilem bo z tej samej miejscowości jesteśmy :)

Nie kolego, to nie te pięcioramienne;) http://www.allegro.pl/item915210732_oryginalne_felgi_16_audi_a4_a6_vw_passat.html o te mi chodziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie bierz 16".. też miałem taki dylemat.. kupiłem 17" a teraz żałuję że nie 18".. na pewno będzie twardziej niż jeżdząc na jakimś balonie.. ale będziesz żałował że nie wziąłeś większych.. ludzie jeżdżą na 19" i nie narzekają :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna gdzie program zmieniales na 120?? i jak ci to teraz chodzi??

Jest duza różnica po zmianie na 120km troche dymi jak sie ciśnie ale nie jest źle :) w Słubicach.[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 17:41_________________________________________________

kolego nie bierz 16".. też miałem taki dylemat.. kupiłem 17" a teraz żałuję że nie 18".. na pewno będzie twardziej niż jeżdząc na jakimś balonie.. ale będziesz żałował że nie wziąłeś większych.. ludzie jeżdżą na 19" i nie narzekają :cool1:

Mam już felgi 16" http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/980/75/56/980755620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...