Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Srebrny Avant, maly lift :)


TTom3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponizej przedstawiam wam moja fure ktora posiadam juz 6 miesiecy :) Ogolnie jestem bardzo zadowolony chociasz silniczek moglby byc mocniejszy. Do tej pory przyciemnilem szybki i zapodalem 17" alusy. W planach mam zamiar zmienic przednie lampy na valeo po 2 lifcie,kierunki boczne, chromowane lusterka(in-pro), pomalowanie dokladek a reszte czas pokaze i $ :) Jakies propozycje, sugestie co do zmian mile widziane!

Skomentujcie ta :a4fan:

Tak wygladala zaraz po kupnie:

autot043pw1.jpg

roznezdjecia067xa4.jpg

A tak wyglada teras:

52613161jf9.jpg

imag0005fq7.jpg

73801978fh4.jpg

imag0015uw8.jpg

autot047mi8.jpg

imag0019ah7.jpg

Maly lifting :)

Gleba -35/-35

a4wa9.jpg

obraz006cs9.jpg

a41fv9.jpg

Zastanawiam sie jeszcze powaznie nad ciemnymi swiatlami z ledami do przodu lub FK z ringami ...ktore lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna maszynka :tongue: Sreberko i avancik tak jak moja :grin: Dotychczasowe zmiany bardzo na +, ale polecam jeszcze jakąś lekką glebę :cool: No i życzę udanych dalszych modyfikacji :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Wrzuć foty do galerii felg - chyba sobie kupię takie same. Wyglądają całkiem, całkiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie! A po planowanych zmianach to dopiero bedzie.. :grin::rolleyes::a4fan: Teraz juz wiem za jaka patrzec w Tarnowie.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no avancik rządzi :a4fan: i to jeszcze srebrny z ciemnymi szybkami :grin: przednie też lekko ściemniłeś ??

przydało by sie troche gleby :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla bezpieczeńswa zamaskuj nr. rejestracji :cool:

Sie robi ;)

Zmień mieszek.

Najpierw zewnatrz pozniej wewnatrz :)

no avancik rządzi :a4fan: i to jeszcze srebrny z ciemnymi szybkami :grin: przednie też lekko ściemniłeś ??

przydało by sie troche gleby :bicz:

Tak przednie sa lekko sciemnione(wbrew prawa) a gleba moze w nastepnym roku ;)

Ciesze sie ze podoba Wam sie autko :) Wszystkie zmiany bede pokazywac na forum:) Pewnie w najblizszym czasie zmienilbym soczewy valeo itd...ale zastanawiam sie nad instalacja gazowa BRC Sequent 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mieszek.

Najpierw zewnatrz pozniej wewnatrz :)

Ciesze sie ze podoba Wam sie autko :) Wszystkie zmiany bede pokazywac na forum:) Pewnie w najblizszym czasie zmienilbym soczewy valeo itd...ale zastanawiam sie nad instalacja gazowa BRC Sequent 24.

A ja bym wolał od środka ; ] Najlepiej od tego co pod maska zacząć(no akurat z tym nie poszalejesz:P) A potem zewnątrz, a mieszek to kwestia paru zł ;) A całkiem inaczej wygląda(polecam od tego Pana co ma podswietlane gałki które też z resztą polecam ; ]]]] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe, ten wzór 17stek prezentuje się nawet bez gleby :afro: Jak będę zapodawał większe felgi (o ile będę) to będę o nich pamiętał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mieszek.

Najpierw zewnatrz pozniej wewnatrz :)

Ciesze sie ze podoba Wam sie autko :) Wszystkie zmiany bede pokazywac na forum:) Pewnie w najblizszym czasie zmienilbym soczewy valeo itd...ale zastanawiam sie nad instalacja gazowa BRC Sequent 24.

A ja bym wolał od środka ; ] Najlepiej od tego co pod maska zacząć(no akurat z tym nie poszalejesz:P) A potem zewnątrz, a mieszek to kwestia paru zł ;) A całkiem inaczej wygląda(polecam od tego Pana co ma podswietlane gałki które też z resztą polecam ; ]]]] ).

Wiem wiem myslalem juz o tej podswietlanej skorzanej galce ze skorzanym mieszkiem - przyjdzie i na to czas - bo juz tez mnie troche wkurza ten rozwalony mieszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda w końcu to avancik pare drobnych zmian tak jak piszą koledzy i bedzie miodzik :a4fan::afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...